Gość: loczek IP: *.euv 22.06.03, 17:45 ten niech sie wpisuje, zobaczymy ilu nas jest w sieci, ja jestem pierwszy!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ALa Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: *.katowice.pik-net.pl 11.09.03, 12:10 ja tez Odpowiedz Link Zgłoś
bundek1 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 03.02.04, 13:26 oooo i ja też - rocznik 90, albo 91... nie pamiętam dawno było :-) Odpowiedz Link Zgłoś
adis-buderbala Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 03.02.04, 15:18 ja też GUZIK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.03, 21:52 ja Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard38 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 24.05.04, 10:43 Berezowska Kamila Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: 213.199.233.* 18.09.03, 10:39 ja Odpowiedz Link Zgłoś
telek28 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 27.10.05, 22:27 hmm tiaa 96' bylo interesujaco Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: 213.199.233.* 18.09.03, 10:40 Dodaję jeszcze, że skończyłam LO w Głubczycach w 1998r. Kto jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
pel4 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 21.11.03, 13:36 Ja też chodziłam. Skończyłam szkołę w 1984 roku. Bożena Woniakowska, teraz Lech.Pozdrawiam wszystkich z tego rocznika :)) Odpowiedz Link Zgłoś
docttore Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 10.03.04, 00:14 czesc kasia. ja tez skonczylem w 98 LO w glubczycach czy to ty caryca? robert Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek66 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 09.12.04, 21:39 Ja. Pozdrawiam cały profil humanistyczny kończący w 1998 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
netwalker13 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.07.06, 11:55 Jaka Kasia? :) Odpowiedz Link Zgłoś
netwalker13 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.07.06, 11:57 Jaka Kasia? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 21:55 JA chodzę teraz do drugiej klasy! Zapraszam Was na stronę lo.glubczyce.pl Jeśli jesteście absolwentami, to wpiszcie się do Kącika Absolwenta!!! Pozdrawiam ciepło:)) Odpowiedz Link Zgłoś
witbull Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.01.04, 14:35 Witam! Ja również skończyłem głubczyckie Liceum (w 1995 roku). Pozdrawiam wszystkich absolwentów! Odpowiedz Link Zgłoś
ging Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 29.01.04, 14:57 ja(nie tylko chodziłem) ale nawet się uczyłem. skończyłem w 1995. Odpowiedz Link Zgłoś
wig22 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 31.05.04, 17:57 Załamię Was: Heniek Radomski 1968-1971, szukajcie mnie w Opolu. Pozdrawiam wszystkich znajomych z głubczyc i okolic!!! Odpowiedz Link Zgłoś
spahis Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 05.07.04, 04:30 Hehe, chodziłem, a nawet musiałem dojeżdżać>:))Liceum ukończyłem w 1981 roku i szczerze żałuję, że od zjazdu absolwentów w 1995 roku nie było okazji do spotkania w murach szkoły. Pozdrawiam seredcznie absolwentów i obecnych lilcealistów, pozdrawiam Bożenkę (kiedyś) Woniakowską (i Piotra też), wszystkich nauczycieli (ciekawe, czy Zbyszek Pakulski jeszcze prowadzi swoje fantastyczne zajęcia z fizyki?). I zróbcie (albo zróbmy) jakiś zjazd. Przypominam zwłaszcza klasie mat - fiz, że wkrótce mija 25 lat od matury! Nie jestem zwolennikiem obchodzenia rocznic, ale okazja facit furem. Fajnie byłoby się spotkać. wasz spahis Odpowiedz Link Zgłoś
pel4 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 27.07.04, 13:48 Dziękuje seredcznie za pozdrowienia w swoim imieniu i Bożenki. Czy Ty masz na imię Wiesław??? Pozdrawiamy z Milicza :-))) b.lech@op.pl pel@priv.ckp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ad1 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 26.07.04, 09:05 Ja też chodziłem ( matura 1986 ), pozdrawiam wszystkich absolwentów i nauczycieli. AD Odpowiedz Link Zgłoś
ad1 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 29.07.04, 08:08 Ludzie z klasy 4 d ( matura '86 ) obudźcie się !! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gtomek Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 08.01.05, 02:13 I ja też (89 albo 91 jakoś tak) Odpowiedz Link Zgłoś
groszek_n Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 15.01.05, 20:44 ja rocznik 54 Odpowiedz Link Zgłoś
forumpg Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 25.03.06, 10:01 POLECAM--->>>www.powglubczyce.fora.pl Odpowiedz Link Zgłoś
moonicaa25 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 21.07.06, 13:27 jeszcze ja chodziłam:D pozdrawiam wszystkich:D Odpowiedz Link Zgłoś
daea Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 09.08.06, 14:43 to ja tam któraś z kolei :D też chodziłam do LO Odpowiedz Link Zgłoś
ka-jo Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.09.06, 00:39 i ja - matura ( chyba 1989 albo 90) kalsa ogólna. Pozdrawiam wszystkich. J.K. Odpowiedz Link Zgłoś
wolny.agata Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 13.04.07, 15:52 je tez sie w lo uczylam. i skonczylam stosunkowo niedawno bo w 2005. Pozdrawiam 3a profil mat-fiz i wszystkich glubczyczan z tego forum :) Odpowiedz Link Zgłoś
bahna_k Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 16.05.07, 18:55 barbara marcinko Odpowiedz Link Zgłoś