Dodaj do ulubionych

Centrum Developer

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 14:43
Czy ktoś na forum kupował dom od Centrum Developer z Sosnowca?
Aktaualnie budują osiedle Zielona Aleja W Katowicach przy
ul.Panewnickiej.Jestem zainteresowany ich kolejną inwestycją -
osiedlem w Rudzie Śląskiej ale chętnie zboiorę jakieś opinie o tej
firmie.
Obserwuj wątek
      • bart.man Re: Centrum Developer 12.03.08, 09:30
        Czy ktoś może podać nazwiska właścicieli tej firmy oraz wszelkiej maści dyrektorów.
        Jestem ciekaw czy jest wśród nich pewna osoba, która nie ma dobrej opinii wśród
        jej klientów.
        • Gość: bartek Re: Centrum Developer IP: *.chello.pl 15.06.08, 17:22
          Witam
          czy udało Wam się ustalić więcej szczegółów na temat Centrum Dev?
          Jesteśmy zainteresowani ich inwestycją w Sosnowcu.Czy umowy które
          dają do podpisania są do jakiejś negocjacji, czy są wogóle do
          zaakceptowania. No i jak ogólnie z wiarygodnością spółki, bo na
          folderach to zawsze ładnie wygląda. w razie czego podaję mojego
          maila, z góry dziękuję za odpowiedź.
          Bartek - korzen79@op.pl
            • blizzardd Re: Centrum Developer 07.07.08, 19:07
              Witam, również podpisaliśmy umowę rezerwacyjną na mieszkanie na
              Osiedlu Słonecznym w Sosnowcu. Chętnie porozmawiamy na temat
              wiarygodości developera. Z tego co wiemy, jest jeszcze dużo wolnych
              mieszkań, więc zaintersowanie nie jest aż takie duże jak na to
              wskazywało. Co decyduje, że tak dużo ludzi rezygnuje z kupna
              mieszkania na tym osiedlu? Mail:hawk530td@o2.pl
              • Gość: miś Re: Centrum Developer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.08, 13:20
                Właśnie z mężem również podpisaliśmy umowę rezerwacyjną na
                apartament na Osiedlu Słonecznym, ale z tego co się orientowaliśmy
                to zainteresowanie jest dosyć spore, biorąc pod uwagę to, iż nie ma
                jeszcze oficjalnych projektów osiedla, które CD umieściłoby na
                swojej stronie internetowej ( tylko opis ). Podobno w połowie
                września mają zostać przesłane umowy do zapoznania się i
                podpisania :-)A propos, skąd takie informacje, że dużo ludzi
                rezygnuje z kupna apartamentu???!!! Może po prostu przeliczają swoje
                mozliwości finansowe, najpierw rezerwują a potem okazuje się, że nie
                dostaną kredytu hmmm?!
    • Gość: Obserwator Re: Centrum Developer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 00:45
      Widziałem na własne oczy jak powstaje osiedle w Kochłowicach. Parter
      z cegły, piętro - konstrukcja szkieletowa drewniana. Szkielet piętra
      był "pasowany na oko" - robotnik spalinową piłą łańcuchową docinał
      belki dachowe! Jak się przybiło, tak zostało. Trwoga! Zastanawiałem
      się nad kupnem domu, ale sobie odpuściłem.
        • Gość: gość Re: Centrum Developer IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.02.09, 19:01
          Napewno maja ciezka sytuacje finasowa. na dokonczenie inwestycji
          daje im marne szanse gdyz wiekszosc prac na budowach wykonuja
          podwykonawcy,a obecnie prawie ich nie maja,bo do dzisiejszego dnia
          nie wyplacili zaleglych faktur od listopada,a poza tym zalegaja dua
          kase hurtownia i nie maja materialu na dokonczenie budowy w rudzie.
            • Gość: gregxgregx Re: Centrum Developer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 14:25
              Ta ..... na pewno nie mają kasy. Wlaśnie zawierają umowy
              przyrzeczone sprzedaży działek w Rudzie po ponad 200 zl. za metr
              kwadratowy. Dla ułatwienia dodam że jest tam ponad 37 000 tych
              metrów. Gościu skończ siać tą wrgą propagandę. Kup sobie kalkulator
              i policz sobie wpływ CD z tego tytułu. Może po prostu nie maja kasy
              dla Ciebie, ciekawe dlaczego?
              • Gość: leo Re: Centrum Developer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.09, 22:31
                gregxgregx
                Dla podwykonawców nie mają kasy bo są ........... .
                Cztery firmy o bardzo podobnej nazwie, mieszczące się pod tym samym adresem mylą
                wszystkich - w jakim celu takie zmyłki?
                Ja osobiście znam już pięć firm, którym zalegają na 300 tyś to jakieś 1500m2
                działek, o których piszesz.
                300 tyś to może i duże pieniądze, ale chyba nie dla budującego dwa wielkie osiedla.

Gregxgregx dlaczego nie chcą płacić skoro wszystko jest wporządku? Tzn podpisane
                protokoły odbioru prac i cała inna papierologia.
                • Gość: GOŚĆ Z SOSNOWCA Re: Centrum Developer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.09, 09:19
                  A WSZYSCY PODWYKONAWCY Z BUDOWY Z SOSNOWCA Z KTÓRYMI ROZMAWIAŁEM (Z
                  KTÓRYMI MIAŁEM KONTAKT)MÓWIA ŻE Z OPÓŹNIENIAMI ALE CAŁY CZAS IM
                  PŁACĄ NP.WYKONAWCA OKNA IGIES MÓWI ZE NIE WISZĄ IM ZA ŻADNA FAKTURĘ
                  JA MAM DWIE FIRMY POD JEDNYM ADRESEM BO TAK MI BYŁO KIEDYŚ WYGODNIEJ
                  A ZATRUDNIAM 6 OSÓB A CD Z PODWYKONAWCAMI PEWNIE Z 100 RAZY WIECEJ
                  POZATYM TO BANK PKO KAZAŁ IM ZAŁOŻYĆ OSOBNĄ FIRME DO REALIZACJI
                  OSIEDLA W SOSNOWCU
                  A I JA NIE PRACUJE DLA CD I WCALE ICH NIE LUBIĘ ALE CZASAMI STARAM
                  SIĘ ZROZUMIEĆ,
                  A JAK KTOS Z CD TO CZYTA TO NIECH PRZEKAŻE P.FILINGIEROWI ŻE JAK
                  NIE MA SIE CZASU ODEBRAć TELEFONU TO POWINIEN ODDZWONIć BO TAK
                  OKAZUJE KLIENTOWI BRAK SZACUNKU
                  • Gość: gosc Re: Centrum Developer IP: *.fwpl.fwc.com 20.02.09, 14:20
                    Im trudno odpisac na maila a dopiero co oddzwonic.Obsluga klienta
                    jest pod psem i dziwie sie Prezesowi Brodziakowi ze to toleruje.To
                    przeciez wplywa na zla marke firmy.Co do ich rozliczen z
                    podwykonawcami to nas klientow nie powinno obchodzic.Wazne aby nasze
                    osiedla powstaly w miare szybko i poprawnie a CD traktowal nas z
                    wiekszym szacunkiem
                  • Gość: Leo Re: Centrum Developer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 14:23
                    GOŚCIU Z SOSNOWCA ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W TYM MIEJSCU.

" > A JAK KTOS Z CD TO CZYTA TO NIECH PRZEKAŻE P.FILINGIEROWI ŻE JAK
                    > NIE MA SIE CZASU ODEBRAć TELEFONU TO POWINIEN ODDZWONIć BO TAK
                    > OKAZUJE KLIENTOWI BRAK SZACUNKU "

Niestety jak przez dwa miesiące usiłuje się z kimś skontaktować a on jest na:
                    a) w terenie,
                    b) w urzędzie,
                    c) naradzie, która trwa 8h dziennie,
                    lub
                    d) bardzo zajęty

a mimo pozostawianych próśb o kontakt na poczcie głosowej i u sekretarki przez 9
                    tygodni nie oddzwania, a na maile nie odpowiada to jakie można wyciągnąć
                    wnioski? Całkowicie niezoganizowana osoba, prostak lub ... . Prostak i
                    niezorganizowana osoba nie byłaby w stanie poprowadzić takich inwestycji więc ....

Myślę, że podwykonawcą płaci bo są im potrzebni - zobaczymy jak będą wyglądały
                    sprawy przy końcowym rozliczeniu.

• Gość: gosc Re: Centrum Developer IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.03.09, 11:06
                  stary i tu masz racje bo materialy kupuja dobrej jakosci,tak samo
                  maja wysokie wymagania do wykonanych uslug przez podwykonawcow,ale
                  jak przychodzi termin zaplaty to twierdza ze ksiegowa ma za duzo
                  pracy (sciema) a prezesa nigdy nie idzie zastac,ale wkrotce zrobi
                  sie glosno o CD na tvn wtedy wszyscy poznaja prawde jak stoi
                  finansowo i jakie postepy sa na budowach wszystkich
                  (sosnowiec,ruda,wroclaw,warszawa,katowice)
                  • Gość: gość Re: Centrum Developer IP: *.chello.pl 09.03.09, 21:47
                    A W SOSNOWCU PRACE POWOLI NABIERAJĄ ROZPĘDU W CIAGU MIESIĄCA
                    OTRZYMAJĄ KASĘ ZA OSTATNI ETAP I DZIAŁKI Z OKOŁO 10 DO 20 DOMÓW JAK
                    NA MOJE OKO TO MIĘDZY 2 A 4 MILIONY ZŁOTYCH WIĘDZ PEWNIE ZACZNĄ
                    SPŁACAĆ NIE ZAPŁACONE FAKTURY I WASZE UPIERDLIWE UWAGI SIE SKOŃCZĄ A
                    WY MOZECIE WYSTAWIĆ NOTY ODSETKOWE I PRZESTANIECIE STRASZYĆ
                    PRZYSZŁYCH MIESZKAŃCÓW BO TYLKO ONI TAK NAPRAWDĘ SIĘ BOJĄ A
                    PODEJRZEWAM ŻE NIKT Z CD SIĘ NIE PRZEJMOWAL
                      • Gość: gość Re: Centrum Developer IP: *.chello.pl 10.03.09, 20:01
                        nie muszę wierzyć w żadne bajeczki byłem osobiscie na swoim budynku
                        w sosnowcu i widziałem co jest zrobione i widziałem już skończone
                        budynki(bez podłączeń ) i pracowników pracujących na budowie ,wiem
                        że moje okna będą zaraz montowane bo byłem u producenta i są
                        skończone czekają na wstawienie zaraz po tym jak skończą montować w
                        dwóch budynkach w rudzie
                          • Gość: gosc Re: Centrum Developer IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.03.09, 20:43
                            sorry, ze dopiero teraz pisze ale ostatnio dlugo pracuje a
                            doprowadzil mnie do tego CD wstepnie jestem umowiony z reporterem
                            tvn na sobote a po spotkaniu napisze wiecej. CD developer moze nie
                            interesuje sie tym co tu pisze,ale przyszli klienci tak a na nich
                            powinno im zalezec. a co do mediow w rudzie robia 6 miesiecy i
                            daleka droga do konca,zycze im POWODZENIA to moze wtedy dostaniemy
                            KASE!!!
                            • Gość: gregxgregx Re: Centrum Developer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 23:53
                              gościu, ale kłamiesz w rudzie media rozprowadzone po całym osiedlu.
                              Żałośny jesteś z tym użalaniem się na forum. Jak ci sa winni
                              pieniądze, co czemu nie poszedłes do sądu? Wiszą ci 100 000 to nie
                              stać Cię na wpis za 5000 zł.? Piszesz juz od tak długiego czasu, że
                              jakbyś mi zlecił windykację to kasę miałbyś już na koncie :)))
                                  • Gość: gregx Re: Centrum Developer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 19:36
                                    A co mieli kopać po cudzej własności w kierunku ul. Piłsudzkiego?
                                    Gosciu ty na prawdę żyjesz w jakimś matrixie :))) Służebności
                                    przejazdu i przechodu przez pola w kierunku drogi publicznej
                                    ustanawiali dopiero w grudniu. Mają zawarte umowy przyrzeczone
                                    sprzedazy pasa tych gruntów pod drogę i media. I żeby uspokoić
                                    wszystkich czytających właśnie zaczynają to drogę robić, a co za
                                    tym idzie równiez podłączenie do sieci.
                                    • Gość: minana Re: Centrum Developer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.09, 18:18
                                      Dzięki gregx, właśnie o Twoją opinię mi chodziło-mam dość
                                      wypowiedzi w stylu "podobno","słyszałem że" itd...Czy Wy jako
                                      właściciele domów jesteście już w stanie coś robić w środku tzn
                                      wykończenie?Czy musicie czekać na podłączenie do mediów ,w jakim
                                      stanie jest droga?U nas w Sosnowcu będzie podobna sytuacja więc
                                      pytam
                                        • Gość: gregx Re: Centrum Developer IP: *.ingbank.pl 18.03.09, 10:57
                                          Moja chałupa stoi to po pierwsze. Po drugie drugie nie piszę
                                          pozytywnych opinii tylko staram się realnie spojrzeć na to co się
                                          dzieje na budowie. BTW prostuje poprzednie info, myśłełem że zaczeli
                                          robić juz droge po koparka pracowała w miejscu "wylotu" z osiedla.
                                          Okazuje się że kopią jakiś zbiornik.
                                          A to że pisujesz na forum że ci ktoś kasę wisie jest mocno
                                          matrixowe. W realu takie sprawy rozstrzygają sądy. Ale jak troche
                                          poczekasz to może kupiłbym od Ciebie wierzytelnośc wobec CD? Z
                                          dyskontem oczywiście :-)
                                          • Gość: jajo Re: Centrum Developer IP: *.gprs.plus.pl 19.03.09, 23:11
                                            gregx - albo jesteś megalomanem albo przemądrzałym cwaniaczkiem. nie
                                            gadaj głupot z tym wyciąganiem kasy i zlecaniem windykacji, bo z tej
                                            firmy pieniądze nie tak prosto wyjąć normalnymi metodami. nie płacą,
                                            zawsze mieli i mają poślizgi i tak powie 99% ich dostawców. ale
                                            koniec końców zapłacą. a sąd to ostateczność! pamiętaj, że
                                            najskuteczniejsza windykacja to windykacja polubowna, kosztami
                                            zastępstwa żywią się w takiej sytuacji sępy i hieny.
                                            patrz też co się na budowie dzieje bo mącisz ludziom w głowach.
                                            koparka nie przemieszcza się z prędkością ferrari i nie tak trudno
                                            zdiagnozować, że kopie dół pod szambo...
                                            a co do sosnowca - patrzcie tam jako:)))))
    • Gość: nabywca Re: Centrum Developer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.09, 08:45
      Witam. Pisałam wczoraj ale coś nie widzę tego:)) Dzięki za odpowiedź . Wiem , że
      najlepiej płacić za wykonaną robotę w transzach ale chcieliśmy dać zaliczkę
      koniecznie jeszcze w tym roku i co za tym idzie chcieliśmy się potargować o cenę
      . Jest szansa , ile ? A jak Z ogrzewaniem w ofercie pisze piec i grzejniki to
      z butli gazowej będzie , czy ogrzewanie jest inne ? W której części , od której
      strony świata najlepiej kupić szeregowiec ? A jak roboty w rudzie idą ?
      • Gość: gregxgregx Re: Centrum Developer IP: *.cdma.centertel.pl 18.09.09, 21:09
        gaz docelowo ma być z sieci. Ale jak to CD wlecze się z budową
        instalcji niemiłosiernie. Więc jak ktoś chce miec już ogrzewanie i
        ciepłą wodę to wpina w instalację butlę gazową. Przy piecach jakie
        instaluje CD wymaga to niewielkiej przeróbki pieca (koszt ok 150
        zł.).
        Na dzień dzisiehszy robią instalację gazową, za ok 1.5 miesiąca ma
        być gotowa.

Z tego co widać na stronie CD jako niesprzedane to wziąlbym chyba nr
        20. A) stoi wybudowana w realu :-) B) ogród jest usytuawany tak że
        długo po południu jest słońce. C) będę miał blisko do Ciebie na
        piwo :)))
        • Gość: nabywca Re: Centrum Developer IP: 85.14.84.* 20.09.09, 10:53
          Widzę , że sąsiedztwo kroi się fajne a to tez jest ważne. Z nr 20 to będzie
          problem ponieważ raczej jesteśmy zainteresowani szeregowcami nieco mniejsze
          około 120m a ponadto dopiero będą je budować. Ale na piwko zapraszamy w końcu
          samochodem nie trzeba dojeżdżać :)). Interesują nas takie numery domków : 81, 59
          ,55, 58, 62, 67, 66, 63. . A Ty już mieszkasz jaki numer ?
          • Gość: gregx Re: Centrum Developer IP: *.ingbank.pl 21.09.09, 15:11
            ja bym doradzał jednak branie tego co stoi jeszcze niesprzedane w I
            etapie. Ale jeśli juz zasadzasz się na budynki z II to a) wybierz
            taki gdzie już sa zrobione rezerwacje lub taki którego fundamenty
            juz stoją. Przejedź się na budowę i zobacz sobie to osiedle na żywo.
            • Gość: gość Re: Centrum Developer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.09, 10:09
              od nich należy kupować TYLKO TO CO STOI FIZYCZNIE i jest wykończone
              z zapłatą po akcie notarialnym w przeciwnym razie nie ma szans na
              poprawki usterek są tak bezszczelni że jest to nie do wyobrażenia
              potrafią powiedzieć że usterka jest usunięta a nie ruszyli przy niej
              palcem .w sosnowcu jest już prawie rok opóźnienia a pożal się boże
              dyrektor filinger za każdym razem patrząc prosto w oczy mówi że nie
              ma żadnego problemu i wszystko jest ok i zawsze jest zdziwiony o co
              nam chodzi w końcu co go obchodzi CD i opinia o tej firmie ta
              zbankrutuje i wszyscy w sosnowcu już nigby nic nie kupią od
              brodziaka a on znowu przejdzie do innej firmy i dalej będzie
              oszukiwał innych ludzi bo do tego jest stwożony ten typ ludzi
    • Gość: Polański Re: Centrum Developer IP: 87.239.196.* 15.10.09, 10:25
      Witam. ZMoge wiele powiedzieć o pracach prowadzonych przez CD w
      rudzie bo robilem dla nichtynki na budynkach. Pieniedzy nie
      widziałem do dziś. Materiały przychodziły tygodniami. Dowiedziałem
      się dlatego że zalegają z płatnościami. materiały przychodzą jak
      jakiś "jeleń" wpłaca zaliczkę i jest czym zapłacić.
      Robotnicy dostają kase w 3-4 ratach.

To była strona finansowa.

Strona budowlana.
      Tylko to co widziałem:
      brak odpowiednich izolacji- sporo budynków zalewało całe płyty
      stropowe podczas opadów.
      Elewacje zakładam jako firma specjalizująca się w tym ze za jakiś
      czas zaczną pękać.
      brak odpowiednich zakładek na siatce i styropianie.
      styroian zel przyklejony i kołkowany. płyty są lużne.

materiały do elewacji kiepskiej jakości.

Pan A.Mietła kierownik budowy to pokrętny lawirant a jego słowo jest
      niewiele warte.

shaqi1@go2.pl moj mail tel 609400690
      • Gość: mieszkaniec Re: Centrum Developer IP: *.146.8.56.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.10.09, 07:53
        Nie jest dziwne ze nie dostal Pan pieniedzy za wykonana prace.
        Najpierw trzeba poprawic to co sie spartolilo a dopiero pozniej
        wystawiac fakture po koncowym odbiorze. Poza tym za co maja Panu
        zaplacic? Za robote o ktorej nie ma Pan Panie Polanski zadnego
        pojecia i Pana ludzie "z lapanki" rowniez?
        Najpierw niech Pan zaplaci za brudne okna,drzwi, kostke, rynny
        ktorych sie teraz nie da doczyscic!!!

Tynki na budynkach to jedna wielka farsa!!!
        Wystarczy przyjechac do Rudy i zobaczyc jak "fachowo" zostaly
        wytynkowane budynki. Najprosciej wytynkowac i pobrudzic wszystko
        dookola a pozniej twierdzic ze to nie ja zrobilem. Co do jakosci
        polozenia tynku jak sie nie potrafi, to sie zwala na kiepski
        material...

PS. Pewnie zaraz uslysze ze jestem z CD. Jestem ich klientem i przez
        takich ludzi jak P. Polanski tworza sie problemy - z reszta przez CD
        tez. Jaka firma tacy i podwykonawcy.
      • Gość: mieszkam na os.leś Re: Centrum Developer IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.11.09, 00:27
        Panie Polański....,
        takich jak Pan i Pana ludzie powinno się gonić i NIGDY nie dopuszczać do
        wykonywania usług na rzecz kogokolwiek!!! To, co Pana pseudoekipa zrobiła to
        jeden wielki bałagan i zniszczenia wszystkiego w promieniu kilku metrów od
        ściany domu: zabrudzone i porysowane rynny, nie do umycia, gdyż płyn do
        gruntowania wżarł się w powłokę, zabrudzone okna, drzwi, ufajdana podbitka
        drewniana, kostka brukowa ubrudzona tynkiem i wiele wiele innych... Skąd oni
        Pana wzięli???!!! Ja na ich miejscu (CD) nie dość, że Panu nie zapłaciłbym ani
        złotówki, to jeszcze dochodziłbym od Pana kasy za spowodowane zniszczenia.
        Jeżeli Pani nie odpowiadały: 1) materiały kiepskiej jakości, 2) tynk, na który
        czekał Pan tygodniami, 3)brak jakichś cholernych zakładek na siatce i 4) Bóg wie
        co jeszcze TO PO CO PAN BRAŁ TĄ ROBOTĘ ???!!!
        Teraz najlepiej użalać się jacy to oni są be, to najprościej. Zrobię wszystko,
        aby Pan grosza nie dostał za swoją pożal się łachmaniarską robotę, bo ta kasa to
        również ode mnie, gdyż jestem jednym z nabywców domów.
        Chciałbym Pana i Pana ludzi zaprosić z przyborami do czyszczenia okien, drzwi,
        kostki brukowej i elewacji, ale Pan i Pana ludzie chyba nawet tego nie
        potrafilibyście zrobić. Więcej zniszczycie, bo przecież Wasza praca to według
        zasady: pierd...., nie moje.
        Obyście tu nigdy więcej nie wrócili.
        Z tego co słyszałem, to kłopotem dla Was jest nawet narysowanie linii w poziomie
        wyznaczającej granicę różnych odcieni tynków... Żenada, żenada, jeszcze raz żenada.
        Lepiej byłoby, gdyby się Pan zajął handlem ziemniakami albo składaniem
        długopisów. Tam można mniej rzeczy spieprz..., a poza tym jeśli już to szkoda
        będzie mniejsza.
        Brak słów... partacze...!!!!
        • Gość: Polański Re: Centrum Developer IP: 87.239.196.* 29.11.09, 21:07
          ja się chociaż podpisałem pod swoimi wypocinami.
          A Pan rozumiem że nie ma odwagi się podpisać.
          Kultura ludzi którzy przyjechali tu na ziemniakach- a co wynika z
          Pańskiej wypowiedzi i mnie także, zobowiązuje do przedstawienia się.

Pozdrawiam każdego erudytę z tego osiedla który za grube Pieniądze
          kupił jeden wielki bubel techniczny. Życze spokojnego snu bo ja tam
          bym oka nie zamknął
          • Gość: mieszkaniec Re: Centrum Developer IP: *.146.213.247.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.12.09, 07:59
            Panie Polański,
            to co kupiliśmy za grube pieniądze to tylko nasza sprawa. Panu
            kompletnie nic do tego. Chce Pan zobaczyć i nauczyć się
            (choć to pewnie niemożliwe) jak się tynkuje budynki? Przyjedź Pan do
            Rudy to Pan zobaczysz.
            Nauczysz się człowieku do czego służy folia ochronna na okna,taśma
            samoprzylepna; zobaczysz jak się używa kluczy do odkręcenia rynien
            itp. Można budynek wytynkować bez brudzenia wszystkiego w promieniu
            10m? Można! Ale Pan Panie Polański i Pana ludzie tego nie potraficie.
            Nie pisz Pan bzdur o milonach m2 wytynkowanych powierzchni, po co
            mydlisz ludziom oczy! NIE MASZ PAN ZIELONEGO POJĘCIA O TYNKOWANIU!!!
            Idź Pan sobie do tych zdjęć albo krowy paść; to będzie lepsze
            zajęcie dla Pana - tam niewiele da się zepsuć. Chociaż w Pana
            przypadku to nigdy nie wiadomo....

PS. Liczę na to iż od CD nie ujrzy Pan ani złotówki. Wręcz
            przeciwnie, liczę na szczęsliwy finał pokrycia kosztów uszkodzonych
            elementów przez Pana.
      • Gość: mieszkam tu Re: Centrum Developer IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.11.09, 00:58
        Panie Polański....,
        takich jak Pan i Pana ludzie powinno się gonić i NIGDY nie dopuszczać do
        wykonywania usług na rzecz kogokolwiek!!! To, co Pana pseudoekipa zrobiła to
        jeden wielki bałagan i zniszczenia wszystkiego w promieniu kilku metrów od
        ściany domu: zabrudzone i porysowane rynny, nie do umycia, gdyż płyn do
        gruntowania wżarł się w powłokę, zabrudzone okna, drzwi, ufajdana podbitka
        drewniana, kostka brukowa ubrudzona tynkiem i wiele wiele innych... Skąd oni
        Pana wzięli???!!! Ja na ich miejscu (CD) nie dość, że Panu nie zapłaciłbym ani
        złotówki, to jeszcze dochodziłbym od Pana kasy za spowodowane zniszczenia.
        Jeżeli Pani nie odpowiadały: 1) materiały kiepskiej jakości, 2) tynk, na który
        czekał Pan tygodniami, 3)brak jakichś choler...ch zakładek na siatce i 4) Bóg
        wie co jeszcze TO PO CO PAN BRAŁ TĄ ROBOTĘ ???!!!
        Teraz najlepiej użalać się jacy to oni są be, to najprościej. Zrobię wszystko,
        aby Pan grosza nie dostał za swoją pożal się łachmaniarską robotę, bo ta kasa to
        również ode mnie, gdyż jestem jednym z nabywców domów.
        Chciałbym Pana i Pana ludzi zaprosić z przyborami do czyszczenia okien, drzwi,
        kostki brukowej i elewacji, ale Pan i Pana ludzie chyba nawet tego nie
        potrafilibyście zrobić. Więcej zniszczycie, bo przecież Wasza praca to według
        zasady: pier...lę, nie moje.
        Obyście tu nigdy więcej nie wrócili.
        Z tego co słyszałem, to kłopotem dla Was jest nawet narysowanie linii w poziomie
        wyznaczającej granicę różnych odcieni tynków... Żenada, żenada, jeszcze raz żenada.
        Lepiej byłoby, gdyby się Pan zajął handlem ziemniakami albo składaniem
        długopisów. Tam można mniej rzeczy spiep...ć, a poza tym jeśli już to szkoda
        będzie mniejsza.
        Brak słów... partacze...!!!!
    • Gość: dostawca Re: Centrum Developer IP: *.tktelekom.pl 14.05.10, 19:56
      Witam.
      Znam kilka osób które bardzo się skarżą na nich a to ze
      wzgl.formalnych(dokumenty)a to na budowie która miała być skończona w zeszłym
      roku.Jak kto woli ale Kochłowice miały być skończone w zeszłym roku a do dziś
      pod oknami lokatorów jadą rano koparki!
      A w dodatku nie płacą dostawcom i znów jadę na rozprawę . Mówią że ciągle nie
      mają kasy.Zapraszam na Plonów do Sosnowca , zobaczysz jakie tam autka stoją!
    • Gość: Gość Re: Centrum Developer IP: *.ostrog.net.pl 22.06.10, 10:32
      Witam wszystkich. UWAGA OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZE FIRMA W KTÓREJ
      BĘDZIE PAN MICHAŁ FILINGER !!!! KRĘTACZ OSZUST NIE PŁACI ZA
      FAKTURY, BUDOWAŁ OSIEDLE W SOSNOWCU I NIE PŁACIŁ ZA FAKTURY
      WYGRAŁE SPRAWĘ W SĄDZIE - MAM DOKUMENTY I TERAZ ZAKŁADAM PONOWNIE
      O ŚCIAGNIĘCIE Z MAJĄTKU JEGO I NNYCH H..... Z TEJ FIRMY . MAJĄTEK
      MAJĄ PRZEPISANY NA RODZINĘ ALE JEST JESZCZE TAKIE NARZĘDZIE JAK
      SKARGA PAULIŃSKA :D ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM DOSTARCZYCIE IM TOWAR !!!
      ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM PODPISZECIE UMOWĘ NIE PŁACI I NIE DOTRZYMUJE
      WARUNKÓW ZADDŁUŻENIE W STOSUNKU DO MNIE TO JUZ PONAD 60 000 ZŁ !! A
      JST WIĘCEJ TAKICH FIRM KTÓRYM NIE PŁACI.
      NIE DOKONCZYŁ BUDOWY DOMÓW KTÓRE ZACZĄŁ !!! PRZEJĘŁA JE INNA FIRMA
      ITD ITD
      OSTRZEGAM JESZCZE RAZ !!!!!
    • castelia.com.pl oferta Zarządca 14.08.10, 19:58
      W imieniu naszej firmy www.castelia.com.pl zapraszamy do zapoznania
      się z ofertą zarządzania nieruchomością wspólną.
      zapraszamy do kontaktu na email: biuro@castelia.com.pl
    • Gość: uzi Re: Centrum Developer IP: 178.73.48.* 07.10.10, 19:13
      NIE KUPOWAC NIC OD CENTRUM DEVELOPER , TRZYMAC SIE Z DALEKA!!!!
      Jestem, NIESTETY, KLIENTEM TEJ FIRMY. WYBUDOWALI, NIESTETY NIE DO KOŃCA I OSZUKALI KILKADZIESIĄT OSÓB POD WARSZAWA NA OSIEDLU ZIELONE OGRODY. BUDOWA PEŁNA BŁEDÓW, ZERO KONTAKTU Z CENTRUM DEVELOPER, PEŁNA ROZPACZ I PORAZKA. BANDA OSZUSTÓW JEZDZACA SAMOCHODAMI ZA KILKASET TYS LUB LEPIEJ. BEDA WAS MIEC GŁEBOKO W D.PIE JAK TYLKO WPADNIECIE I PODPISZECIE UMOWE , NIE DAJ BOZE WPŁACICIE PIENIADZE. CI LUDZIE TO BYDŁO.
        • Gość: uzi Re: Centrum Developer IP: 178.73.48.* 08.10.10, 20:00
          No cóz, oczywiscie że nie mieszkamy tam chyba sami, poza tym sytuacja jest bardzo zła i znikąd pomocy ani zwykłej rzetelności więc nie dziwne że szlag nas trafia. Ale słyszałem że ktos podobno ma dom oddac za długi czy sprzedać po zaniżonej cenie komuś z "półświatka" i może ten gość zrobi tam porzadek, a przynajmniej będzie mial deweloper ciekawie jeżeli to okaże się faktem
      • Gość: gość Re: Centrum Developer IP: 217.17.34.* 08.10.10, 09:45
        Rozumiem nieco ten ton i nie dziwie sie takim słowom. Mój znajomy tez tam kupił dom ( uwaga - kilka lat temu - nie pamietam 2007 czy 2008 !!!) i ma podobne zdanie i tez czuje się oszukany i nie ma kontaktu ani wyjasnień od dewelopera, żadne daty nie sa dotrzymywane. Mówił że idzie z tym do sądu, ale jak widze więcej osób i podwykonawców ma problemy z ta firmą.
        • anonimsc Re: Centrum Developer 22.10.10, 20:39
          Developer ma duże kłopoty finansowe (wiszą mi pieniądze), a co za tym idzie opóźnienia w budowie, podwykonawcy wykonujący pracę za śmieszne pieniądze a co za tym idzie jakość daje wiele do życzenia. A co do samochodów na ul. Plonów 21 zarząd jeździ Maserati Gran turismo, Mercedes glk, BMW m6, subaru impreza a mówią że nie mają pieniędzy nie wspomnę już o domu p.Brodziaka 500m2
              • Gość: robimy wałka Re: Centrum Frajerów IP: *.c201.msk.pl 30.01.11, 10:12
                [i]14.12.2007 roku jaacaa napisał(a): jestem na etapie przeglądania umowy deweloperskiej, która na pierwszy, drugi, a nawet trzeci rzut oka jest trudna do przyjęcia. będziemy negocjować...:))) czekam na kontakt od wszystkich zainteresowanych zakupem domu w Rudzie Śl.[/i] I tak jak w przysłowiu doradzał ślepy kulawemu byle nie dać zarobić tym, którzy się na tym znają. A co to jest umowa deweloperska? Kilka kartek papieru funta kłaków warta. Konstruują je prawnicy pokroju ś.p. Falandysza, który jako pierwszy stan nietrzeźwości u syna jednego z prezydentów zakwalifikował jako stan chorobowy o nazwie "pomroczność jasna" wykluczający odpowiedzialność karną. A wystarczyło umowę deweloperską skonsultować np u notariusza wtedy kupujący dowiedziałby się, że jeśli nieruchomość nie ma założonej księgi wieczystej to nabywca kupuje trochę papieru z jakimiś intencjami. Jeśli ktoś kupuje od dewelopera dom na etapie dziury w ziemi dlaczego nie zadba aby ten kawałek ziemi stał się jego własnością? Deweloper na pewno o to nie zadba bo nie ma w tym interesu, a tymbardziej jesli jest oszustem. Natomiast kupujący nie dba, gdyż na ogół jest sknerą, która chce zaoszczędzić tak jakby kupowała telefon komórkowy.
                  • Gość: robienie wałka Re: Centrum Frajerów IP: 77.223.201.* 31.01.11, 14:38
                    Umowa była podpisana pewnie u notariusza pracującego na rzecz developera. To dziwne, że jeśli lekarz postawi diagnozę to pacjent leci do innego lekarza aby tę diagnozę zweryfikować. Po podpisaniu umowy z deweloperem klient z radości leci na urlop do Egiptu. Polecam lekturę:
                    www.doradztwo.archicom.pl/CMS/poradnik_konsumenta/umowa_developerska.html
                    i tygodnik.onet.pl/1,39670,druk.html
                    Szczególną uwagę należy zwrócić na stwierdzenie :[b]"Przeważająca większość podpisuje na żądanie inwestora klauzulę, w myśl której nie może dokonywać roszczenia w hipotece nieruchomości. Inwestor tłumaczy, że wydłuży to proces prawny". /b]]
                      • Gość: robienie wałka Re: Centrum Frajerów IP: *.c201.msk.pl 01.02.11, 11:50
                        Aż się nie chce wierzyć, że notariusz nie posiadał wymaganej wiedzy prawnej i doradzał klientowi tak aby ten poniósł stratę. Jeśli notariusz wypuścił klienta na drzewo to trzeba zwrócić się do Izby Notarialnej albo Krajowej Rady. W myśl art. 19 ustawy z 1991 r. – Prawo o notariacie notariusz podlega obowiązkowi ubezpieczenia OC za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności, o których mowa w art. 1 § 1 tej ustawy, tj. którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialne wskazano w art. 79 ustawy z 1991 r. W myśl tego przepisu notariusz: sporządza akty notarialne, poświadczenia i akty poświadczenia dziedziczenia, odpisy i wyciągi z dokumentów, a na żądanie stron – projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; doręcza oświadczenia; spisuje protokoły; sporządza protesty weksli i czeków; przejmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze, papiery wartościowe. Sporządza też inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
                        • Gość: GOŚĆ Re: uzup. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.11, 13:13
                          Z TEGO CO WIEM TO BYŁ ZNAJOMY KOGOŚ Z RODZINY I WPROWADZIŁ JAKIEŚ ZMIANY I LEGALNIE MOGLI WSTRZYMAĆ OKOŁO 10 % DO UKOŃCZENIA BUDOWY ALE TE BEZSZCZELNE TYPY MIMO ŻE NIE MA DROGI OGRODZENIA ITP NAPISALI IM WEZWANIE DO ZAPŁATY BO WG NICH WSZYSTKO JEST SKOŃCZONE CZYLI DZIAŁANIE JAK ZWYKLE
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka