Dodaj do ulubionych

Komunikacja

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 21:46
Czas najwyższy!Zrobić wreszcie przejazd ze Słonecznego Wzgórza na ulcę
Radomską......
Obserwuj wątek
    • staszek_szybki_jest Komunikacja 24.06.05, 08:14
      Na nitce północnej (bliżej centrum miasta) prace prawdopodobnie potrwają trzy
      dni. W tym czasie ruch odbywał się będzie tylko nitką południową (bliżej zalewu).

      Chyba redaktorowi trzeba dać kompas i pokazać mapę skoro nie odróżnia kierunków
      geograficznych w mieście i pisze takie bzdury...
    • Gość: inspektor Dzienikarz jest niedouczony ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 08:51
      W szkole podstawowej uczą gdzie jest północ, gdzie południe.
      A dla gazety wstyd !
    • Gość: napalm Re: Komunikacja IP: 212.160.196.* 25.06.05, 12:00
      gazeta wyborcza kiedys byla moja ulubiona ale staje sie coraz bardziej
      beznadziejna.. to parodia gazety, niekompetentne informacje to skandal w 3
      rzeczypospolitej! wywalic kumoterskich pracownikow i przyjac mlodych zdolnych
      ludzi, ktorzy przynajmniej sie beda starac robic porzadne artykuly!!!!!!
      redaktorzy gazety sa chyba mocno niewyspani... wspolczuje:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka