Gość: ts
IP: *.sotn.cable.ntl.com
23.09.07, 00:47
Do boju Piast, mimo iż najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis, licze
że Piast zagra najlepszy mecz w sezonie i pokona faworyzowanego rywala. Arka z
tym składem i tak awansuje do ekstraklasy bo do końca sezonu jeszcze baaaardzo
daleko, a Piastowi fotel lidera mam nadzieje doda wiary i obok Arki wywalczy
historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, pozdrowienia dla
normalnych kibiców.