Gość: gosc IP: *.eranet.pl 30.10.07, 10:49 DLACZEGO ARTYKULIK SZPITALE PRZEJDA Z RAK DO RAK NIE MOZNA KOMENTOWAC W OPINIACH I KOMENTARZACH A TYLKO W KATOWICACH TO TROCHE MANIPULACJA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gazeta_katowice Re: manipulacja 30.10.07, 10:56 Można komentować pod artykułem, włączyłem opinie (nie włączają się automatycznie przy krótkich tekstach) pdr, Piotr Odpowiedz Link Zgłoś