Dodaj do ulubionych

Witajcie na forum PLOTY

11.12.06, 08:41
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44851
Obserwuj wątek
    • piss.doff Re: Witajcie na forum PLOTY 11.12.06, 11:43
      podaj jakies haslo bo wygladasz na falszywke z uwagi na to ze prawdziwy odin
      nigdy nie robil bledow ortograficznych "usówane".

      "zamienil stryjek siekierke na kijek"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka