Dodaj do ulubionych

Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii

09.03.08, 21:14
Fajny polski portal , ktory nawiasem mowiac zrobil furore a
zalozyciel, 24- letni Polak zbil na nim fortune, stal sie kolejna
grudka soli w oku Polonii zamorskiej smile

Co ciekawe, wszystkie te polonijne opowiesci dziwnej tresci sa 100%
polonijnym wymyslem, Polonia wiec nie wkleja nigdy linkow z
rzekomych dyskusji na N-K, z prostego powodu ze wszystko to czysty
wymysl polonijnych wygnancow.

A przeciez spoko mozna wejsc bez logowania nawet na N-K i wstawic
link, no ale w tym przypadku te wszystkie bzdury, o ktorych Polonia
pisze musialyby najpierw tam buc...nawet otrzaskany polonijny tricj
Polonusa5 , by samemu cos napisac na jakims forum a potem to cytowac
tu nie przejdzie, bo Polacy nie dadza sie biednym Polonusowm
sprowokowac.

Polonia kolejny raz huknela dupskiem o dno istnienia.
Obserwuj wątek
    • polonus5 Myslisz ze dla mnie........... 09.03.08, 21:29
      japo2 napisał:

      Polonia kolejny raz huknela dupskiem o dno istnienia.

      =======================================================================

      he,he,he jednym forum gdzie bywam jest Polonia. ale Ty Yapa jako wielki
      aktywista powinienes siedziec w Naszej Klasie i wypisywac swoje modrosci :

      autor yaponczyk napisal :
      Myslisz ze dla mnie, wyksztalconego, obdarzonego subtelna inteligencja czlowieka
      jest jakas przyjemnosci na codzien "dyskutowac" z wami, banda nieokrzesanych
      chamow z polskich siol, osad i malutkich, zapomnianych wiosek Sciany
      Wschodniej?
    • artur666 Jakiej Polonii...? 10.03.08, 00:40
      Nie calej Polonii, ciotki niech tam zagladaja.
      Dla wzdychajacych za przeszloscia ktorej juz nie ma, moze to ma sens, zycze
      wszystkiego najlepszego w zyciu przyloscia.
      Wole patrzec do przodu, spotkania "po latach" jakos mnie nie kreca.
      • donk Re: Jakiej Polonii...? 10.03.08, 17:35
        Moje slowa.
      • wacek_z_portu Re: Jakiej Polonii...? 11.03.08, 05:20
        Tez tak uwazam.
        Z tego co zdarzylem sie zorientowac, to nienawisc do tych zza oceanu
        jest tak duza, ze stalo sie po prostu niebezpieczne utrzymywanie
        jakis kontaktow w Polsce a juz nie ma absolutnie sensu utrzymywanie
        kontaktu z jakimis kowalskimi, ktorych sie nie lubilo 40 lat temu.
        Jak mieszkaja w Polsce, nic sie przez te 40 lat nie zmienili a nawet
        sa jeszcze gorsi, bardziej chamscy i nawet nie maja zadnych oporow w
        ublizaniu komus, kto nie mieszka w ich Pierdziszewie.
    • henryk245 Re: Nasza-Klasa - moja klasa ... 10.03.08, 08:10
      .. wymarla prawie ,oprucz mnie dwie kolezanki z technikum,
      jedna w Brisbane (AU) druga w Toronto - nikt zywy w Polsce
      niepozostal,krotkie jest zycie Polakow,dlaczego az tak krotkie ???
    • wujekjurek Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 10.03.08, 13:32
      japo2 napisał:

      > zalozyciel, 24- letni Polak zbil na nim fortune, stal sie kolejna
      > grudka soli w oku Polonii zamorskiej smile

      A niby dlaczego?

      Jednak wróciłeś do nas. Nie możesz życ bez FP.
      • japo2 Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 10.03.08, 13:52

        wujekjurek napisał:

        > > zalozyciel, 24- letni Polak zbil na nim fortune, stal sie
        kolejna
        > > grudka soli w oku Polonii zamorskiej smile
        >
        To przeczytaj sobie posty Polonii na temat tego portalu. moze Ci
        sie wyjasni.
        > A niby dlaczego?
        >
        > Jednak wróciłeś do nas. Nie możesz życ bez FP.

        Chyba sobie kpisz.
        • japo.x Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 10.03.08, 14:06
          japo2 napisał:
          > Chyba sobie kpisz.

          To jest fakt - wielonickowy japo nie moze zyc bez forum Polonia.
          to jest sol w jego krwawych z nienawisci krapolskich galach.
          a dlaczego japo tu wraca ?
          bo japo nie moze przebolec ze jest mniej niz zero
          japo dyszy zemsta i wierzy ze moze tym razem uda mu sie zemscic

          • donk Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 10.03.08, 14:14
            heheheh
            Pachnie ortalionem. heheheheheh
        • wujekjurek Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 10.03.08, 14:59
          Nie, nie kpię sobie. Pytam. Odgrażałeś się, że z FP skończyłeś
          kontakty a tymczasem... Dlaczego?
          • japo2 Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 10.03.08, 16:14
            Bo cie lubie, co ty na to ????????????
            • wujekjurek Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 10.03.08, 18:01
              Miło mi. Co Ty na to?
        • wacek_z_portu Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 11.03.08, 05:34
          Wiesz co redaktorko, nie wiem czy jestes az taka glupia czy tylko
          udajesz.
          Ludzie nic nie maja do portalu.


          Ten portal Naszej Klasy uzmyslowil im tylko, jak podli sa ich
          rodacy. Polacy potrafia byc juz tak nienawistni, ze nie boja sie
          przekraczac granicy nie tylko dobrego wychowania ale nawet prawa.
          Do takiego stopnia kochaja pieniadze. Kiedy ich nie maja a ma ich
          dawny kolega ze szkoly potrafia nawet dotkliwie pobic. Ja nie mam co
          do was zludzen. Dla ciebie redaktorko wszystkie te opisane tutaj
          historie to zmyslenia??? Zdaje sie nie wiesz na jakim swiecie zyjesz
          i to nie od dzisiaj.

          Za duzo siedzisz na Polonii a za malo sie rozgladasz po Polsce,
          bardzo to zle jak na dziennikarza. Tracisz kontakt z rzeczywistoscia.
          I po co siedzisz na Polonii? Nic sie tu od nas nie dowiesz. Bo my
          sie tu bawimy, gadamy glupoty i przy okazji zawieramy
          przyjaznie.....miedzy soba nadaouwa nie z toba.

          Szukaj wlascicielowi polskiej knajpy amerykanskiego paszpotu i jego
          dodatku w postaci polskiej dupy.
    • karolek2008 A tu ich kompetycja HAHA 10.03.08, 17:27
      Może nie kompetycja ale celem tej strony jest zgrupowanie wszystkich
      Polaków na całym świecie. Powiedzcie sami co myślicie.

      www.polacynaswiecie.com
    • wacek_z_portu Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 11.03.08, 05:12
      Oczywiscie ludzie powinni ci wkleic link. Czy ty myslisz, ze sa do
      tego stopnia ograniczeni???? Od razu mozna by rozpoznac ich imie i
      nazwisko. A zdaje sie o to ci chodzi, bedziesz mogla ich szybciej
      wprowadzic do kartoteki.
    • jphawajski Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 11.03.08, 05:42
      japo2 napisał:

      > Fajny polski portal , ktory nawiasem mowiac zrobil furore a
      > zalozyciel, 24- letni Polak zbil na nim fortune, stal sie kolejna
      > grudka soli w oku Polonii zamorskiej smile
      >

      technicznie najgorszy jaki mozna spotkac w necie. mysle, ze co do
      tego nikt niema watpliwosci.
      brak pieniedzy powoduje, ze wlasciciel niema szybkiego serwera i
      wyglada to tak jak wyglada. za kazdym razem jak sie tam wchodzi to
      szlak czlowieka trafia.
      czysta amatorszczyzna.
      sama idea wspaniala i ona przyciagnela miliony.
      zycze mu aby zajeli sie tym portalem profesjonalisci.
      • aptus Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 11.03.08, 09:10
        jphawajski napisał:

        > japo2 napisał:
        >
        > > Fajny polski portal , ktory nawiasem mowiac zrobil furore a
        > > zalozyciel, 24- letni Polak zbil na nim fortune, stal sie
        kolejna
        > > grudka soli w oku Polonii zamorskiej smile


        Nie kumam o co biega.Dlaczego grudka soli? Przeciez loguje sie
        miliony Polakow z calego swiata.
        Nastepna absurdalna teza



        >
        > technicznie najgorszy jaki mozna spotkac w necie. mysle, ze co do
        > tego nikt niema watpliwosci.

        Fakt, ale uwzgeldnij, ze zalozyli ja amatorzy, ludki ktorzy jako
        Webmasters nie mieli doswiadczenia.


        > brak pieniedzy powoduje, ze wlasciciel niema szybkiego serwera i
        > wyglada to tak jak wyglada. za kazdym razem jak sie tam wchodzi to
        > szlak czlowieka trafia.
        > czysta amatorszczyzna.

        Faktycznie amatorszczyzna,albo oszczedzanie na granicy pazernosci,
        kosztem uzytkownikow, czyli brak profesjonalizmu

        > sama idea wspaniala i ona przyciagnela miliony.

        mysle podobnie

        > zycze mu aby zajeli sie tym portalem profesjonalisci.

        Z pewnoscia to nastapi.Beda sie tym zajmowali Niemcy.
        • japo1 Sol w oku 11.03.08, 14:01
          aptus napisał:


          > Nie kumam o co biega.Dlaczego grudka soli? Przeciez loguje sie
          > miliony Polakow z calego swiata.
          > Nastepna absurdalna teza

          Poczytaj sobie, co pisala Polonia o portalu to zrozumiesz. Potem
          pogadamy.
          Wystarczy wrzucic nasza-klasa w wyszukiwarke ( szukaj w tytule
          postu) i juz bedziesz mial.
          • aptus Re: Sol w oku 13.03.08, 08:57
            japo1 napisał:

            > Poczytaj sobie, co pisala Polonia o portalu to zrozumiesz. Potem
            > pogadamy.
            > Wystarczy wrzucic nasza-klasa w wyszukiwarke ( szukaj w tytule
            > postu) i juz bedziesz mial.

            Chyba nie jest dla Ciebie miarodajna opinia czesc "polonusow", czyli
            nieudacznikow, co najwyzej ludkow z komunistycznymi
            dyplomami "technikow" i "inzynierow", jesli w ogole, leczacych swoje
            kompleksy m.in. w tym forum?
            A co do pomyslu i kopii z USA. Zwroc uwage, ze jesli chodzi o trendy
            (nie bede teraz pisal dobre czy zle) to pochodza one z USA.
            Czytalem, ze np w komunistycznej Polsce i nie tylko ludzie uzywali
            plecakow tylko do podrozowania, kiedy np w USA korzystano z nich
            jako srodek transportu dla ksiazek,skryptow, etc do szkoly i pracy.
            W pewnym momencie ktos stwierdzil w Europie-"
            to co plecak jest dobry na codzien"

            To co widzisz w tym cos zlego?
      • japo1 Idea Classmates.com 11.03.08, 14:05
        jphawajski napisał:


        > sama idea wspaniala i ona przyciagnela miliony.
        > zycze mu aby zajeli sie tym portalem profesjonalisci.

        Sama idea zostala zywcem zerznieta z amerykanskiego classmates.com,
        ale ty tego nie mozesz wiedziec bo nie znasz angielskiego i nie
        mozesz sobie popatrzec co to za portal.
        Portal zas wolny jest dlatego, ze siedzi na nim non-stop 300 000
        ludzi a strona ma 270 mln uderzen dziennie, czego nikt sie
        oczywiscie nie spodziewal. Teraz, po sprzedazy , ma byc podobno
        lepiej,bo jest w koncu kasa na rozwoj.
        Sympatycznie usmiechajacy sie ze stronki naszej klasy:
        Japo.

        Do jutra skarbeczki, ide poczytac co to tam ten wasz gubernator
        wymyslil. Podobno jedzil na prostytutki- jak to, w takim religijnym
        kraju??????? Gubernator ?????? Coz za upadek moralny, ryba psuje
        sie od glowy ???
    • henryk245 Re: Nazsa-Klasa , nowa obsesja Polonii 11.03.08, 08:05
      japo2 09.03.08, 21:14 Odpowiedz Fajny polski portal , ktory nawiasem
      mowiac zrobil furore a
      zalozyciel, 24- letni Polak zbil na nim fortune, stal sie kolejna
      grudka soli w oku Polonii zamorskiej smile

      niemozna porownywac starej Poloni zarobkowej lub politycznej do
      dzisiejszych Polakow w kraju ,-
      ci pierwsi emigrowali za chlebem,czesto bez wyksztalcenie,ci drudzy
      niemogli swego wyksztalcenia wykozystac z powodu brakow jezykowych
      a gdy juz mogli to ich wiedza sie zdeaktualizowala = bledne kolo.

      jest pewnikiem,ze ow 24 letni tworca "naszej klasy" za lat pare,
      gdy zapotrzebowanie spoleczne na rodzaj wiedzy ulegnie zmianie,-ze
      ow 24 latek podzieli los programistow grafiki - ongis IT smietanka
      dzisiaj ~85% z nich bezrobotna lub pracujaca w innej branzy.

      ponoc Rockefeller od czyszczenia butow zaczynal,zanim dostal
      spadek ...

      Pzdr.
    • mrouzo Jest i inny ciekawy portal 13.03.08, 09:03
      nasz-pobor.pl/
    • mrouzo Inny fajny portal dla polonii 13.03.08, 09:06
      Tu dopiero polonusi mogą spotkać swoich znajomych:


      www.nasza-cela.info/

      www.nasza-cela.prv.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka