Dodaj do ulubionych

nowa perelka

17.12.02, 03:03
Autor: aniutek@NOSPAM.gazeta.pl
Data: 16-12-2002 15:31
------------------------------------------------------------------------------
--
Jako, ze admin w ZADEN sposob nie zareagowal na nasze wielokrotne prosby, nie
odpowiedzial najminejszym slowem na skargi i tym samaym dal nam do
zrozumienia ,ze nas
- uzytkownikow Forum Polonia ma w d..pie postaram sie skierowac swoja skarge
gdzie
indziej a jej kopie przeslac do "NIE" co by Urban sobie pouzywal - kubel
zimnej wody na
glowe. Zrobil pozadek w ambasadzie USA w Warszawie gdzie wiele osob po jego
artykule na
pierwszej stronie stracilo prace, moze zrobi i tutaj. Przeciez mamy wolnosc
slowa smile
Z Waszego postepowania Droga Administracjo GW widac, ze komunizm bardzo
gleboko w
Was siedzi, zadna firma w US nie pozwolilaby sobie na kompletne zignorowanie
skarg
swoich kilentow. To swiadczy o Was o Waszym stosunku do czytelnikow o braku
szacunku i
etyki pracy.

aniutek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka