Dodaj do ulubionych

KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH

IP: *.euv 22.06.03, 17:45
ten niech sie wpisuje, zobaczymy ilu nas jest w sieci, ja jestem pierwszy!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ALa Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: *.katowice.pik-net.pl 11.09.03, 12:10
      ja tez
      • bundek1 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 03.02.04, 13:26
        oooo i ja też - rocznik 90, albo 91... nie pamiętam dawno było :-)
      • adis-buderbala Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 03.02.04, 15:18
        ja też GUZIK
    • Gość: ja Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.03, 21:52
      ja
      • ryszard38 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 24.05.04, 10:43
        Berezowska Kamila
    • Gość: Kasia Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: 213.199.233.* 18.09.03, 10:39
      ja
      • ryszard38 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 24.05.04, 10:45
        ja też
        • telek28 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 27.10.05, 22:27
          hmm tiaa 96' bylo interesujaco
    • Gość: Kasia Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: 213.199.233.* 18.09.03, 10:40
      Dodaję jeszcze, że skończyłam LO w Głubczycach w 1998r. Kto jeszcze?
      • pel4 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 21.11.03, 13:36
        Ja też chodziłam. Skończyłam szkołę w 1984 roku. Bożena Woniakowska, teraz
        Lech.Pozdrawiam wszystkich z tego rocznika :))
      • docttore Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 10.03.04, 00:14
        czesc kasia. ja tez skonczylem w 98 LO w glubczycach
        czy to ty caryca?

        robert
      • piotrek66 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 09.12.04, 21:39
        Ja.
        Pozdrawiam cały profil humanistyczny kończący w 1998 roku.
      • netwalker13 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.07.06, 11:55
        Jaka Kasia? :)
      • netwalker13 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.07.06, 11:57
        Jaka Kasia? :)
    • Gość: Krzysiek Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 21:55
      JA chodzę teraz do drugiej klasy! Zapraszam Was na stronę
      lo.glubczyce.pl Jeśli jesteście absolwentami, to wpiszcie się do Kącika
      Absolwenta!!! Pozdrawiam ciepło:))
    • witbull Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.01.04, 14:35
      Witam! Ja również skończyłem głubczyckie Liceum (w 1995 roku). Pozdrawiam
      wszystkich absolwentów!
    • ging Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 29.01.04, 14:57
      ja(nie tylko chodziłem) ale nawet się uczyłem. skończyłem w 1995.
    • wig22 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 31.05.04, 17:57
      Załamię Was: Heniek Radomski 1968-1971, szukajcie mnie w Opolu. Pozdrawiam
      wszystkich znajomych z głubczyc i okolic!!!
    • spahis Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 05.07.04, 04:30
      Hehe, chodziłem, a nawet musiałem dojeżdżać>:))Liceum ukończyłem w 1981 roku i
      szczerze żałuję, że od zjazdu absolwentów w 1995 roku nie było okazji do
      spotkania w murach szkoły. Pozdrawiam seredcznie absolwentów i obecnych
      lilcealistów, pozdrawiam Bożenkę (kiedyś) Woniakowską (i Piotra też),
      wszystkich nauczycieli (ciekawe, czy Zbyszek Pakulski jeszcze prowadzi swoje
      fantastyczne zajęcia z fizyki?). I zróbcie (albo zróbmy) jakiś zjazd.
      Przypominam zwłaszcza klasie mat - fiz, że wkrótce mija 25 lat od matury! Nie
      jestem zwolennikiem obchodzenia rocznic, ale okazja facit furem. Fajnie byłoby
      się spotkać.
      wasz spahis
      • pel4 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 27.07.04, 13:48
        Dziękuje seredcznie za pozdrowienia w swoim imieniu i Bożenki.
        Czy Ty masz na imię Wiesław???

        Pozdrawiamy z Milicza :-)))
        b.lech@op.pl
        pel@priv.ckp.pl
    • ad1 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 26.07.04, 09:05
      Ja też chodziłem ( matura 1986 ), pozdrawiam wszystkich absolwentów i
      nauczycieli. AD
    • ad1 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 29.07.04, 08:08
      Ludzie z klasy 4 d ( matura '86 ) obudźcie się !! Pozdrawiam
    • gtomek Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 08.01.05, 02:13
      I ja też (89 albo 91 jakoś tak)
      • groszek_n Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 15.01.05, 20:44
        ja rocznik 54
        • buzkaa Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 27.04.05, 14:07
          Moj tata =))
    • forumpg Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 25.03.06, 10:01
      POLECAM--->>>www.powglubczyce.fora.pl
    • moonicaa25 Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 21.07.06, 13:27
      jeszcze ja chodziłam:D pozdrawiam wszystkich:D
    • daea Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 09.08.06, 14:43
      to ja tam któraś z kolei :D też chodziłam do LO
    • ka-jo Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 28.09.06, 00:39
      i ja - matura ( chyba 1989 albo 90) kalsa ogólna. Pozdrawiam wszystkich. J.K.
    • wolny.agata Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 13.04.07, 15:52
      je tez sie w lo uczylam. i skonczylam stosunkowo niedawno bo w 2005. Pozdrawiam
      3a profil mat-fiz i wszystkich glubczyczan z tego forum :)
    • bahna_k Re: KTO CHODZIL DO OGOLNIAKA W GLUBCZYCACH 16.05.07, 18:55
      barbara marcinko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka