Dodaj do ulubionych

USA- wlos sie na glowie jezy....

27.02.03, 15:51

Fantastyczny artykul (!) o tym, jak USA staja sie pomalu panstwem policyjno-
represyjnym na wzor Izraela.
Podaje link,by otworzyc nalezy sie (bezplatnie) zarejestrowac w New York
Times .
Na zachete:

"Even now, for instance, U.S. citizens can be declared ''enemy combatants''
and be detained without counsel"

"New legislative proposals by the Justice Department now seek to take the
Patriot Act's antiterror powers several steps further, including the right to
strip terror suspects of their U.S. citizenship. Under the new bill
Obserwuj wątek
    • afffa Link 27.02.03, 15:54
      www.nytimes.com/2003/02/23/magazine/23FORTRESS.html?pagewanted=6
    • jadro Re: USA- wlos sie na glowie jezy.... 27.02.03, 16:12
      Kolejny american hater sie obudzil?
      OHS robi doskonala robote.
      Ma moje pelne poparcie. Ja bym poszedl dalej i kazdego
      skazanego terroryste natychmiast wieszal za jaja.
      • afffa Jajco 27.02.03, 17:12
        Moze powinienes wziac kilka lekcji podstawowego angielskiego? Taki basic
        english lub cos w tym stylu?
        Sa takie przykoscielne kursy, darmowe.
        Wtedy moze, ze slownikiem w reku, zrozumiesz prosty tekst i nie bedziesz sie
        osmieszal pisaniem tak bezdennych idiotyzmowPozdrawiam
        • jadro Re: Jajco 27.02.03, 17:29
          Ludzie tacy jak ty powinni byc rozstrzeliwani bez sadu.
          Jestes kolejnym glupkiem na tym forum, ktory probuje
          poczuc sie lepiej poprzez ujadanie na wspaniale USA.

          Jestes cienki bolek ktoremu marzy sie mieszkanie w
          bogatym usa ale jest skazany na klepanie biedy w polsce.

          Zalosny jestes koles.
          • afffa Re: Jajco 27.02.03, 17:37
            jadro napisała:

            .
            >
            > Jestes cienki bolek ktoremu marzy sie mieszkanie w
            > bogatym usa ale jest skazany na klepanie biedy w polsce.
            >
            > Zalosny jestes koles.


            Gdybys mial pojemniejszy mozdzek i lepsza pamiec a takze umial sie poslugiwac
            wyszukiwarka, to pewnie z mych poprzednich postow wywnioskowalbys ( a moze i
            nie , wyciaganie wnioskow to juz skomplikowana czynnosc myslowa) ze w USA
            mieszkam od bardzo, bardzo dawna.
            Pozdrowienia.
            PS
            Jaka pogoda w Polsce? Snieg znowu pada?

            • Gość: troll To jest rozmowa huja z butem... IP: *.sympatico.ca 27.02.03, 17:41
              Chuj swoje, but swoje. Kto jest kim zadecydujcie sami, hehehehe
      • t-bone Re: USA- wlos sie na glowie jezy.... 27.02.03, 17:23
        jadro napisała:

        > Kolejny american hater sie obudzil?
        >

        Nie do konca rozumiem, dlaczego "american hater"?
        Artykul jest rzeczywiscie doskonaly, jesli zadasz sobie trud by go przeczytac.
        Do tego opublikowany w witrynie popularnej i szacownej gazety.
        W wiekszosci fakty,moze troche za wiele zbyt daleko posunietych dywagacji.

        Podrowionka

      • Gość: texas Ile muzulmanow-terrorystow sa Polakami???? IP: *.ci.lubbock.tx.us 27.02.03, 17:41
        Jakbyscie mieli "open society" jak USA ma to bys takie kroki rozumial. Mamy
        wrogow spoleczenstwa ktorzy sie podszywaja za obywateli USA to trzeba ich
        traktowac odpowiednio.
        • Gość: troll Nastepny chomat powiedzial co wiedzial IP: *.sympatico.ca 27.02.03, 17:44
          Byle co zresz i byle co gadasz
          • afffa Re: Nastepny chomat powiedzial co wiedzial 27.02.03, 19:08
            Gość portalu: troll napisał(a):

            > Byle co zresz i byle co gadasz

            Gada dokladnie to co ty.
            Sam przyznajesz ze jestes szurniety ?
            • Gość: troll Re: Nastepny chomat powiedzial co wiedzial IP: *.sympatico.ca 27.02.03, 20:47
              afffa napisała:

              > Gość portalu: troll napisał(a):
              >
              > > Byle co zresz i byle co gadasz
              >
              > Gada dokladnie to co ty.
              > Sam przyznajesz ze jestes szurniety ?

              Pewnie, bo tu siedze. Ty tez, bo chcesz zaczac powazna dyskusje na tym
              tlukowisku. Juz cie Bozia pokarala, hehehe - zobacz jakie bystre odpowiedzi
              dostale(a)s od bogobojnych i prawowiernych parafian (nie liczac moich). Co
              jeden to bardziej wygadany. Pole juz obrobili, teraz beda radzic na kompjutrze,
              hehehe. Dyskutuj dalej, zobaczymy co jeszcze wypoca.
    • Gość: kk affa, gdzie ten link? IP: *.jci.com 27.02.03, 21:02
      • Gość: troll 2 post od gory, slepa komendo - nastepny bystry IP: *.sympatico.ca 27.02.03, 21:06
    • szczesciarz_antoni Affa, 28.02.03, 01:54
      Czy twoje miejsce pobytu to Jaffa czy Haifa? Jakby nie bylo to fajnie trafiles
      tylko szkoda ze nigdy nie bedziesz umial pisac po hebrajsku.
    • Gość: felusiak afffa- wlos mnie na glowie jezy.... IP: *.nyc.rr.com 28.02.03, 01:55
      w wyciagu z NYT podanym z takim przerazeniem przez afffa czytamy:
      " according to the Center for Public Integrity, a rights group in Washington,
      which has obtained a draft of the bill."

      Draft = wstepny projekt
      bill = ustawa, co oznacza, ze musi byc uchwalona przez Izbe Reprezentantow,
      Pojsc do Senatu, Tam dodadza kilkanascie poprawek. Nastepnie musi odbyc sie
      wspolna konferencja obu izb w celu osiagniecia kompromisu i tak dalej.

      Mowa jest tu o wstepnym projekcie ustawy, ktora nie ma szansy na uchwalenie.
      To sie nazywa probny balon. Sluzy do wybadania nastrojow.

      Przestan sie onanizowac. Od projektu do ustawy droga bardzo dluga, wyboista i
      czesto prowadzaca do nikad.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka