Dodaj do ulubionych

Zmiana warty w Związku Górnośląskim

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 23:20
Małe sprostowanie - nie Słaboń, a Sadłoń Ryszard z Chorzowa
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrzej Złoty Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 08:06
      "To chyba najgorszy prezes, jakiego mieliśmy" - to słowa jakie wypowiedziałem
      dwa lata temu w obliczu nieudolnego powołania Jedności Górnośląskiej. Wspaniała
      idea legła wtedy w gruzach słabych podstaw i złej organizacji. To był jedynie
      blichtr medialny. Pamętać należy również, że całokształtem działalności Związku
      kieruje Zarząd Główny, będący najwyższą władzą Związku w okresie między
      Kongresami, który reprezentuje Związek na zewnątrz i za swoją pracę oraz
      działalność odpowiada przed Kongresem. Prezes jedynie kieruje pracą Zarządu
      Głównego.
      Tak więc zastanowić się trzeba kto i za co w zarządzie głównym odpowiada. Suma
      pracy całego Zarządu z prezesem podlega ocenie Kongresu.
      Uważam, że Związek ma się dobrze. Wiele jego jednostek robi wspaniałe rzeczy.
      Szwankuje zarządzanie i koordynacja działań. Zarząd Główny nie powinien
      koordynować lokalnych imprez. Lepiej zrobią to krainy, koła i bractwa.
      Andrzej Złoty
    • Gość: aha Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 11:00
    • Gość: siemce Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 11:02
      szyga to prostak
      • Gość: sziga Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 11:52
        Złoty też. Będzie godnym następcą. Prostacki prezes prostackiej organizacji
        doświadczonej w działaniu za cudze (czytaj publiczne) pieniądze.
        • Gość: cigaRASlaska Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 12:18
          Gość portalu: sziga napisał(a):

          > Złoty też. Będzie godnym następcą. Prostacki prezes prostackiej organizacji
          > doświadczonej w działaniu za cudze (czytaj publiczne) pieniądze.

          Organizacje i stowarzyszenia z reguły działają za "cudze" pieniądze i niewielkie
          składki własne. Z tego co wiem, to Związek Górnośląski działa głównie za polskie
          pieniądze, w przeciwieństwie do niektórych krzykliwych szlezjerskich
          organizacji, które cechuje krytykanctwo podobne do Twego. Przemawia przez Ciebie
          zawiść i kompleks wynikający braku umiejętności pozyskiwania środków!? A może Ci
          żal, że ZG nie dał się wydudkać poprzez Jedność Gó.nośląską zainspirowaną przez
          RAŚ?!
          • Gość: sziga Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 12:27
            "Umiejętność pozyskiwania środków" przez ZG: przejęcie nieruchomości przy ul.
            Stalmacha w Katowicach, stanowiącej mienie publiczne, finansowanie ludycznej
            imprezy pod nazwą Śłaskie Gody przez KZK GOP, i podpinnie szyldu ZG pod imprezy
            organizowane za pieniądze Chorzowa trnsferoane przez Starochorzowski Dom
            Kultury.
            Pan prezes in spe powinien wiedzieć, że środki stowarzyszenia powinny
            pozyskiwać w konkursach. A ZG dał się wydudkać partiom, z którymi tradycyjnie
            się prostytuuje, stanowiąc coraz bardziej zużyty szyld dla politycznych
            karierowiczów, którzy w sejmie głosują przeciw Śląskowi.
          • Gość: DFK Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:55
            Dlaczego, Panie Złoty, nazywa Pan TSKN krzykliwą szlezjerską organizacją? Nasze
            stowarzyszenie korzysta, w znacznie mniejszym stopniu niż kiedyś, ze środków
            niemieckich, ale to chyba normalne w przypdku organizacji mniejszości narodowej?
            • Gość: cigaRASlaska Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 15:24
              Dlaczego nazywasz mnie panem Złotym? Coś insynuujesz? Wcale nie uważam DFK za
              organizację szlezjerską! Akurat TSKN jest spokojną organizacją, która nigdy nie
              atakowała innych górnośląskich organizacji.
              • Gość: DFK Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 17:35
                A zatem chodzi Panu o "Pojednanie i Przyszłość" pana Brehmera? Nie znam innych
                organizacji "szlezjerskich", które korzystają z niepolskich pieniędzy.
              • palec1 Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim 03.12.06, 01:41
                "szlejzierski" ---> Schlesier
                ---> Slazak po niemiecku
                (konotacja: niemiecki Slazak / Slazak-Niemiec)

                i nic wiecej

                to takie proste, znane,
                jasne i oczywiste

                kaj problym, kaj skandal ?
    • Gość: joanna Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 11:54
      prestiżowe nagrody Korfantego - ha ha ha. niby prestiżowe jak się je rozdaje w
      świetle kamer tv i dostają je takie osoby jak Nossol. niestety członkowie
      Związku Gornoślaśkiego rozdają je też osobom wręcz przypadkowym. np pewna pani,
      która pełni funkcję dyrektora jednego z katowickich liceów - pamiętam jak
      rozdawała te "nagrody" uczniom, którzy np zdobyli jakies tam miejsca w
      olimpiadach przedmiotowych. niby ok, bo sie dla szkoły zasłużyli, ale jak to
      się ma do Ślaska i Korfantego... ha ha ha. Związek Górnośląski tak samo jak i
      RAŚ to organizacje dla niespełnionych, sfrustrowanych ludzi, którzy nie wiedzą
      jak się realizować....
      • Gość: bolek Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 12:16
        Ty też jesteś niespełniona. Chłopa ci trzeba, frustratko. A sama pewnie w życiu
        nic dla innych nie zrobiłaś.
        • Gość: Andrzej Złoty Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 12:35
          Jedna z kilkudziesięciu jednostek ZG, który poddajesz krytyce w latach 2003-2004
          zrobiła w latach 2003-2004 m. in. ze składek i darowizn członków (ok. 25
          000)następujące:


          Ukazała się książka “Moja ziemia...” (egzemplarze bezpłatne) wydana wspólnie z
          Domem Współpracy Polsko-Niemieckiej, zawierająca przykładowe lekcje autorstwa
          Haliny Nocoń i Barbary Sopot Zembok (późniejsze laureatki konkursu
          wojewódzkiego) oraz Łucji Staniczkowej, biogramy twórców potęgi przemysłowej
          Górnego Śląska i skrót pracy dra Piotra Greinera Górny Śląsk w czasie i
          przestrzeni oraz dra Zdzisława Jedynaka Śląskie mundury górnicze i inne.
          Zorganizowano w dniu w dniu 17.10.2003 roku konferencję Moje miasto Katowice -
          Kartografia w edukacji regionalnej (18.10.2006 roku odbył się V Kongres ZG) dla
          katowickich nauczycieli i pasjonatów historii, której towarzyszyły następujące
          publikacje: Słownik osady i osiedla dra Lecha Szarańca, książka Moje miasto
          Katowice oraz komplety map historycznych opracowane na podstawie m.in.
          materiałów zgromadzonych w Bractwie. Bardzo ciekawy referat wygłosiła prof. Ewa
          Chojecka, członek Rady Konsultacyjnej Związku Górnośląskiego.
          Zorganizowano (22.10.2003 roku) konferencję dla nauczycieli Moje miasto Chorzów
          - w aspekcie historyczno-przestrzennym. Referaty wygłosili: prof. Joanna
          Rostropowicz, dr Joachim Otte, dr Piotr Greiner i Marian Gałuszka.
          Opracowano program KARTOGRAFIA GÓRNOŚLĄSKA, będący efektem współpracy Bractwa z
          samorządem miasta Chorzowa i Rudy Śląskiej oraz plonem kartograficznych
          publikacji wspartych przez samorząd mieszkańców Katowic i Suszca k/Pszczyny oraz
          przygotowano do druku wydanie albumowe, będące kontynuacją albumu „Zaczarowany
          świat kartografii”, a obejmujące opracowaniem okolice Gliwic, Bytomia i
          Tarnowskich Gór. Wykorzys-tano w nim materiały opublikowane w książce Moje
          miasto Chorzów, a przekazane przez członków Związku Górnoślą-skiego Joachima
          Ganszyńca z Tarnowskich Gór, Władysława Parchańskiego z Rudy Śląskiej i Andrzeja
          Złotego.

          Bractwo w ramach współpracy z Domem Kultury POŁUDNIE w Katowicach udostępniło na
          dwa lata część swoich zbiorów kartograficznych, uzupełniając w ten sposób
          objazdową wystawę map dawnych otwartą w Katowicach-Piotrowicach 8.10.2004 roku.
          Wystawa stanowiła część spotkań z mieszkańcami Murcek, Kostuchny, Zarzecza i
          Podlesia.
          Okazała się książka “Moja ziemia... Katowice” objęta mecenatem miasta i
          stanowiąca materiał dla nauczycieli, uczestników drugiej konferencji edukacji
          regionalnej w Katowicach, poszerzona o pracę prof. Jana Malickiego Kultura
          literacka mieszczan śląskich w XVII wieku, opracowanie prof. ks. Jerzego Myszora
          Ślązacy na uniwersytetach średniowiecznych, mapki schematyczne i materiały do
          wykorzystania w edukacji regionalnej Andrzeja Złotego oraz wiele innych bogato
          ilustrowanych materiałów. Książkę otrzymali uczestnicy III konferencji edukacji
          regionalnej Wrocław, Opole, Katowice - śląskie stolice zorganizowanej 16
          września w Bibliotece Śląskiej pod patronatem Prezydenta Katowic Piotra Uszoka.
          Wówczas zaprezentowano społeczeństwu Śląska po raz pierwszy reprodukcję
          wielkoformatową rzadko spotykanej mapy Europy Carolo Allarda z 1680 roku,
          udostępnionej do wykorzystania w edukacji regionalnej przez Metropolitę
          Katowickiego ks. Arcybiskupa Damiana Zimonia. Mapa ta jest wyeksponowana do
          dnia dzisiejszego w holu głównym Biblioteki Śląskiej (w gablocie po lewej
          stronie wejścia do sali audytoryjnej).
          Bractwo Gospodarcze Związku Górnośląskiego zorganizowało otwarty dla
          społeczeństwa wykład Mirosława Sekuły, Prezesa Najwyższej Izby Kontroli, który
          odbył się 4 listopada 2004 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w
          Pszczynie. Temat wykładu "Sprawiedliwe państwo. Zjawiska korupcji w Polsce w
          latach transformacji" . Udział wzięło wiele kół ZG, a po wykładzie odbyło się
          spotkanie w gronie członków ZG w restauracji Wiceprezesa Bractwa Michała Becka
          Va Banque. Wykład Prezesa Najwyższej Izby Kontroli znajdziecie w zakładce
          PUBLIKACJE na stronie Bractwa www.bgzg.pl Z jego treści korzysta nieodpłatnie
          i często do dnia dzisiejszego wielu internenautów z całego świata.
          Ukazały się dwie nowe monografie zilustrowane fragmentami dawnych map wydanych
          wcześniej przez nasze bractwo. Potwierdziło to celowość działań podjętych przez
          nas kilka lat temu. Wydane książki to: TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE 1626-2004 pod
          redakcją prof. Ryszarda Kaczmarka (Kompania Piwowarska SA, Poznań) oraz WIERNOŚĆ
          KORZENIOM czyli wczoraj i dziś gminy Suszec Zygmunta Orlika(Gmina Suszec).
          Wobec zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, jak co roku przekazaliśmy na
          naszych stronach (zakładka PUBLIKACJE) do nieodpłatnego wykorzystania w edukacji
          regionalnej znaczną część pozyskanych do druku przez Bractwo materiałów. Do dziś
          na przykład w okresie przedświątecznym internauci kilkadziesiąt razy “ściągają”
          pracę Andrzeja Złotego “Kolędy, pastorałki, jasełka”, która kiedyś
          zadebiutowała podczas kolędowania Związku w Bazylice panewnickiej.

          Pozostałe dwa ostatnie lata prześlę Ci "joanno" później!
          "niespełniony, sfrustrowany ludzik, który nie wie
          jak się realizować....:)))"
          Andrzej Złoty
          Prezes Bractwa ZG
          • Gość: Andy Re: Aleś jej dowalił!!! IP: 217.153.82.* 02.12.06, 19:09
          • Gość: joanna Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 20:07
            nie musisz, bo wasza "działalność" kompletnie mnie nie interesuje. pomimo tego,
            że tu się urodziałam nie moge się doczekać kiedy po studiach na dobre wyniose
            sie z tego regionu. tak sie akurat sklada, ze z ludzmi dzialajacymi w ZG i RAS
            mialam okazje sie spotkac nie raz i nawet przez pewnien czas wspolpracowac.
            czesc z nich to fajni ludzie, ale to wyjatki. wiekszosc ma nierowno pod
            sufitem. niestety. ale o czym tu dalej pisac. i tak sie nie dogadamy. bo ja
            naleze do pokolenia ktore ma w "wielkim powazaniu" wasze mapy, slaskie piesni,
            koledy, bazylike panewnicka (i wszystkie inne z reszta tez). itd. nie macie
            lepszych rzeczy w zyciu do roboty?
            ..................................
            a tak poza tym - to w twoim wypracowaniu i ja posrednio znalazlam swoje
            miejsce. heh. zdziwilbys sie, ale wsrod tych wszystkich osob jest i moja
            rodzina. niestety :-/
            • Gość: empata Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 20:16
              Żal mi Cię, dziewczyno. Pozostaje mieć nadzieję, że te bzdury, które
              wypisujesz, to kwestia wieku i niedojrzałości emocjonalnej, a nie ograniczenia.
              Całe szczęście wielu ludzi w młodym wieku interesuje się swoim regionem.
            • palec1 Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim 03.12.06, 02:02
              "działalność" kompletnie mnie nie interesuje.
              nie moge się doczekać kiedy po studiach na dobre wyniose sie z tego regionu.
              ---------------

              Widzisz, Modo Kobitko:
              1) Najpierw chcesz "wyrazic" dezaprobate wobec "aktywistów".
              2) A potem okazuje sie, ze Ci G.Slask "wisi".
              Jesli tak jest (2) - a do tego masz oczywiscie prawo -
              to dlaczego krytykujesz/osmieszasz innych (1).

              Abstrahujac od oceny (a mialbym wielka chec) osoby urodzonej(!) tu,
              a ignoranckiej/aroganckiej wobec wlasnego, jak piszesz, "regionu":

              naprawde NIE JESTES W PORZADKU, bo to tak samo ich prawo
              sie czyms zajmowac, przejmowac, sie angazowac,
              cos pielegnowac, tak: ratowac!, co dla wieeeelu osób na Slasku,
              ale tez punktualnie w w innych czesciach Polski, takze w Czechach,
              Niemczech, Francji, Izraelu, Belgii, Kanadzie itd. (!)
              jest nadal b.wazne i cenne i "bliskie sercu" ?

              Ja np. nie zachwycam sie hodowla golebiów,
              ale sie nie nabijam z zapalenców-fanatyków tych ptaszków.

              I zeby bylo tu jasne: nie jestem fanem ZG,
              tylko sympatyzantem RAS. Ale w tym punkcie to bez znaczenia.
              Mysle, ze moja sp.oma, która w calym zyciu nalezala
              tylko do kólka rozancowego, tez by mi dala racje.
              (A tym oragnizacjom serdecznie podziekowala.)

              Mozesz sie nie identyfikowac/utozsamiac (choc to na dluzsza mete
              niemadre+niezdrowe+biedne), ale dlaczego atakujesz niewinnych,
              szczerze zaangazowanych, z zapalem pracujacych "milosników"
              swojego/jej hajmatu(MalejOjczyzny ??!!!

              Zycze Ci luzu, dystansu, fantazji, tolerancji i milosci do bliznich,
              ale tez do siebie samej. Bo nie ma nic gorszego od slepej zagryzakowosci.

              Mimoto: z wyrazami sympatii - pozdrawiam,
              swietlannej i szczesliwej przyszlosci zycze

              PS: Zauwaz: "Kosmopolityzm/tycznosc a uczucia do hajmatu nie sa w konflikcie.
    • Gość: pytel pytek Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 12:42
      Najpierw wojewódzka PO pod dowództwem erudyty Tomczykiewicza Podesłała ZG
      Krzysztofa Szygę, a teraz serwyje kwiat swych działaczy w POstaci niedoszłego
      radnego wojewódzkiego PO Józefa Buszmana i jakiegoś Dawida Kostempskiego,
      asystenta europosła POJerzego Buzka, o pięknie brzmiącym śląskim nazwisku. Wie
      ktoś, kto zacz?
      • Gość: michalinka Re: Zmiana warty w ZG-PO lubi przegrywać IP: *.kosa.net.pl 02.12.06, 14:45
        Dawid Kostempski hmm kolejny młody gnojek startuje na poważne stanowisko :) PO
        stawia na młodych :P, Szpyrka już chciał być prezydentem, a teraz kostempski
        pozazdrościł i chce być prezesem, może też zajmie "drugie" miejsce i zostanie
        cieniem prezesa :D <mam nadzieję, bo gdyby wygrał to..> Kostempski już raz był
        prezesem stowarzyszenia,które doprowadził do ruiny, Młoda Chadecja się
        nazywa/ło, skończyło się tym, że nie ma ono członków poza Szanownym Prezesem
        Kostempskim, za to prezes Kostempski ma sprawę sądową za niegospodarność i
        niedopełnienie obowiązków stowarzyszenia <nota bene uchyla się od
        odpowiedzialności> Jeśli miałby być równie dobrym prezesem ZG to nie wróżę
        powodzenia ZG.Dawid jedne wybory już przegrałeś, czy nie wystarczy? teraz ci
        juz proboszcz nie pomoże!
        • Gość: ktos kto wie Michalinka a moze Pawelec vel Masny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.06, 17:01
          dlaczego podpisujesz sie Michalinka? Tak bardzo Masny ci jej brakuje czy ty
          Pawelec bys chciala miec tyle wzrostu bo w biuscie to na bank, bo nawet
          dziewczynki w podstawowce maja wiecej w staniku.

          Teraz lec szybko zrobic sobie zdjecie pod biurem i do kolejnej gazety, niech
          wiedza jaka ty jestes dobra tylko nikt tego nie rozumie.

          Ogolnie trio Szyga-Masny-Pawelec to wstyd dla czegokolwiek na Śląsku a nie
          tylko polityki czy ZG.

          PS Mam nadzieje, że Złoty wygra i sprzatnie to cale g.... z ZG.
          • Gość: silbermann Re: Michalinka a moze Pawelec vel Masny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.06, 17:37
            Przecież AZ to jeszcze gorszy prymityw i soroń od Szygi. Zresztą, dobrze go
            znasz. W końcu prowadzisz mu na forum kampanię przed kongresem. Chyba pora dać
            sobie spokój z ZG, bo z tego już nic nie będzie.
          • Gość: gosc Re: Michalinka a moze Pawelec vel Masny IP: 62.233.185.* 10.02.07, 17:34
            a ty skad wiesz co w staniku mo pawelec,a co michalinka? sprawdzoles? bo jo sie
            zaloza ze nie bynajmnij u pawelec :p
          • Gość: gosc Re: Michalinka a moze Pawelec vel Masny IP: 62.233.185.* 10.02.07, 17:38
            Dawid czemu się podpisujesz "ktoś kto wie" a nie kostempski zapomniałeś jak się
            nazywasz?
      • Gość: Andy Re: Od Buszmana to ty się odczep IP: 217.153.82.* 02.12.06, 19:11
        po poście widać, że do pięt mu nie dorastasz!
    • Gość: Andrzej Złoty Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:01
      Panie redaktorze Gazety Wyborczej Przemysławie Jedlecki!
      Mi bardzo nie odpowiada partyjniackie politykierstwo wszelkiej maści uprawiane
      wobec Górnego Śląska, między innymi za pośrednictwem mediów! Ostatni kongres ZG
      przyjął uchwałę główną, której projekt osobiście zgłosiłem, przez trzy lata
      realizowałem i fragment przytaczam:

      Do zadań Związku o wymiarze krajowym należą: działania na rzecz upodmiotowienia
      samorządu terytorialnego wg zasad regionalizacji, angażowanie się w życie
      polityczne kraju i regionów, działanie na rzecz zmiany ordynacji wyborczych, by
      ich kanwą były struktury jednomandatowych okręgów wyborczych oraz współdziałanie
      z innymi stowarzyszeniami i ruchami społecznymi w kraju i regionie w szczególności.

      Ktoś się chyba źle przygotował do tematu i znowu publikuje pokrętne informacje!
      Andrzej Złoty - kandydat na prezesa ZG

      Jeżeli ktoś z GW czyta to forum, to proszę o publikację powyższego w ramach
      prawa prasowego. Ciekawe, czy czytają?
      • Gość: AZ Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:34
        Na wszelki wypadek wysłałem e-maila do GW następującej treści:
        Wydanie katowickie Gazety Wyborczej!

        W artykule Zmiana warty w Związku Górnośląskim z soboty 2.12.br. redaktor
        Przemysław Jedlecki pisze nieprawdę, którą pozwalam sobie podkreślić:
        Kandydować zamierza również Andrzej Złoty, działacz ZG z Pszczyny. Ten ostatni
        do tej pory najostrzej krytykował Szygę. Nie odpowiadało mu bowiem wikłanie
        Związku w politykę, gdy razem z innymi organizacjami ZG powołał Jedność
        Górnośląską. - To chyba najgorszy prezes, jakiego mieliśmy - mówi Złoty.
        Ponieważ nie odpowiada mi jedynie partyjniackie politykierstwo (wszelkiej maści)
        uprawiane wobec Górnego Śląska, między innymi za pośrednictwem mediów, a nie
        polityka
        [UZASADNIENIE:
        Ostatni kongres ZG przyjął uchwałę główną, której projekt osobiście zgłosiłem,
        przez trzy lata realizowałem i fragment przytaczam:
        Do zadań Związku o wymiarze krajowym należą: działania na rzecz upodmiotowienia
        samorządu terytorialnego wg zasad regionalizacji, angażowanie się w życie
        polityczne kraju i regionów, działanie na rzecz zmiany ordynacji wyborczych, by
        ich kanwą były struktury jednomandatowych okręgów wyborczych oraz współdziałanie
        z innymi stowarzyszeniami i ruchami społecznymi w kraju i regionie w
        szczególności.]
        oraz mając na uwadze, iż we wczorajszej rozmowie telefonicznej z Jedleckim nie
        użyłem słów pod adresem Krzysztofa Szygi - To chyba najgorszy prezes, jakiego
        mieliśmy
        [UZASADNIENIE:
        Takiego sformułowania użyłem dwa lata temu krytykując nieudolną i nieudaną próbę
        powołania czegoś, co nazywano JEDNOŚCIĄ GÓRNOŚLĄSKĄ. Chcąc te słowa zacytować
        ponownie należało napisać - mówił Złoty i podać kiedy i kontekst wypowiedzi.
        Proszę w trybie prawa prasowego o pilne opublikowanie powyższego sprostowania.
        Ktoś się chyba źle przygotował do tematu i Gazeta publikuje pokrętne informacje,
        które mogą mieć wpływ na opinię o mnie i mające nastąpić wybory do władz Związku
        Górnośląskiego podczas Kongresu w dniu 9.12. 2006 roku! Szkodzi to również samej
        Gazecie Wyborczej i jej edukacyjnej roli w regionie, jaką skutecznie spełnia!
        Pozdrawiam!
        Andrzej Złoty
        • palec1 Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim 03.12.06, 02:11
          Jesli sie zgadza, to poperam.
          Gazeta ma byc gazeta(medium), a nie "playerem" politycznym.
          Przynajmniej u nas na Górnym Slasku.

          Wiem, ze to troche naiwne: Ale my sam sie niy domy. :)

          Od siebie dodam,
          ze autor artykulu móglby podac swoje nazwisko,
          a nie kryc sie za malutkimi inicjalami.

          Sa pewne konwencje, jest etos pracy, jest fairplay.
          Powinien byc - przynajmniej u nas na Górnym Slasku !!!

        • palec1 Re: Zmiana warty w Związku Górnośląskim 03.12.06, 02:13
          A Panu Zlotemu radzilbym sie przy pisaniu tu zalogo-wo-wy-wac
          i uzywac zawsze swojego stalego nicka - tak chyba lepiej.
          Bo nigdy nie wiadomo, kto sie moze podczepic i manipulowac.

          srd pzdr !
    • peacock79 Artysta kabaretowy Złoty na prezesa ZG! 02.12.06, 17:20
      Urocza postać z tego Złotego,"Pajęczarz"Szyga wymięka przy nim! Zwróćcie
      uwagę,że w tym jednym wątku występuje pod kilkoma nickami,a że nie chce mu się
      logować ponownie,więc zawsze chwali samego siebie jako gość-i zwróćcie uwagę na
      to samo IP zawsze! :D Prezesa schizofrenika jeszcze ZG nie miał. ZG chyba mało
      wstydu się jeszcze najadł przez Szygę i jego kompanów,że chcą wybrać takiego
      ananasa :P
      Zresztą podobne rozmowy z samym sobą prowadzi Złoty w innych wątkach, np.tutaj
      gdzie przekonuje samego siebie jakie to genialne "książki" udało mu się
      napisać: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=423&w=52749499&a=53216676

      Ż E N U J Ą C E

      Czy ZG kolejny raz wybierze na prezesa artystę kabaretowego?
      • Gość: Andy Re: Peacock na Prezesa !!! IP: 217.153.82.* 02.12.06, 19:25
        A ty to skąd jesteś, że masz dostęp do naszych IP ! Ja tam nie widzę, żeby przy
        wszystkich tu dyskutujących pojawiało się IP, a podpisać się "Andrzej Złoty"
        albo "Peacock79 vel 97" to ja też mogę.
        • peacock79 Test na bystrość 03.12.06, 01:39
          Gość portalu: Andy napisał(a):
          > A ty to skąd jesteś, że masz dostęp do naszych IP ! Ja tam nie widzę, żeby
          przy wszystkich tu dyskutujących pojawiało się IP, a podpisać się "Andrzej
          Złoty" > albo "Peacock79 vel 97" to ja też mogę.

          Nie chcę robić Ci wstydu na forum,załóż okulary i jeszcze raz pomyśl,a potem
          jeszcze raz i tak do skutku,aż się zorientujesz jaką głupotę żeś palnął :D
          • palec1 Re: Test na bystrość 03.12.06, 02:18
            Ej Pikok: chyba sie mylisz.
            (errare humanum est - za pisownie nie gwarantuje, hehe).
            • Gość: Andrzej Złoty Test na bystrość nie jest potrzebny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 11:32
              Żenująca niekompetencja PICOKA69, czy jak mu tam! Nie wie, ze z jednego IP może
              rozmawiać więcej internautów. Osobiście nie mogłem wczoraj uczestniczyć w tej
              twórczej debacie, ponieważ rozpięliśmy wszystkie kompy w domu dla odpalenia
              prezentacji i filmów na imprezę andrzejkową i podyplomową córki.
              Internet to ekologiczna spluwaczka. Nie trzeba mokrej szmaty, żeby posprzątać.
              • Gość: czeka Re: Test na bystrość nie jest potrzebny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 16:19
                No to ktoś się pod Ciebie, chłopie, podszył, bo jest wpis z wczoraj z Twoim
                nazwiskiem. Bulwersujące!
    • Gość: Siemianowiczanin Zmiana warty w Związku Górnośląskim IP: *.home-net.com.pl 02.12.06, 20:32
      Gonić tego parcha.Towarzysz sz. jes jak wrzód na dupie,nie idzie sie dziadostwa
      pozbyc,co chwila wyłazi kaj indzij.
    • Gość: Sułek bezrobotny na prezesa ZG, nowy program PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 14:13
      Platforma szykuje POkrętny desant na Związek Górnośląski! Co ten Buszman zrobił
      dla Śląska w ostatnich sześciu latach, za wyjątkiem prostytucji POlitycznej i
      biadolenia na brak pracy?
      • Gość: Gardener Złoty kabaret! IP: *.streamcn.pl 05.12.06, 19:47
        "autor: Gość: Sułek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
        Platforma szykuje POkrętny desant na Związek Górnośląski! Co ten Buszman zrobił
        dla Śląska w ostatnich sześciu latach, za wyjątkiem prostytucji POlitycznej i
        biadolenia na brak pracy?"

        Co za kabaret! Kolejna wirtualna tożsamość,kolejny wpis w interesie Andrzeja
        Złotego i kolejny raz oczywiscie to samo IP! I za chwilę oczywiscie pan Złoty
        będzie przekonywał,że to zbieg okoliczności! Chłopie,przestań się kompromitować
        i naucz się logować na forum,bo takiego pośmiewiska to w historii netu w Polsce
        chyba nikt jeszcze nie robił z siebie!!!
        Nie jesteś anonimowy,jeśli chcesz opluwać przeciwników to rób to pod swoim
        nazwiskiem,bo wyjątkowo obrzydliwie sobie poczynasz.
      • Gość: Andy Re: Te sułek, czy jak ci tam IP: 217.153.82.* 06.12.06, 09:35
        od Buszmana to sie odfandzol. Tyś gacie w zębach nosił, jak on warunki do
        twojego gupiego fandzolenia tworzył. Bez takich jak on, byś sie terazki mog
        pogmerac w jajcach.
        • Gość: silbermann Re: Te sułek, czy jak ci tam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.06, 13:59
          No i się Złotemu dostało. :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka