21.07.10, 07:27
jesli masz stare meble agd i inne nie potrzebne rzeczy w stanie jeszcze
uzywalnosci a chcesz oddac chetnie przyjme. jestem po powodzi jesli mi sie cos
nie przyda oddam dalszej rodzinie(szesc domow w moej rodzinie zalane brat
kuzyn kuzynki)mamy transport. za wszystko bedziemy wdzieczni.przy odbiorze
okaze sie zaswiadczeniem o zalaniu.
Obserwuj wątek
    • renata19691969 Re: powodz 21.07.10, 07:28
      przepraszam nie podalam telefonu. 884190714

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka