Gość: dgh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 21:46 Czas najwyższy!Zrobić wreszcie przejazd ze Słonecznego Wzgórza na ulcę Radomską...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
staszek_szybki_jest Komunikacja 24.06.05, 08:14 Na nitce północnej (bliżej centrum miasta) prace prawdopodobnie potrwają trzy dni. W tym czasie ruch odbywał się będzie tylko nitką południową (bliżej zalewu). Chyba redaktorowi trzeba dać kompas i pokazać mapę skoro nie odróżnia kierunków geograficznych w mieście i pisze takie bzdury... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inspektor Dzienikarz jest niedouczony ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 08:51 W szkole podstawowej uczą gdzie jest północ, gdzie południe. A dla gazety wstyd ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: napalm Re: Komunikacja IP: 212.160.196.* 25.06.05, 12:00 gazeta wyborcza kiedys byla moja ulubiona ale staje sie coraz bardziej beznadziejna.. to parodia gazety, niekompetentne informacje to skandal w 3 rzeczypospolitej! wywalic kumoterskich pracownikow i przyjac mlodych zdolnych ludzi, ktorzy przynajmniej sie beda starac robic porzadne artykuly!!!!!! redaktorzy gazety sa chyba mocno niewyspani... wspolczuje:) Odpowiedz Link Zgłoś