Dodaj do ulubionych

Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn...

    • hypatia4 Re:Jak na Polaka fajny, ale z cudzoziemcami nie ma 13.02.07, 07:32
      szans. Niestety, Polacy to najbrzydsze chłopy na świecie.
    • Gość: amm Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.07, 07:39
      Tofik....!
      nie wygłupiaj się, idź normalnie :P
      • Gość: asia Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: 193.17.14.* 13.02.07, 07:59
        pasuje do pozostałych ratuuuuuuuuuunku bleah
    • Gość: Marta Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.hsd1.ma.comcast.net 13.02.07, 13:32
      No nie sadze by mial wieksze szanse..... zobaczcie pozostalych kandydatow. U
      mnie najwieksze powodzenie ma Hiszpan i koles z Libanu. Cudenka!!!
    • Gość: homik Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: 194.246.124.* 13.02.07, 15:44
      podobno o gustach sie nie dyskutuje... ale nie moge sie powstrzymac: kto go
      zglosil do konkursu? jak on sie tam dostal??? wysoki wzrost, wymuskana na
      silowni sylwetka i sztuczna opalenizna to nie wszystko - twarz tez jest
      wazna!!! on ma sie szczycic tytulem najprzystojniejszego??? znam wielu innych
      Danieli, ktorym on nie dorownuje do piet... moj przedmowca ma racje: brzydal!!!
    • Gość: studiosara Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.02.07, 20:04
      Czytam te wszystkie opinie i jest mi wstyd!!!! To takie polskie-zazdrość,zawiść!
      Zycze sukcesow - i odpornosci!!!!!!
    • Gość: aga Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.02.07, 20:17
      www.grabowskamodels.pl/daniel.html
    • Gość: beskidas Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 10:29
      to roman giertych jest przystojniejszy:P:P:P:P

      a patrząc na tego madeja to widać ze ciota:D nie mylic gej:>
    • Gość: ananke Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.07, 20:46
      rzeczywiscie, nienajpiekniejszy... ja nie wiem jak oni wybieraja tych Misterow i
      Misski. Ciagle jacys brzydale.
    • Gość: sylwka Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: 80.48.225.* 15.02.07, 15:31
      tragedia...
    • Gość: roccos a ja ich widzialem IP: 212.203.140.* 15.02.07, 16:12
      jestem z Bielska i znam tego goscia..on spotyka sie z laska Ckmu Amanda
      Mrowiec..czesto widzialem ich na silce !!!
      • Gość: PRZEMEK Z BIELSKA Kiedyś miał piękną dziewczynę IP: *.chello.pl 01.05.07, 19:42
        JA TEZ GO ZNAM.POZNAŁEM GO NA SIŁOWNI,WYGRAŁ WYBORY MISTER BESKIDÓW.WYGLĄDAŁ
        DUZO LEPIEJ,NIZ TERAZ!MIAŁ WTEDY PIĘKNĄ BLONDYNKĘ,WSZYSCY FACECI MU JEJ
        ZAZDROŚCILI!
    • Gość: Mirus Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 24.02.07, 00:25
      brzydszego nie bylo ?
      • Gość: hehehehehe [] A jak ciepie kłakami na siłce, jak cizia <LOL> IP: *.ebeskidy.pl 27.02.07, 07:10
        PRĘŻY SIĘ I UDAJE ŻE ĆWICZY, ŚMIESZNY GEJOWSKI KOLEŚ
    • Gość: Mariusz Jak to ? Jedyny Polak? Jak tak moze byc!!! IP: *.nyc.res.rr.com 05.03.07, 01:47
      25-latek z Biernej na Żywiecczyźnie jest jedynym Polakiem w konkursie Mister
      World 2007.
      A ilu ich ma byc? dziesieciu Polakow ma byc w konkursie? Co za debilizm w tej
      gazecie...
    • Gość: Słonko Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 16:40
      ej no wcale nie jest taki rewelacyjny. nie mówię że brzydki czy coś, ale jest
      masa ładniejszych
    • nuova Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto 17.03.07, 10:31
      bo mu nie dorównujesz? hehehehe
    • Gość: iśka a pokazywali wybory w tv? IP: *.chello.pl 04.05.07, 00:03
      • Gość: iti Re: a pokazywali wybory w tv? IP: *.chello.pl 28.06.07, 11:36
        on wcale nie jest przystojny
    • Gość: elina Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.chello.pl 08.08.07, 17:15
      kiedy będą wybory mistera polski?
    • Gość: Piotr Rynia Brawo Daniel IP: *.range86-153.btcentralplus.com 24.07.08, 15:23
      Jeden z niewielu ludzi ktorych spotkalem na swoje drodze w zyciu i
      moge powiedziec ze wart jest kazdego tytulu jaki mu sie nada!
      Prawdziwy facet z klasa i bardzo dobry kolega! Pozdrawiam i nigdy
      nie rezygnuj Daniel!
    • Gość: SISI SISI IP: *.centertel.pl 26.06.09, 18:14
      SORKI NIE GNIEWAJ SIĘ DANIEL ALE Z LEKSZA POMYLIŁES SIE Z ZAWODEM,JAK PATRZE
      NA TAKICH NIBY MĘŻCZYZN TO POSTANAWIAM PRZERZUCIĆ SIĘ NA LASECZKI!!
    • Gość: tajemnicza :( IP: 109.243.62.* 13.01.10, 21:50
      jak on jest przystojny to mi ma ręce wyrośnie kaktus!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka