Dodaj do ulubionych

polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA,CA)

IP: 24.130.4.* 09.05.01, 03:20
Polska wodka rzadzi. Widze w Los Angeles coraz wiecej wodek z Polski, wszystkie
kosztuja od 25-35$, sa to najdrozsze wodki oferowane w sklepach. Bedac w Vegas
i w lokalnych klubach w LA placi sie 10$ za "strzal" polskiej wodki w malutkich
kieliszkach.

No i niech mi ktos teraz powie dlaczego pozwolono Francuzom podkradac nasza
wodke, nasze marki, i produkowac jako swoje ? Dlaczego sprzedaja sie Polmosy
za bezcen ?

Jestem dumny z polskiej wodki, to pelna klasa. Polacy sa slynni ze swojej wodki
na calym swiecie, komuchy nam zawsze mowily ze to zle, ja mowie ze swietnie !
Obserwuj wątek
    • Gość: X Re: polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA, IP: 154.5.152.* 09.05.01, 04:15
      Skocz do Las Vegas, tam jest tansza.
    • Gość: eskimos Re: polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA, IP: *.chello.at 09.05.01, 16:11
      A polski DENATURAT jest, ile kosztuje seta
      • Gość: Jajacek Re: polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA, IP: *.kabel.telenet.be 09.05.01, 16:34
        Panowie to wy jeszcze nie robicie bimberku na wlasny urzytek!!!!smile))))))
        Ile kosztuje kilo cukru w L.A? Pomyslcie!!
        • Gość: Kraken Re: polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA, IP: *.101.252.64.snet.net 09.05.01, 16:51
          Malo ktory szanujacy sie Polak pije polska wodke.ktora tylko w naszej opinii
          jest ponoc najlepsza w swiecie-WIEKSZEJ BZDURY NIE DA SIE WYMYSLIC-nawet nie
          jest porownywalna z Finlandia,Absolutem,czy Smirnoffem-polska wodka PO PROSTU
          SMIERDZI a cena jej wynika jedynie z cen narzuconych przez importera.kolega
          chcial kiedys zrobic frajde i kupil Luksusowa-po otwarciu butelki smrod po
          prostu zwala z nog-trzeba bylo doskoczyc po Finlandie(niestety polskiej gorzaly
          nie da sie po prostu pic).Co innego polskie piwo-PO PROSTU
          SWIETNE ,Budweiserprzy nim to po prostu konski mocz-polecalbym zwlaszcza piwko
          lomzynskie(moze tam i podsmazyli kilku jewrejow,ale browar maja swietny)
          • Gość: Michal Re: polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA, IP: *.tiaa-cref.org 09.05.01, 17:57
            Kraken:
            Pozwole sobie nie zgodzic sie. Polskie wodki jak: Belveder, Chopin czy Wyborowa
            sa cenione wsrod ekspertow, za wzgledu na smak i aromat. Wymieione przez Ciebie:
            Absolut itp. to popularne wodki ale raczej do drinkow. Jezeli szukasz czegos pod
            amerykanski gusto tp polecam kanadyjski Pearl. IMHO: Monopolowa to najbardziej
            niedoceniana wodka.
            pozdrawiam.
          • Gość: Lechita Re: polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA, IP: *.icom.ca 09.05.01, 18:19
            Gość portalu: Kraken napisał(a):

            > Malo ktory szanujacy sie Polak pije polska wodke.ktora tylko w naszej opinii
            > jest ponoc najlepsza w swiecie-WIEKSZEJ BZDURY NIE DA SIE WYMYSLIC-nawet nie
            > jest porownywalna z Finlandia,Absolutem,czy Smirnoffem-polska wodka PO PROSTU
            > SMIERDZI a cena jej wynika jedynie z cen narzuconych przez importera.kolega
            > chcial kiedys zrobic frajde i kupil Luksusowa-po otwarciu butelki smrod po
            > prostu zwala z nog-trzeba bylo doskoczyc po Finlandie(niestety polskiej gorzaly
            >
            > nie da sie po prostu pic).Co innego polskie piwo-PO PROSTU
            > SWIETNE ,Budweiserprzy nim to po prostu konski mocz-polecalbym zwlaszcza piwko
            > lomzynskie(moze tam i podsmazyli kilku jewrejow,ale browar maja swietny)


            Kraken, jestes poprpstu chory. Plujesz na wszystko co polskie. Taki z ciebie
            idiota. Finlandia jest calkiem niezla, ale Belweder czy Chopin sa najlepsze.
            • Gość: Jajacek Re: polska wodka w USA - 30$ za butelke, 10$ za kieliszek w barze (LA, IP: *.kabel.telenet.be 09.05.01, 20:48
              Kraken nie szanujesz sam siebie?smile)))
              Ty chyba pamietasz jeszcze ten smak lury z przed dziesieciu lat.
              Poczestowani dobra Polska wodka flamacy w Belgi wrecz zamawiaja prywatnie
              dostawy.W Belgi dostepna w sprzedazy jest tylko Wyborowa.
              A sprobujcie poczestopwac kogos polska Zubrowka to bedzie za wami chodzl jak
              kot i prosil o jeszcze!!!!
              • Gość: KRAKEN Re: polska wodka w USA - DO JAJACEK IP: *.102.252.64.snet.net 10.05.01, 01:10
                Wlasnie dlatego,ze szanuje swoja watrobe nie wezme juz
                nigdy w zyciu do ust czystej polskiej wodki-belgom
                moze i smakuje-w porownaniu z ich lura...
                Akurat niedalego mnie jest liquor store prowadzony
                przez znajomego Polaka-stoi tam polskich wodek od
                cholery-czy sadzisz,ze maja powodzenie???
                Wlasnie jego pytalem skad te ceny polskiej goldy-i
                uswiadomil mnie,ze cena jest narzucona przez
                hurtownika i nie wynika bynajmniej z jakosci polskiej
                gorzaly-zreszta znacznie lepsza i w wiekszym
                asortymencie jest rosyjska "Stoliczna"
                W ZADNYM szanujacym sie amerykanskim pubie nie
                widzialem polskiej wodki-nawet w tych licznie
                odwiedzanych przez Polakow
                A co do jakosci-PAMIETAJCIE O TYM,ZE REKLAMA JEST
                DZWIGNIA HANDLU,co wcale nie oznacza,ze cena jest
                miernikiem jakosci
                • Gość: TYP Re: polska wodka w USA - DO JAJACEK IP: *.we.mediaone.net 11.05.01, 10:32
                  Gość portalu: KRAKEN nasral(a):

                  > > W ZADNYM szanujacym sie amerykanskim pubie nie
                  > widzialem polskiej wodki-nawet w tych licznie
                  > odwiedzanych przez Polakow


                  Hehehe ty chory idioto ja bylem w najlepszych klubach w
                  LA, Vegas, NYC, Seattle, Chicago i we WSZYSTKICH
                  szanujacych sie klubach jest conajmniej 1 polska wodka.
                  Malo tego na scianach kilku klubow wisialy srebrne
                  obrazy tych wodek (!!!).

                  Idz sie nachlaj tych massowych pomyj Smirnoffow czy
                  innego syfu.
                • Gość: TYP Re: polska wodka w USA - DO JAJACEK IP: 24.130.4.* 11.05.01, 10:32
                  Gość portalu: KRAKEN nasral(a):

                  > > W ZADNYM szanujacym sie amerykanskim pubie nie
                  > widzialem polskiej wodki-nawet w tych licznie
                  > odwiedzanych przez Polakow


                  Hehehe ty chory idioto ja bylem w najlepszych klubach w
                  LA, Vegas, NYC, Seattle, Chicago i we WSZYSTKICH
                  szanujacych sie klubach jest conajmniej 1 polska wodka.
                  Malo tego na scianach kilku klubow wisialy srebrne
                  obrazy tych wodek (!!!).

                  Idz sie nachlaj tych massowych pomyj Smirnoffow czy
                  innego syfu.
            • Gość: KRAKEN Re: polska wodka w USA - DO LECHITY IP: *.102.252.64.snet.net 10.05.01, 01:03

              MOZESZ POCALOWAC MNIE W DUPE RAZEM Z PRZEREKLAMOWANYM BELWEDEREM,CZY CHOPINEM-
              PROBOWALEM-DO DUPY POZA TYM POZWOLE SOBIE ZAUWAZYC,ZE PORZADNA CZYSTA WODKA
              MNIE MA PRAWA MIEC " AROMATU"
              • Gość: Rednose Re: polska wodka w USA - DO KRAKENA IP: *.ym1.on.wave.home.com 10.05.01, 05:11
                Kraken-ty sie tak znasz na wodce jak swinia na
                pieprzu, a zyd na swini.Wodka zrobiona z naturalnych
                skladnikow:zboza,ziemniaki,owoce (nie tylko polska)ma
                zawsze jakis mniejszy czy wiekszy odorek,ale jest
                najzdrowsza.Natomiast ta bez zapachu i smaku to
                syntetyki ,nie wiadomo co pijesz.A piwo lomzynskie
                jest THE BEST!!!!!
              • Gość: Rednose Re: polska wodka w USA - DO KRAKENA IP: 24.112.164.* 10.05.01, 05:11
                Kraken-ty sie tak znasz na wodce jak swinia na
                pieprzu, a zyd na swini.Wodka zrobiona z naturalnych
                skladnikow:zboza,ziemniaki,owoce (nie tylko polska)ma
                zawsze jakis mniejszy czy wiekszy odorek,ale jest
                najzdrowsza.Natomiast ta bez zapachu i smaku to
                syntetyki ,nie wiadomo co pijesz.A piwo lomzynskie
                jest THE BEST!!!!!
                • Gość: doktor Re: polska wodka IP: 134.65.105.* 10.05.01, 08:59
                  poznalem w zeszlym roku Wlocha, barmana z Norwegii. O Polsce mial mierne pojecie. Znal tylko
                  Zubrowke i bardzo ja zachwalal. Pracowal w kilku miejscach na swiecie. Na wyspach Kanaryjskich, w
                  Norwegii, Szwajcarii i Wloszech. Zubrowke poznal w Norwegii. Wyborowa tez znal ale nie pamietal co o
                  niej myslal. Chopin to dla niego muzyka powazna.
                  Mnie osobiscie wodka smakuje tylko w Polsce. W innych krajach pije piwo, wino lub Jacka Danielsa.
                  Mysle ze nasze smaki wplywa klimat ludzki i nie tylko ludzki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka