Dodaj do ulubionych

Greenpoint

04.11.06, 13:42
fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/wulgarnie-osmieszony-greenpoint-polacy-oburzeni,813166,2943

I co Wy na to?
Obserwuj wątek
    • belzebub00 pewnie ten pan jest kolezka wielkiej barbary 04.11.06, 16:42
      na jej koncercie tez zaczela sie podsmiewac z polski i ktos ja usadowil z
      widowni ,to zaczela rzucac miesem taka edukowana no i teraz sie z niej smieja
      ze to nie gwiazda ale prymityw,a ten pan to widocznie tego samego pochodzenia
    • jot-23 Re: Greenpoint 04.11.06, 17:49
      niezly... ku.. niestety zydy juz sciagnely oryginal z tej gazetki...(o ile
      wogole byl online kiedykolwiek) --->powinien byc tutaj

      www.haverford.edu/publications/Fall%2006/welcome.htm
      • jot-23 Re: Greenpoint 04.11.06, 18:08
        hehe...ok przeczytalem w koncu ten "kontrowersyjny" artykol....nie jest zly...
        hehe co najsmieszniejsze to faktycznie jest satyra na pozeranie "starego"
        nowego jorku przez "luxury" blokowiska dla "financial advisors" i innych
        takich...+ ciagnacych sie za nimi jak smrod po gaciach "franczyzach"
        dzialajacych tak ze po pewnym czasie kazda dzielnica, kazda ulica wyglada kubek
        w kubek tak samo i ni chvja nie wiesz juz gdzie jestes..., a nie jakis typowy
        zydowski paszkwil
        • jot-23 link 04.11.06, 18:15
          customer.blox.pl/html
    • jp.hi Re: Greenpoint 04.11.06, 20:23
      muc39 napisał:

      > fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/wulgarnie-osmieszony-greenpoint-polacy-
      oburzeni,813166,2943
      >
      > I co Wy na to?



      4 godz wczesniej zalozylem tutaj ten watek. Podalem link do oryginalnego
      artykolu i urtykolow w prasie amerykanskiej i polskiej (ten sam link).
      Zamiescilem tez w nim swoj komentarz.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=51510222
      Poco zakladac go powtornie?
      • piss.doff Re: Greenpoint 04.11.06, 21:29
        po to ze tutaj odpowiadaja ludzie ktorych czytam.
    • tato1 Re: Greenpoint 04.11.06, 20:28
      .........Polacy powinni zyc w Polsce a nie szwedac sie po swiecie...........
      Dobrze wam tak............
      • ratpole Re: Greenpoint 04.11.06, 20:51
        tato1 napisał:

        > .........Polacy powinni zyc w Polsce a nie szwedac sie po swiecie...........

        Masz racje tato.
        Robactwo nalezy trzymac w odosobnieniu od normalnych ludzi
        • tato1 Re: Greenpoint 04.11.06, 21:25
          ratpole napisał:

          > tato1 napisał:
          >
          > > .........Polacy powinni zyc w Polsce a nie szwedac sie po swiecie........
          > ...
          >
          > Masz racje tato.
          > Robactwo nalezy trzymac w odosobnieniu od normalnych ludzi


          ..............ja tego nie napisalem............i chcem zauwazyc ze jestes syf na
          dupie..................
    • belzebub00 na dupie jest wrzod,syf jest na penisie 04.11.06, 21:58
      • tato1 Re: na dupie jest wrzod,syf jest na penisie 04.11.06, 22:37
        .......to jestes tez zarazliwy?...............
        .........................podmywaj sie..................bidet......sie nazywa........
        • tato1 Re: na dupie jest wrzod,syf jest na penisie 04.11.06, 22:39
          .....i wizyty u doktor....................
          • hotdog1 caly ten artykul 05.11.06, 14:41
            zostal szybko wycofany z witryny internetowej !!

            a swoja droga !! np. takie Araby zrobilby z tego wrzask na caly swiat za
            dyskryminacje i nietolerancje ,natomiast w srodowisku polonijnym obylo sie
            tylko na kilku niemrawych protestach,ktorymi malo kto sie przejal !!!
            • ratpole Re: caly ten artykul 05.11.06, 16:55
              hotdog1 napisał:

              > natomiast w srodowisku polonijnym obylo sie tylko na kilku niemrawych
              protestach,ktorymi malo kto sie przejal !!!

              Bo kazdy Polak-robol i Polka-robolka w glebi duszy przyznaje mu racje?
              Spojrz na mnie... pewien Polak (nie zyd!) nazwal mnie "szczuropolakiem" i tak
              juz zostalo, hehehe
              • ogon_trolla Re: marsz marsz Polonio 07.11.06, 15:32
                www.racjonalista.pl/kk.php/s,3700
                • jot-23 Re: marsz marsz Polonio 07.11.06, 15:47
                  ciekawy artykol..hehe "O tym, że Stephanie Powers, Charles Bronson czy Raymund
                  Kroć (założyciel sieci „Mc Donald's") byli z pochodzenia Polakami
                  dowiedzieliśmy się dopiero w latach 1980. "

                  ciekawe!

                  "Ray Kroc: He was born in Chicago in 1902, the son of Czech immigrants from the
                  town of Pilsen and he tried many jobs before he met the brothers Dick and Mac
                  McDonald."
    • ontarian Re: Greenpoint 07.11.06, 16:04
      w sumie to niczego takiego strasznego
      w tym artykule sie nie doczytalem
      jedynie to, ze facet z poczuciem humoru prawde opisuje
      ale to nie grzech chyba?

      grzechem jest np. to, ze bonk maciore molestuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka