Dodaj do ulubionych

Śląskie Oscary architektoniczne rozdane

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.08, 23:11
Niestety poziom byl bardzo slaby. JAK NIGDY DOTAD...Jeden budynek i
nic wiecej.Katastrofa
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: *.hsd1.ma.comcast.net 09.10.08, 00:49
      a kiedy "nagroda" architektoniczna dla kopuly w Katowicach i
      modernistycznych lawek na ul Mariackiej? Ci co mieli ten pomysl
      powinni miec przeszczep mozgu!
      • Gość: gość Re: Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.08, 16:47
        ciebie też by się przeszczep przydał.... nie powiem czego - chodzi o to żebyś
        głupich dzieci nie rodziła!!! a ławki i klatki na mariackiej są niczego sobie -
        odważne i ciekawe , a dodatkowo łatwe w renowacji - co jest moim zdaniem jedną z
        najważniejszych funkcji w naszym mieście. chociaż aż tak oryginalne nie są .
        bardzo podobne widziałem na starówce pewnego miasteczka w austrii. no ale
        polakom wszystko przeszkadza , tylko rzygi i psie kupska w centrum nie
        przeszkadzają!!!
    • Gość: Fadi Śląski Oskar... w Jaworznie??? IP: *.stk.vectranet.pl 09.10.08, 01:26
      Kogoś przygięło? Śląskie to, śląskie tamto! Współczuję "Ślązakom" z Jaworzna.
    • Gość: Al Re: Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: 193.46.181.* 09.10.08, 08:34
      Jeden budynek jedna katastrofa architektoniczna :P
      • Gość: dr Chimpanser Re: Śląskie Oscary architektoniczne rozdane IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.10.08, 09:14
        Fakt, szpetne to straszliwie...
    • Gość: Europejczyk Dołujące... IP: *.chello.pl 13.10.08, 22:56
      Przejeżdżam co wieczór obok Symfonii.Na ogół jest ciemna i
      całkowicie niewidoczna,bo projektant?/wykonawca? nie pomyśleli o
      zamontowaniu czujników zmierzchu przy nielicznych zresztą i
      marniutkich halogenach (a okien jak wiadomo nie ma).Nawet wtedy gdy
      od czasu do czasu komuś się przypomni o włączeniu rachitycznego
      oświetlenia elewacji nadal wygląda ponuro,peryferyjnie i absolutnie
      nieefektownie.Niewiele lepiej jest w dzień, z powodu beznadziejnego
      otoczenia i bylejakiej szpetnej kostki wokół.
      I ten oto nijaki budynek ( o wiele klas gorszy od np. nowego gmachu
      NBP obok którego też przejeżdżam) dostał pierwszą nagrodę,gdyż
      faktycznie nie miał żadnej konkurencji.
      Dołujące na jakiej ogarniętym wszechobecnym marazmem prowincji
      przyszło nam żyć...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka