Dodaj do ulubionych

Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład

IP: 62.233.185.* 09.05.03, 00:33
Drżyj ligo - czytaj Unio.
Szkoda że do startu ligi(?) jeszcze trochę czasu oby to nie były
obiecanki cacanki - TYSZANIE pamiętajcie o obronie
Obserwuj wątek
    • Gość: benek Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: *.com.pl 09.05.03, 07:12
      i tak jak zwykle tychy dadzą dupy na całej lini
      • Gość: michu Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: 158.75.5.* 09.05.03, 10:57
        troche zazdroszcze gksowi, ale przynajmniej bedzie ciekawa liga!
        i szanse na powtorke z zeszlego roku chyba nie ma;
        pzdr z torunia
    • Gość: GieKSiarz 1964 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.03, 12:14
      Nic wam to nie da ,jesteście słabi i tyle.
      GKS 1964 KATOWICE PONAD WSZYSTKO - WIARA CZYNI CUDA
      • Gość: tyski Re: 1964 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.03, 12:51
        w waszym przypadku bieda gieksiarze
    • Gość: guma Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: *.lear.com 10.05.03, 15:58
      Juz w tym sezonie GKS bedzie w koronie :)
    • Gość: kubek Re: Hokejowy klub GKS Tychy wzmacnia skład IP: *.cheetah.dialup.pol.co.uk 12.05.03, 00:35
      bujajcie sie frajerzy z dupasego gks i inni fajansiarze i
      zdrajcy wyrazni z jedynego czystego ks p. nt jak faja podlipni i
      sp co dupozajebaki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka