Dodaj do ulubionych

Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.07, 23:31
jakie te gorole są pojeb...

GÓRNY ŚLĄSK!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: normalny kibic Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.telpol.net.pl 25.11.07, 23:47
      Warto dodać, że prezes Baczyński był w tym czasie mocno wstawiony.

      "Uszkodzone zostały także samochody na małopolskich rejestracjach, należące
      do... piłkarzy Zagłębia: Grzegorza Kaliciaka, Dariusza Gawęckiego i Piotra
      Bagnickiego" - głupota niektórych Zagłębiaków przeraża!!!!
      • Gość: Hanys Re: Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowsk IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.07, 23:50
        a wiela im wciepli?..ze dostali amoku
        • tekameka no i gdzie ta wielka Legia? - zdechła z kretesem 26.11.07, 10:07
          pamietamy te zachwyty kiedy wygrywała mecze, a Wiśle nie szło. Kibice mieli jednak nosa i przewidywali taki upadek warWszawskiego klubu. Pieniądze, poparcie prasy i portali oraz Walter to nie wszystko. Wyszła wielka kupa, a legia już sie nie podniesie, bo to klub bez klasy, podbierający zawodników z innych klubów. Nie zapomnimy Jerzego Wijasa, reprezentanta Polski, którego powołano do wojska i chiano zmusić do gry w legii. Wijas odmówił i za karę grał w okręgówce w zespole Czarni Czarne. Na mecz przychodziły setki kibiców, a on potrafił strzelić nawet kilka bramek.
          I właśnie między innymi za podkupowanie zawodników nienawidzą legii.
          Gdy odejdzie Walter Legia stanie się podrzędnym, prowincjonalnym klubikiem bez charakteru.
    • Gość: mądry Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 00:08
      dobrze ze ten klub pogra jeszcze tylko pol roku w pierwszej, a potem trzecia liga.
    • Gość: arek Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.gprs.plus.pl 26.11.07, 00:19
      Ależ wy Hanysy jesteście żałośni. Porównałbym was do tego kretyna co
      poprzebijał opony. Na meczu było 8000 ludzi - jeden kretyn wsród
      tylu to chyba niezły współczynnik. U was nie ma takich? Tacy
      wspaniali jesteście? Trochę więcej obiektywizmu. Ja nie życzę źle
      żadnej Śląskiej drużynie. Wolę chodzić na mecze z wami niż z
      Groclinem, Łęczną i innymi pseudoklubami.
      • Gość: Zagłębiak nie żałuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 00:38

        dziennikarze przeglądu sportowego i faktu notorycznie nazywają Sosnowiec miastem
        śląskim a Zagłębie śląskim klubem więc niech potraktują to jako odwet za to. Jak
        nadal nie będą traktować poważnie Zagłębia Dąbrowskiego to na drugi raz niech
        przyjeżdżają pociągami...
        • Gość: praski bandzior Re: nie żałuję IP: *.acn.waw.pl 26.11.07, 03:03
          Możesz jaśniej?To Zagłębie nie jest klubem śląskim?
          Jak możesz to mi to wytłumacz bo najwyrażniej jestem nie w temacie...może to
          dlatego bo jestem warszawiakiem z krwi i kości i moje pojęcie o śląsku jest
          nikłe niestety.Szacuneczek.
          AVE (L)
          • Gość: O(L)O Re: nie żałuję IP: 65.169.157.* 26.11.07, 03:05
            Marna prowokacja, koles.
        • honecker32 Re: nie żałuję 26.11.07, 10:51
          Zaglebie jest slaskim klubem, w tym sensie ze lezy w wojewodztwie o
          tej nazwie .
          Niech ci bedzie tak naprawde powinni pisac derby malopolski - bo oba
          miasta leza w tej historycznej krainie. Zaglebie tak naprawde nie ma
          czegos takiego to wymysl ostatnich lat (ok 80).
          Pytanko taka "pomylka" kogos obliguje do zniszczenia auta ?

          ps jestem mieszkancem drugiego co do wielkosci miasta woj slaskiego
          i drugiego co do wielkosci historycznej malopolski i to nie jest
          Sosnowiec
      • Gość: P.J08 Re: Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:46
        Ty arek zamkni się!pajacu ORAWSKI! IDZ Do rzudów!
        • Gość: gba Re: Armia sie rozprawi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:03
          FU#K Y#U
    • Gość: kibic redakcjo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 01:03
      proszę o usunięcie zdjęcia trybun Ludowego ponieważ nie pasuje ono do tego
      artykułu czyn o którym piszecie zrobili chuligani, których prawdopodobnie nie
      było nawet na tym meczu proszę o poprawienie tego!
    • Gość: normals tylko potwierdzili opinię wyjątkowo skretyniałej IP: 89.174.33.* 26.11.07, 02:01
      Zagłębiaki tylko potwierdzili opinię wyjątkowo skretyniałej nacji. Dla nich nie
      ma żadnego ratunku. Tylko na madagaskar.
      • Gość: praski bandzior Re: tylko potwierdzili opinię wyjątkowo skretynia IP: *.acn.waw.pl 26.11.07, 02:58
        To raczej ty potwierdziłeś swój kretynizm osądzając grupę po działaniach
        jednostki...
    • Gość: daro opony.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 07:23
      Ciąć opony, a ciąć ludzi to jednak różnica.. ale nawet opona to spora strata co nie?
    • yamat Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. 26.11.07, 07:52
      www.wislasoccer.com/news_item_8859.htm
      • Gość: Jacek To już koniec Wisły IP: 82.177.11.* 26.11.07, 10:23
        teraz w dół tylko.
        • Gość: P.J08 Re: To już koniec Wisły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:59
          Teraz Wziąść na kolano i klapsa DAĆ!!. To niebyli chuligani:
          1)Oni niemają Chuliganów- oni są najgorsi na meczu siedza i się
          patrzą... Inic z tego.
          2)Zrobili to działacze klubu By było głosniej O SOSNOWCU. Nie mają
          nic do stracenia.TAk ich czeka 3 Liga!
          POPROSTU SPROSTAKI,GŁĄBY! Bez powarzania
          Piotrek LAt 14.
    • bartllomiej Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. 26.11.07, 08:22
      Jakos dziennikarzy fucktu i gazety mi nie szkoda, moze sie naucza.
    • Gość: lolo jak dziennikarzom coś zrobią to wielki tumult-Legi IP: *.Red-83-36-76.dynamicIP.rima-tde.net 26.11.07, 08:43
      jw. po meczu z Górnikiem Zabrze, na ponoć pilnowanym parkingu (zapewnienie
      dyrektora ds bezp. Legii Dziewulskiego) zostało porysowanych, skopanych (+
      powybijane szyby i pozrywane lusterka) kilkadziesiąt samochodów kibiców Legii.
      szkody w niektórych wynosiły po 10 tysięcy złotych.
      ale o tym gazeta.pl nie napisze. bo co to za news, że ktoś zniszczył auta
      kibicom. przecież to bandyci. zasłużyli na to. a poza tym przecież nie za to ITI
      płaci grube pieniądze panom Stecowi i Błońskiemu żeby pisali coś o szkodzie
      tych, których ITI chce zniszczyć...
      • Gość: Maniek Re: jak dziennikarzom coś zrobią to wielki tumult IP: 172.25.252.* 26.11.07, 08:49
        A co kogoś jakaś Legia obchodzi?
      • Gość: kikoman Re: jak dziennikarzom coś zrobią to wielki tumult IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:55
        Mnie w Zabrzu po meczu też porysowano lakier na samochódzie. dziwnym trafem o
        tym jakoś nie przeczytałem
    • Gość: bandyta z woli oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 09:03
      stec, zapomniałeś dodać, że wg doniesień sprzątaczki była to tzw "wileńska grupa
      Legii"
    • Gość: mmm prymitywizm i chamstwo ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 09:14
      taka drużyna jak Zagłąbie Sosnowiec nie powinno mieć prawa grać w
      Ekstraklasie !!! murawa = basen, ochrona = dno, na koncie
      korupcja... kto w ogóle dał licencję ?... <szok> ten zaściankowy
      klubik po prostu nie dorósł do rozgrywek w tej klasie ! trzecia
      liga - to jego miejsce !

    • Gość: prycz debile i tyle IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.07, 09:18
      debile i tyle
      • antybandzior Szacunek Zagłębie 26.11.07, 09:23
      • Gość: 62.04m Re: debile i tyle IP: 81.26.31.* 26.11.07, 09:36
        Jeszcze 15 spotkań i III liga,po co Polsce tak chamscy kibice.
    • Gość: ja Buraki!wasze miejsce w B-klasie tam kupujcie mecze IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.11.07, 09:38
    • Gość: Ramaya Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 09:52
      Przeca polscy kibice są najlepsi.
      • Gość: zakk To się Sosnowiec pokazał IP: 195.136.30.* 26.11.07, 10:07
        Ledwo, ledwo mecz się odbył, bo odwalili fuszerkę przy montowaniu
        nowej murawy to jeszcze swoim grajkom poprzecinali opony:))
        Przerosła was ta ekstraklasa i mentalnie i organizacyjnie:))
    • Gość: tutu 'zniszczone' to tryb dokonany IP: *.spokonet.com 26.11.07, 10:26
      a wnioskując z tekstu, 'zniszczone' zostały tylko opony - w samochodach jeszcze
      jest co niszczyć więc sam proces niszczenia nie dobiegł końca co oznacza, że
      użycie trybu dokonanego jest nie adekwatne.
    • Gość: wentyl To Cracovia. W Sosnowcu nawet Ruchowi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:49
      nie przecina się opon
      • Gość: zakk Re: To Cracovia. W Sosnowcu nawet Ruchowi... IP: 195.136.30.* 26.11.07, 14:05
        Tyle, że Ruch nie przyjezdza do was samochodami:)) Zorganizowana
        grupa pociagiem, ewentualnie samochody zostawiają w Szopienicach, bo
        stamtad na stadionu rzut beretem :))
    • Gość: gregory Sosnowiecka wieś kielecka New Miechów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 10:58
      ale wiocha
    • Gość: zabol dodajmy jeszce oklep PF na wyjeżdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:00
      to całkiem udany wekend.
    • Gość: Grzegorz Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:57
      TACY DEBILE SĄ W KAŻDYM POLSKIM MIEŚCIE , SMUTNE TO ALE PRAWDZIWE.
      ale sam mecz oprawa doping , sztuczne ognie to była klasa brawo
      ZAGŁĘBIE brawo LESZEK BACZYŃSKI
    • Gość: PB Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.07, 12:07
      "Uszkodzone zostały także samochody na małopolskich rejestracjach,
      należące do... piłkarzy Zagłębia: Grzegorza Kaliciaka, Dariusza
      Gawęckiego i Piotra Bagnickiego" ...gorolom gratulujemy udanej akcji
      <hahaha> ;D
    • Gość: zaglebie opony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:08
      Mnie tez w Krakowie pod AGH wybito szybe i nie pamietacie jak
      rzucaliscie nozami na meczu i cala Europa sie smiala.
    • Gość: Baruth Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.pools.arcor-ip.net 26.11.07, 14:25
      Dziwi mnie ze pociele te opony a je nie ukradli.
      Przeciez zlodziejstwo to wieksza polska cecha .
    • Gość: Alee Chuligani zniszczyli w Sosnowcu auta krakowskic.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 16:54
      A moze ktorys z kibicow-dziennikarzy Wisly Krakow opowie jak sie zachowywal na
      meczu??? polowa z nich to banda debili udajacych dziennikarzy. Zero
      profesjonalizmu, zero obiektywizmu. Ich miejsce bylo w sektorze kibicow gosci a
      nie na trybunie prasowej. Niestety krakowscy dziennikarze maja taka przypadlosc.
      Chodzi zarowno o Wisle jak i Cracovie.
    • Gość: Młody nie bandyta Pismaki sami sobie są winni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 18:33
      Kibole na wszystkich stadionach to zwykli bandyci których należy
      zwalczać wszelkimi sposobami. Strzelać z broni gładkolufowej do nich
      wywozić do lasu i prać pałami tak jak to ZOMO robiło. Kto idzie na
      stadion to albo bandyta albo głupek który w szybkim tępie staje się
      też bandytą.
      żurnaliści sami sobie są winni bo kreują bandytów którzy potem bez
      skrupułów niszczą im samochody i biją po mordach dobrze im tak jakby
      nie pokazywali i nie opisywali ekscesów tych bandytów to bandyci w
      pewnym stopniu nie mieli by przed kim występować.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka