Dodaj do ulubionych

II-ligowy hit w Gliwicach: Piast gra z Arką Gdynia

IP: *.sotn.cable.ntl.com 23.09.07, 00:47
Do boju Piast, mimo iż najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis, licze
że Piast zagra najlepszy mecz w sezonie i pokona faworyzowanego rywala. Arka z
tym składem i tak awansuje do ekstraklasy bo do końca sezonu jeszcze baaaardzo
daleko, a Piastowi fotel lidera mam nadzieje doda wiary i obok Arki wywalczy
historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, pozdrowienia dla
normalnych kibiców.
Obserwuj wątek
    • Gość: sophistes TVP 3 IP: *.proxnet.pl 23.09.07, 14:57
      „Bezpośrednia transmisja” na TVP 3 jest super. Polecam.
      • Gość: mbarto Re: TVP 3 IP: 212.180.164.* 23.09.07, 15:07
        Rzeczywiscie jest super - jakis koles z PO mowi, jak to skandalicznie zachowala
        sie telewizja pokazujac konwencje PIS zamiast meczu Lechii...
        • Gość: ts Re: TVP 3 IP: *.sotn.cable.ntl.com 23.09.07, 15:52
          To jest kpina, tyle szumu było ostatnio a oni robią to kolejny raz, słabo się robi.
    • Gość: ts Re: II-ligowy hit w Gliwicach: Piast gra z Arką G IP: *.sotn.cable.ntl.com 23.09.07, 16:00
      60ta minuta i 2:0 dla Piasta, dwa razy Kędziora, jestem w szoku!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka