Gość: TYP
IP: 24.130.4.*
09.05.01, 03:20
Polska wodka rzadzi. Widze w Los Angeles coraz wiecej wodek z Polski, wszystkie
kosztuja od 25-35$, sa to najdrozsze wodki oferowane w sklepach. Bedac w Vegas
i w lokalnych klubach w LA placi sie 10$ za "strzal" polskiej wodki w malutkich
kieliszkach.
No i niech mi ktos teraz powie dlaczego pozwolono Francuzom podkradac nasza
wodke, nasze marki, i produkowac jako swoje ? Dlaczego sprzedaja sie Polmosy
za bezcen ?
Jestem dumny z polskiej wodki, to pelna klasa. Polacy sa slynni ze swojej wodki
na calym swiecie, komuchy nam zawsze mowily ze to zle, ja mowie ze swietnie !