Gość: obserwator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 23:11 Niestety poziom byl bardzo slaby. JAK NIGDY DOTAD...Jeden budynek i nic wiecej.Katastrofa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ania Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: *.hsd1.ma.comcast.net 09.10.08, 00:49 a kiedy "nagroda" architektoniczna dla kopuly w Katowicach i modernistycznych lawek na ul Mariackiej? Ci co mieli ten pomysl powinni miec przeszczep mozgu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.08, 16:47 ciebie też by się przeszczep przydał.... nie powiem czego - chodzi o to żebyś głupich dzieci nie rodziła!!! a ławki i klatki na mariackiej są niczego sobie - odważne i ciekawe , a dodatkowo łatwe w renowacji - co jest moim zdaniem jedną z najważniejszych funkcji w naszym mieście. chociaż aż tak oryginalne nie są . bardzo podobne widziałem na starówce pewnego miasteczka w austrii. no ale polakom wszystko przeszkadza , tylko rzygi i psie kupska w centrum nie przeszkadzają!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fadi Śląski Oskar... w Jaworznie??? IP: *.stk.vectranet.pl 09.10.08, 01:26 Kogoś przygięło? Śląskie to, śląskie tamto! Współczuję "Ślązakom" z Jaworzna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al Re: Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: 193.46.181.* 09.10.08, 08:34 Jeden budynek jedna katastrofa architektoniczna :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr Chimpanser Re: Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.10.08, 09:14 Fakt, szpetne to straszliwie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Dołujące... IP: *.chello.pl 13.10.08, 22:56 Przejeżdżam co wieczór obok Symfonii.Na ogół jest ciemna i całkowicie niewidoczna,bo projektant?/wykonawca? nie pomyśleli o zamontowaniu czujników zmierzchu przy nielicznych zresztą i marniutkich halogenach (a okien jak wiadomo nie ma).Nawet wtedy gdy od czasu do czasu komuś się przypomni o włączeniu rachitycznego oświetlenia elewacji nadal wygląda ponuro,peryferyjnie i absolutnie nieefektownie.Niewiele lepiej jest w dzień, z powodu beznadziejnego otoczenia i bylejakiej szpetnej kostki wokół. I ten oto nijaki budynek ( o wiele klas gorszy od np. nowego gmachu NBP obok którego też przejeżdżam) dostał pierwszą nagrodę,gdyż faktycznie nie miał żadnej konkurencji. Dołujące na jakiej ogarniętym wszechobecnym marazmem prowincji przyszło nam żyć... Odpowiedz Link Zgłoś