hypatia4 Re:Jak na Polaka fajny, ale z cudzoziemcami nie ma 13.02.07, 07:32 szans. Niestety, Polacy to najbrzydsze chłopy na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amm Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.07, 07:39 Tofik....! nie wygłupiaj się, idź normalnie :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: 193.17.14.* 13.02.07, 07:59 pasuje do pozostałych ratuuuuuuuuuunku bleah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.hsd1.ma.comcast.net 13.02.07, 13:32 No nie sadze by mial wieksze szanse..... zobaczcie pozostalych kandydatow. U mnie najwieksze powodzenie ma Hiszpan i koles z Libanu. Cudenka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homik Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: 194.246.124.* 13.02.07, 15:44 podobno o gustach sie nie dyskutuje... ale nie moge sie powstrzymac: kto go zglosil do konkursu? jak on sie tam dostal??? wysoki wzrost, wymuskana na silowni sylwetka i sztuczna opalenizna to nie wszystko - twarz tez jest wazna!!! on ma sie szczycic tytulem najprzystojniejszego??? znam wielu innych Danieli, ktorym on nie dorownuje do piet... moj przedmowca ma racje: brzydal!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studiosara Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.02.07, 20:04 Czytam te wszystkie opinie i jest mi wstyd!!!! To takie polskie-zazdrość,zawiść! Zycze sukcesow - i odpornosci!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.02.07, 20:17 www.grabowskamodels.pl/daniel.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beskidas Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 10:29 to roman giertych jest przystojniejszy:P:P:P:P a patrząc na tego madeja to widać ze ciota:D nie mylic gej:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ananke Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.07, 20:46 rzeczywiscie, nienajpiekniejszy... ja nie wiem jak oni wybieraja tych Misterow i Misski. Ciagle jacys brzydale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwka Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: 80.48.225.* 15.02.07, 15:31 tragedia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roccos a ja ich widzialem IP: 212.203.140.* 15.02.07, 16:12 jestem z Bielska i znam tego goscia..on spotyka sie z laska Ckmu Amanda Mrowiec..czesto widzialem ich na silce !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PRZEMEK Z BIELSKA Kiedyś miał piękną dziewczynę IP: *.chello.pl 01.05.07, 19:42 JA TEZ GO ZNAM.POZNAŁEM GO NA SIŁOWNI,WYGRAŁ WYBORY MISTER BESKIDÓW.WYGLĄDAŁ DUZO LEPIEJ,NIZ TERAZ!MIAŁ WTEDY PIĘKNĄ BLONDYNKĘ,WSZYSCY FACECI MU JEJ ZAZDROŚCILI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirus Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 24.02.07, 00:25 brzydszego nie bylo ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehehehehe [] A jak ciepie kłakami na siłce, jak cizia <LOL> IP: *.ebeskidy.pl 27.02.07, 07:10 PRĘŻY SIĘ I UDAJE ŻE ĆWICZY, ŚMIESZNY GEJOWSKI KOLEŚ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Jak to ? Jedyny Polak? Jak tak moze byc!!! IP: *.nyc.res.rr.com 05.03.07, 01:47 25-latek z Biernej na Żywiecczyźnie jest jedynym Polakiem w konkursie Mister World 2007. A ilu ich ma byc? dziesieciu Polakow ma byc w konkursie? Co za debilizm w tej gazecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Słonko Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzystojn.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 16:40 ej no wcale nie jest taki rewelacyjny. nie mówię że brzydki czy coś, ale jest masa ładniejszych Odpowiedz Link Zgłoś
nuova Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto 17.03.07, 10:31 bo mu nie dorównujesz? hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iti Re: a pokazywali wybory w tv? IP: *.chello.pl 28.06.07, 11:36 on wcale nie jest przystojny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elina Re: Daniel Madej wystartuje w wyborach najprzysto IP: *.chello.pl 08.08.07, 17:15 kiedy będą wybory mistera polski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Rynia Brawo Daniel IP: *.range86-153.btcentralplus.com 24.07.08, 15:23 Jeden z niewielu ludzi ktorych spotkalem na swoje drodze w zyciu i moge powiedziec ze wart jest kazdego tytulu jaki mu sie nada! Prawdziwy facet z klasa i bardzo dobry kolega! Pozdrawiam i nigdy nie rezygnuj Daniel! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SISI SISI IP: *.centertel.pl 26.06.09, 18:14 SORKI NIE GNIEWAJ SIĘ DANIEL ALE Z LEKSZA POMYLIŁES SIE Z ZAWODEM,JAK PATRZE NA TAKICH NIBY MĘŻCZYZN TO POSTANAWIAM PRZERZUCIĆ SIĘ NA LASECZKI!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tajemnicza :( IP: 109.243.62.* 13.01.10, 21:50 jak on jest przystojny to mi ma ręce wyrośnie kaktus!!!! Odpowiedz Link Zgłoś