Dodaj do ulubionych

manipulacja

IP: *.eranet.pl 30.10.07, 10:49
DLACZEGO ARTYKULIK SZPITALE PRZEJDA Z RAK DO RAK NIE MOZNA
KOMENTOWAC W OPINIACH I KOMENTARZACH A TYLKO W KATOWICACH TO TROCHE
MANIPULACJA
Obserwuj wątek
    • gazeta_katowice Re: manipulacja 30.10.07, 10:56
      Można komentować pod artykułem, włączyłem opinie (nie włączają się
      automatycznie przy krótkich tekstach)

      pdr, Piotr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka