muc39 04.11.06, 13:42 fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/wulgarnie-osmieszony-greenpoint-polacy-oburzeni,813166,2943 I co Wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
belzebub00 pewnie ten pan jest kolezka wielkiej barbary 04.11.06, 16:42 na jej koncercie tez zaczela sie podsmiewac z polski i ktos ja usadowil z widowni ,to zaczela rzucac miesem taka edukowana no i teraz sie z niej smieja ze to nie gwiazda ale prymityw,a ten pan to widocznie tego samego pochodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Greenpoint 04.11.06, 17:49 niezly... ku.. niestety zydy juz sciagnely oryginal z tej gazetki...(o ile wogole byl online kiedykolwiek) --->powinien byc tutaj www.haverford.edu/publications/Fall%2006/welcome.htm Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Greenpoint 04.11.06, 18:08 hehe...ok przeczytalem w koncu ten "kontrowersyjny" artykol....nie jest zly... hehe co najsmieszniejsze to faktycznie jest satyra na pozeranie "starego" nowego jorku przez "luxury" blokowiska dla "financial advisors" i innych takich...+ ciagnacych sie za nimi jak smrod po gaciach "franczyzach" dzialajacych tak ze po pewnym czasie kazda dzielnica, kazda ulica wyglada kubek w kubek tak samo i ni chvja nie wiesz juz gdzie jestes..., a nie jakis typowy zydowski paszkwil Odpowiedz Link Zgłoś
jp.hi Re: Greenpoint 04.11.06, 20:23 muc39 napisał: > fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/wulgarnie-osmieszony-greenpoint-polacy- oburzeni,813166,2943 > > I co Wy na to? 4 godz wczesniej zalozylem tutaj ten watek. Podalem link do oryginalnego artykolu i urtykolow w prasie amerykanskiej i polskiej (ten sam link). Zamiescilem tez w nim swoj komentarz. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=51510222 Poco zakladac go powtornie? Odpowiedz Link Zgłoś
piss.doff Re: Greenpoint 04.11.06, 21:29 po to ze tutaj odpowiadaja ludzie ktorych czytam. Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: Greenpoint 04.11.06, 20:28 .........Polacy powinni zyc w Polsce a nie szwedac sie po swiecie........... Dobrze wam tak............ Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Greenpoint 04.11.06, 20:51 tato1 napisał: > .........Polacy powinni zyc w Polsce a nie szwedac sie po swiecie........... Masz racje tato. Robactwo nalezy trzymac w odosobnieniu od normalnych ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: Greenpoint 04.11.06, 21:25 ratpole napisał: > tato1 napisał: > > > .........Polacy powinni zyc w Polsce a nie szwedac sie po swiecie........ > ... > > Masz racje tato. > Robactwo nalezy trzymac w odosobnieniu od normalnych ludzi ..............ja tego nie napisalem............i chcem zauwazyc ze jestes syf na dupie.................. Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: na dupie jest wrzod,syf jest na penisie 04.11.06, 22:37 .......to jestes tez zarazliwy?............... .........................podmywaj sie..................bidet......sie nazywa........ Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: na dupie jest wrzod,syf jest na penisie 04.11.06, 22:39 .....i wizyty u doktor.................... Odpowiedz Link Zgłoś
hotdog1 caly ten artykul 05.11.06, 14:41 zostal szybko wycofany z witryny internetowej !! a swoja droga !! np. takie Araby zrobilby z tego wrzask na caly swiat za dyskryminacje i nietolerancje ,natomiast w srodowisku polonijnym obylo sie tylko na kilku niemrawych protestach,ktorymi malo kto sie przejal !!! Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: caly ten artykul 05.11.06, 16:55 hotdog1 napisał: > natomiast w srodowisku polonijnym obylo sie tylko na kilku niemrawych protestach,ktorymi malo kto sie przejal !!! Bo kazdy Polak-robol i Polka-robolka w glebi duszy przyznaje mu racje? Spojrz na mnie... pewien Polak (nie zyd!) nazwal mnie "szczuropolakiem" i tak juz zostalo, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
ogon_trolla Re: marsz marsz Polonio 07.11.06, 15:32 www.racjonalista.pl/kk.php/s,3700 Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: marsz marsz Polonio 07.11.06, 15:47 ciekawy artykol..hehe "O tym, że Stephanie Powers, Charles Bronson czy Raymund Kroć (założyciel sieci „Mc Donald's") byli z pochodzenia Polakami dowiedzieliśmy się dopiero w latach 1980. " ciekawe! "Ray Kroc: He was born in Chicago in 1902, the son of Czech immigrants from the town of Pilsen and he tried many jobs before he met the brothers Dick and Mac McDonald." Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Greenpoint 07.11.06, 16:04 w sumie to niczego takiego strasznego w tym artykule sie nie doczytalem jedynie to, ze facet z poczuciem humoru prawde opisuje ale to nie grzech chyba? grzechem jest np. to, ze bonk maciore molestuje Odpowiedz Link Zgłoś