Fajny polski portal , ktory nawiasem mowiac zrobil furore a
zalozyciel, 24- letni Polak zbil na nim fortune, stal sie kolejna
grudka soli w oku Polonii zamorskiej
Co ciekawe, wszystkie te polonijne opowiesci dziwnej tresci sa 100%
polonijnym wymyslem, Polonia wiec nie wkleja nigdy linkow z
rzekomych dyskusji na N-K, z prostego powodu ze wszystko to czysty
wymysl polonijnych wygnancow.
A przeciez spoko mozna wejsc bez logowania nawet na N-K i wstawic
link, no ale w tym przypadku te wszystkie bzdury, o ktorych Polonia
pisze musialyby najpierw tam buc...nawet otrzaskany polonijny tricj
Polonusa5 , by samemu cos napisac na jakims forum a potem to cytowac
tu nie przejdzie, bo Polacy nie dadza sie biednym Polonusowm
sprowokowac.
Polonia kolejny raz huknela dupskiem o dno istnienia.