Gość: hans
IP: *.starnet.katowice.pl / 172.16.33.*
01.04.03, 19:55
newsroom.chip.pl/news_57985.html
Mam nadzieję,że to nie jest kolejny żart prima aprilisowy; może by tak władze
naszego województwa zainteresowały tą inwestycją.W końcu mamy dwie strefy
ekonomiczne i chyba bardziej odpowiednią kadrę.Absolwenci politechniki
mieliby znakomite miejsce pracy i rozwoju.Trzeba wreszcie skonczyć z tą"
wspólnotą węgla i stali".