Gość: hanys IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.07, 23:31 jakie te gorole są pojeb... GÓRNY ŚLĄSK!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: normalny kibic Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.telpol.net.pl 25.11.07, 23:47 Warto dodać, że prezes Baczyński był w tym czasie mocno wstawiony. "Uszkodzone zostały także samochody na małopolskich rejestracjach, należące do... piłkarzy Zagłębia: Grzegorza Kaliciaka, Dariusza Gawęckiego i Piotra Bagnickiego" - głupota niektórych Zagłębiaków przeraża!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanys Re: Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowsk IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.07, 23:50 a wiela im wciepli?..ze dostali amoku Odpowiedz Link Zgłoś
tekameka no i gdzie ta wielka Legia? - zdechła z kretesem 26.11.07, 10:07 pamietamy te zachwyty kiedy wygrywała mecze, a Wiśle nie szło. Kibice mieli jednak nosa i przewidywali taki upadek warWszawskiego klubu. Pieniądze, poparcie prasy i portali oraz Walter to nie wszystko. Wyszła wielka kupa, a legia już sie nie podniesie, bo to klub bez klasy, podbierający zawodników z innych klubów. Nie zapomnimy Jerzego Wijasa, reprezentanta Polski, którego powołano do wojska i chiano zmusić do gry w legii. Wijas odmówił i za karę grał w okręgówce w zespole Czarni Czarne. Na mecz przychodziły setki kibiców, a on potrafił strzelić nawet kilka bramek. I właśnie między innymi za podkupowanie zawodników nienawidzą legii. Gdy odejdzie Walter Legia stanie się podrzędnym, prowincjonalnym klubikiem bez charakteru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mądry Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 00:08 dobrze ze ten klub pogra jeszcze tylko pol roku w pierwszej, a potem trzecia liga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arek Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.gprs.plus.pl 26.11.07, 00:19 Ależ wy Hanysy jesteście żałośni. Porównałbym was do tego kretyna co poprzebijał opony. Na meczu było 8000 ludzi - jeden kretyn wsród tylu to chyba niezły współczynnik. U was nie ma takich? Tacy wspaniali jesteście? Trochę więcej obiektywizmu. Ja nie życzę źle żadnej Śląskiej drużynie. Wolę chodzić na mecze z wami niż z Groclinem, Łęczną i innymi pseudoklubami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zagłębiak nie żałuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 00:38 dziennikarze przeglądu sportowego i faktu notorycznie nazywają Sosnowiec miastem śląskim a Zagłębie śląskim klubem więc niech potraktują to jako odwet za to. Jak nadal nie będą traktować poważnie Zagłębia Dąbrowskiego to na drugi raz niech przyjeżdżają pociągami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praski bandzior Re: nie żałuję IP: *.acn.waw.pl 26.11.07, 03:03 Możesz jaśniej?To Zagłębie nie jest klubem śląskim? Jak możesz to mi to wytłumacz bo najwyrażniej jestem nie w temacie...może to dlatego bo jestem warszawiakiem z krwi i kości i moje pojęcie o śląsku jest nikłe niestety.Szacuneczek. AVE (L) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O(L)O Re: nie żałuję IP: 65.169.157.* 26.11.07, 03:05 Marna prowokacja, koles. Odpowiedz Link Zgłoś
honecker32 Re: nie żałuję 26.11.07, 10:51 Zaglebie jest slaskim klubem, w tym sensie ze lezy w wojewodztwie o tej nazwie . Niech ci bedzie tak naprawde powinni pisac derby malopolski - bo oba miasta leza w tej historycznej krainie. Zaglebie tak naprawde nie ma czegos takiego to wymysl ostatnich lat (ok 80). Pytanko taka "pomylka" kogos obliguje do zniszczenia auta ? ps jestem mieszkancem drugiego co do wielkosci miasta woj slaskiego i drugiego co do wielkosci historycznej malopolski i to nie jest Sosnowiec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.J08 Re: Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:46 Ty arek zamkni się!pajacu ORAWSKI! IDZ Do rzudów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gba Re: Armia sie rozprawi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:03 FU#K Y#U Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic redakcjo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 01:03 proszę o usunięcie zdjęcia trybun Ludowego ponieważ nie pasuje ono do tego artykułu czyn o którym piszecie zrobili chuligani, których prawdopodobnie nie było nawet na tym meczu proszę o poprawienie tego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normals tylko potwierdzili opinię wyjątkowo skretyniałej IP: 89.174.33.* 26.11.07, 02:01 Zagłębiaki tylko potwierdzili opinię wyjątkowo skretyniałej nacji. Dla nich nie ma żadnego ratunku. Tylko na madagaskar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praski bandzior Re: tylko potwierdzili opinię wyjątkowo skretynia IP: *.acn.waw.pl 26.11.07, 02:58 To raczej ty potwierdziłeś swój kretynizm osądzając grupę po działaniach jednostki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daro opony.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 07:23 Ciąć opony, a ciąć ludzi to jednak różnica.. ale nawet opona to spora strata co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
yamat Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. 26.11.07, 07:52 www.wislasoccer.com/news_item_8859.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek To już koniec Wisły IP: 82.177.11.* 26.11.07, 10:23 teraz w dół tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.J08 Re: To już koniec Wisły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:59 Teraz Wziąść na kolano i klapsa DAĆ!!. To niebyli chuligani: 1)Oni niemają Chuliganów- oni są najgorsi na meczu siedza i się patrzą... Inic z tego. 2)Zrobili to działacze klubu By było głosniej O SOSNOWCU. Nie mają nic do stracenia.TAk ich czeka 3 Liga! POPROSTU SPROSTAKI,GŁĄBY! Bez powarzania Piotrek LAt 14. Odpowiedz Link Zgłoś
bartllomiej Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. 26.11.07, 08:22 Jakos dziennikarzy fucktu i gazety mi nie szkoda, moze sie naucza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo jak dziennikarzom coś zrobią to wielki tumult-Legi IP: *.Red-83-36-76.dynamicIP.rima-tde.net 26.11.07, 08:43 jw. po meczu z Górnikiem Zabrze, na ponoć pilnowanym parkingu (zapewnienie dyrektora ds bezp. Legii Dziewulskiego) zostało porysowanych, skopanych (+ powybijane szyby i pozrywane lusterka) kilkadziesiąt samochodów kibiców Legii. szkody w niektórych wynosiły po 10 tysięcy złotych. ale o tym gazeta.pl nie napisze. bo co to za news, że ktoś zniszczył auta kibicom. przecież to bandyci. zasłużyli na to. a poza tym przecież nie za to ITI płaci grube pieniądze panom Stecowi i Błońskiemu żeby pisali coś o szkodzie tych, których ITI chce zniszczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: jak dziennikarzom coś zrobią to wielki tumult IP: 172.25.252.* 26.11.07, 08:49 A co kogoś jakaś Legia obchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kikoman Re: jak dziennikarzom coś zrobią to wielki tumult IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:55 Mnie w Zabrzu po meczu też porysowano lakier na samochódzie. dziwnym trafem o tym jakoś nie przeczytałem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bandyta z woli oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 09:03 stec, zapomniałeś dodać, że wg doniesień sprzątaczki była to tzw "wileńska grupa Legii" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm prymitywizm i chamstwo ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 09:14 taka drużyna jak Zagłąbie Sosnowiec nie powinno mieć prawa grać w Ekstraklasie !!! murawa = basen, ochrona = dno, na koncie korupcja... kto w ogóle dał licencję ?... <szok> ten zaściankowy klubik po prostu nie dorósł do rozgrywek w tej klasie ! trzecia liga - to jego miejsce ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 62.04m Re: debile i tyle IP: 81.26.31.* 26.11.07, 09:36 Jeszcze 15 spotkań i III liga,po co Polsce tak chamscy kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Buraki!wasze miejsce w B-klasie tam kupujcie mecze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.11.07, 09:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramaya Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 09:52 Przeca polscy kibice są najlepsi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakk To się Sosnowiec pokazał IP: 195.136.30.* 26.11.07, 10:07 Ledwo, ledwo mecz się odbył, bo odwalili fuszerkę przy montowaniu nowej murawy to jeszcze swoim grajkom poprzecinali opony:)) Przerosła was ta ekstraklasa i mentalnie i organizacyjnie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tutu 'zniszczone' to tryb dokonany IP: *.spokonet.com 26.11.07, 10:26 a wnioskując z tekstu, 'zniszczone' zostały tylko opony - w samochodach jeszcze jest co niszczyć więc sam proces niszczenia nie dobiegł końca co oznacza, że użycie trybu dokonanego jest nie adekwatne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wentyl To Cracovia. W Sosnowcu nawet Ruchowi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:49 nie przecina się opon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakk Re: To Cracovia. W Sosnowcu nawet Ruchowi... IP: 195.136.30.* 26.11.07, 14:05 Tyle, że Ruch nie przyjezdza do was samochodami:)) Zorganizowana grupa pociagiem, ewentualnie samochody zostawiają w Szopienicach, bo stamtad na stadionu rzut beretem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregory Sosnowiecka wieś kielecka New Miechów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:58 ale wiocha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabol dodajmy jeszce oklep PF na wyjeżdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:00 to całkiem udany wekend. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:57 TACY DEBILE SĄ W KAŻDYM POLSKIM MIEŚCIE , SMUTNE TO ALE PRAWDZIWE. ale sam mecz oprawa doping , sztuczne ognie to była klasa brawo ZAGŁĘBIE brawo LESZEK BACZYŃSKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PB Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.07, 12:07 "Uszkodzone zostały także samochody na małopolskich rejestracjach, należące do... piłkarzy Zagłębia: Grzegorza Kaliciaka, Dariusza Gawęckiego i Piotra Bagnickiego" ...gorolom gratulujemy udanej akcji <hahaha> ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaglebie opony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:08 Mnie tez w Krakowie pod AGH wybito szybe i nie pamietacie jak rzucaliscie nozami na meczu i cala Europa sie smiala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baruth Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.pools.arcor-ip.net 26.11.07, 14:25 Dziwi mnie ze pociele te opony a je nie ukradli. Przeciez zlodziejstwo to wieksza polska cecha . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alee Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 16:54 A moze ktorys z kibicow-dziennikarzy Wisly Krakow opowie jak sie zachowywal na meczu??? polowa z nich to banda debili udajacych dziennikarzy. Zero profesjonalizmu, zero obiektywizmu. Ich miejsce bylo w sektorze kibicow gosci a nie na trybunie prasowej. Niestety krakowscy dziennikarze maja taka przypadlosc. Chodzi zarowno o Wisle jak i Cracovie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młody nie bandyta Pismaki sami sobie są winni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 18:33 Kibole na wszystkich stadionach to zwykli bandyci których należy zwalczać wszelkimi sposobami. Strzelać z broni gładkolufowej do nich wywozić do lasu i prać pałami tak jak to ZOMO robiło. Kto idzie na stadion to albo bandyta albo głupek który w szybkim tępie staje się też bandytą. żurnaliści sami sobie są winni bo kreują bandytów którzy potem bez skrupułów niszczą im samochody i biją po mordach dobrze im tak jakby nie pokazywali i nie opisywali ekscesów tych bandytów to bandyci w pewnym stopniu nie mieli by przed kim występować. Odpowiedz Link Zgłoś