odin-2 11.12.06, 08:41 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44851 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piss.doff Re: Witajcie na forum PLOTY 11.12.06, 11:43 podaj jakies haslo bo wygladasz na falszywke z uwagi na to ze prawdziwy odin nigdy nie robil bledow ortograficznych "usówane". "zamienil stryjek siekierke na kijek" Odpowiedz Link Zgłoś