Gość: felek IP: 62.233.185.* 09.05.03, 00:33 Drżyj ligo - czytaj Unio. Szkoda że do startu ligi(?) jeszcze trochę czasu oby to nie były obiecanki cacanki - TYSZANIE pamiętajcie o obronie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: benek Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: *.com.pl 09.05.03, 07:12 i tak jak zwykle tychy dadzą dupy na całej lini Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michu Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: 158.75.5.* 09.05.03, 10:57 troche zazdroszcze gksowi, ale przynajmniej bedzie ciekawa liga! i szanse na powtorke z zeszlego roku chyba nie ma; pzdr z torunia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GieKSiarz 1964 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.03, 12:14 Nic wam to nie da ,jesteście słabi i tyle. GKS 1964 KATOWICE PONAD WSZYSTKO - WIARA CZYNI CUDA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyski Re: 1964 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.03, 12:51 w waszym przypadku bieda gieksiarze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guma Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: *.lear.com 10.05.03, 15:58 Juz w tym sezonie GKS bedzie w koronie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubek Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: *.cheetah.dialup.pol.co.uk 12.05.03, 00:35 bujajcie sie frajerzy z dupasego gks i inni fajansiarze i zdrajcy wyrazni z jedynego czystego ks p. nt jak faja podlipni i sp co dupozajebaki Odpowiedz Link Zgłoś