Dodaj do ulubionych

PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o niejasn...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 00:56
hahaha IV rzeczpospolita! a to dopiero poczatek...
Obserwuj wątek
    • Gość: arab A moze zrobic Kibuc dla pismakow z Wyborczej IP: *.200.188.9.dial.online.kz 09.12.05, 03:26
      • Gość: sexteen Czerwone Kielce!!!... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 06:33
        Urzędnikom z Magistratu się nie podoba!!!...A kogo to obchodzi?...Mam
        nadzieję,że uda się przewietrzyć UM w tej kadencji z tych nieudzczników -
        bazujacych wyłącznie na koligacjach /
        tzw.plecach /.Niekompetencja!!...Lenistwo!...Libertynizm!!..Kunktatorstwo!!...O
        portunizm!...itp...Nie wspominając o braku kultury!...

        Niektóre udzędniczki są apetyczne:-).. i to tyle......
    • Gość: babetka Pani Aniu Roży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 06:48
      Jest Pani kobietą. A jak powszechnie wiadomo kobiety są o wiele
      inteligentniejsze od mężczyzn.
      Dlatego dziwię się, że popełniła Pani taki tekst. To, że urzędnicy są
      kretynami, to nowością nie jest. Ale po Pani spodziewałam się o wiele więcej.
      • Gość: NIKT Babetko Ty Seksistko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:45
        ... "jak powszechnie wiadomo kobiety są o wiele inteligentniejsze od mężczyzn."

        Babetko, czy to znaczy że:

        kobietki to wybitnie inteligentne bestyje,

        a chłopy to matoły!!!!


        Wybacz ja nadal będę dzielił ludzi na mądrych i głupich.

        Ale nie na mężczyn=kretynów, idiotów, imbecyli itd i kobiety=istotki tylko i
        wyłącznie wybitnie inteligentne.


        Z idiotycznym pozdrowieniem tylko Twój NIKT.

        Tyz chłop.


        Fajny post.


        Chaaaaaa, chaaaaaa .......
      • Gość: jasno Re: Pani Aniu Roży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 10:14
        czy wie ktoś ile można sobie odpisać od podatku na moherowy beret?
    • Gość: babetka Zacznijmy od Bacha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:00
      Jest sobie w Kielcach wiele nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym.
      I co? Te nieruchomości mają być opuszczone?
      Mają się zamieniać w malownicze zabytkowe ruiny?
      Wg koncepcji urzędników tak by wypadało.
      Ale, jeżeli własność nieruchomości jest sporna, to czy urzędnicy wymagają aby
      użytkownik lub osoba uchodząca za właściciela płaciła np. podatek od
      nieruchomości?
      Jestem przekonana, że tak. Jestem przekonana, że właściciel, lub jak go zwał,
      biurowca Nidy opłaca taki podatek i urzędnicy skwapliwie ten podatek egzekwują.
      Jestem także przekonana, że dotychczasowy właściciel ponosi np. koszty
      eksploatacji. Bo takie koszty ponosić trzeba. Chociażby koszty ogrzewania.
      Można to oczywiście robić charytatywnie, bo urzędnicy chcą odzyskać
      nieruchomość, więc nie można wynajmować pomieszczeń i płacić podatek oraz
      ogrzewać pustostany.
      To byłoby wg urzędników zgodne z prawem.

      Ale przecież to normalne nie jest. Normalne to może tylko być dla urzędnika o
      umysłowości czerwonej mendy.
      • Gość: 3 zmiana magistrat Re: Zacznijmy od Bacha IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.12.05, 19:35
        Bez względu na wynik wyborów, domagam się zrobienia testów IQ kluczowych
        derektorów i ich zastępców. Nie tylko magistratu, ale spółek, zakładów
        budżetowych, itp.
        Rzetelnego rozliczenia z osiągnięć, a nie dobrych chęci ...
    • Gość: babetka PiS jak SLD? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:19
      I jest sobie PiS poszukujący lokalu. Miasto nie zaproponowało PiS odpowiedniego
      lokalu. Widać, że nie są to już czasy pana Suchańskiego i innych kanalii, które
      dla SLD w sposób bezczelnie kryminalny załatwiły lokal i pozwoliły okraść
      Kielce na kilkaset tysięcy złotych. W takim razie PiS szuka odpowiedniego
      lokalu aby wynająć na zasadach komercyjnych, a nie po 2,5 zł. za metr tak, jak
      to zapewnił Suchański SLD.
      Ale miastu się to nie podoba, bo miasto może kiedyś się wyprocesuje. Nie
      wiadomo kiedy, ale istnieje szansa. A do tej pory dotychczasowy właściciel ma
      miastu płacić podatek od nieruchomości i ponosić koszty utrzymania
      nieruchomości charytatywnie. No bo urzędnicy chcieliby się kiedyś przenieść i
      rozpocząć remont.
      I PiS wynajmując ten lokal łamie ponoć prawo. To jak rozumiem w budynku Nidy są
      sami łamacze prawa. Chyba nawet sąd, bo tam kiedyś był, a może jest, był
      łamaczem prawa.

      Ale urzędnik jest bystry niczym woda w klozecie. Urzędnik doszedł do wniosku,
      że jak się PiS wprowadzi, to już się nie wyprowadzi, bo umowa będzie tak
      sformułowana, że nie będzie jej można wypowiedzieć. A urzędnik jest wygodny.
      Jak już ewentualnie odzyska nieruchomość, to chciałby żeby nieruchomość była
      pusta niczym urzędnika łeb i dziewicza niczym... No właśnie, nie wiem niczym
      kto dziewicza, bo inicjacja seksualna następuje coraz szybciej. Załóżmy, że
      dziewicza niczym Jola żona Ola.

      I jest argument dyskoteki, która nie powinna otrzymać pozwolenia. Dyskoteka, to
      jest inna blaszka. Dyskoteka powinna spełniać kilka wymogów. Ale kielecki
      urzędnik wyraźnie żałuje, że nie decyduje o każdym wynajmie. Kielecki urzędnik
      z nawykami czerwonej mendy powinien decydować o wszystkim. Powinien nawet
      decydować, o ilości siku, które można zrobić w budynku Nidy.
    • Gość: babetka Dlatego dziwię się Pani Aniu Roży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:35
      Nie byłabym zdziwiona gdyby ten artykuł popełnił jeden z Pani kolegów np. Pan
      Piotruś Burda.
      Ale Panią, Pani Aniu, cenię bardziej, co jak się wydaje powinno być dowodem, że
      nie jestem homofobką a tym samym antysemitką.
    • Gość: babetka A dla czerwonej mendy urzędniczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:39
      mam proste rozwiązanie – niech sobie UM wynajmie w Nidzie to piętro. Nie trzeba
      tam nic robić tylko opłacać czynsz. I jak już UM odzyska ten budynek to nie
      będzie kłopotu z wykwaterowaniem i remontem.
      • Gość: fanbabetki Re: A dla czerwonej mendy urzędniczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 08:08
        Babetko, moze nie udzielaj poparcia PiSowi tak otwarcie, bo PiS w Kielcach
        przegra w tych wczesniejszych wyborach;). Wbrew sondazom:).
        • Gość: babetka Re: A dla czerwonej mendy urzędniczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 08:18
          A w którym to miejscu udzieliłam poparcia PiS?

          Mam nadzieję, że odpowiesz.
      • Gość: wiklif Re: A dla czerwonej mendy -Babetki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:01
        a tą mendą jest Babetka ofiara spłodzona w tamtej epoce !
    • Gość: koko Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja IP: *.crowley.pl 09.12.05, 09:37
      Kielecka mutacja wyborczej też zaczyna kąsać na oślep.

      "I to ma być partia, która liczy się z prawem? Jak można wprowadzać się do
      budynku, który ma niejasną sytuację prawną?"

      To jest rzeczowy komentarz urzędnika? Albo powiedział to gamoń, nie mający
      pojęcia o zarządzaniu nieruchomościami, albo ani chybi jakaś sierota po Stępniu.

      Ja proszę, żeby licealiści zamieszczający swoje wypociny na forum zechcieli się
      zastanowić zanim zaczną robić za pożytecznych idiotów.
      Cóż z tego, że miasto stara się odzyskać ten budynek? To najemca ma być niby
      czemuś winien? Przecież to sprawa między miastem a Nidą, z czego PiS miałoby
      się tłumaczyć?
      Budynek składa się z 8 pięter, na każdym po 3 skrzydła. PiS zajmie jedno ze
      skrzydeł, jak łatwo policzyć, pozostanie ich jeszcze 23 oraz pomieszczenia na
      parterze. Ciekaw jestem, dlaczego gazetka nie wywodzi stąd wielce logicznego
      wniosku o nieuczciwości całej reszty najemców? No jakże oni śmią wynajmować
      lokale użytkowe w budynku o niejasnym stanie prawnym? Jak to dobrze brzmi,
      nieprawdaż?
      Psim obowiązkiem syndyka Nidy (i każdego władającego dowolną nieruchomością o
      niejasnym stanie prawnym) jest dbać o to, by była jak najlepiej wykorzystywana
      i przynosiła pożytki. Powierzchni biurowych jest dziś w Kielcach dosyć, to o
      najemcę trzeba się raczej starać.
      Każdy, zorientowany cokolwiek w rynku nieruchomości wie doskonale, że budynków
      o nieuregulowanym stanie prawnym jest w Polsce mnóstwo. Największa liczba
      władających takimi budynkami to gminy, najwięcej oczywiście w stolicy, pół
      Warszawy ma wsczęte postępowania administracyjne z wniosku byłych właścicieli,
      to są tysiące lokali. I co z tego? Czy to oznacza, że tych lokali nie należy
      wynajmować? Wręcz przeciwnie, przecież nie mogą stać i niszczeć, muszą
      przynosić pożytki, nikomu poza idiotką z kieleckiej GW nie przyszłoby do głowy
      zgłaszać jakieś pretensje do najemców, że zechcieli wynająć te lokale. Czy
      wiesz cymbale, autorko tego nędznego artykuliku ile jest w stolicy biur
      poselskich i senatorskich z każdej opcji politycznej, usytuowanych w lokalach o
      niejasnym statusie prawnym? Całe mnóstwo. Pisz kobito o kwiatkach, pietruszce
      albo innych pierdołach, bo temat cię przerasta i wysnuwasz wniooski godne
      przedszkolaka.
      Debilizm tego artykułu mnie powala, nie mogę już dalej pisać...
    • galardo IV Rzeczpospolita SamoPisu - Sprawiedliwość i 09.12.05, 09:44
      Prawo do kąta byle lepiej naszym! Może zajmia UM na rynku. I tak się panoszą
      tam cały czas!!
      • Gość: ewcia Re: IV Rzeczpospolita SamoPisu - Sprawiedliwość i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 10:29
        Już dawno wiadomo , że prawnicy miejscy a szczególnie Jacek Sz. to ludzie
        myślacy inaczej.Kiedy wreszcie władze miasta zrozumieją że podpowiadają im
        bezmózgowcy notowani zresztą w IPN.
    • Gość: Pisiak Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja IP: *.dyn.optonline.net 09.12.05, 10:51
      Tera k.... my.Ludzie wy sie bojta my lykniemy wszystko.
    • Gość: michał Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja IP: 193.24.201.* 09.12.05, 20:35
      No proszę - nawet babetka (d. kobylybbb, d. BBB) się przekonał do PIS-u :)))
      • szymonrabinowicz Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja 10.12.05, 17:13
        Czytając ten artykuł (nie tylko zresztą ten, czytając ogólnopolskie wydanie)
        zaczynam odnosić wrażenie, że dziennikarze "Gazety" osiągają poziom
        tzw. „czasopism brukowych". Mogę zrozumieć, że z przyczyn powiedzmy, których
        trudno w tej chwili z całą pewnością dowieść, dziennik jest skrajnie anty
        Pisowski a więc antyrządowy, anty - Kaczyński itp, itd. Mimo wszystko jednak
        uważam, że gazeta, której (jak sądzę) ambicją jest nie tylko informować ale i
        być medium "opiniotwórczym" powinna baczniej zwracać uwagę na to, jaką wiedzę
        posiadają jej dziennikarze. Niestety autorka powyższego artykułu P. Róży
        wykazała się nie tylko skrajnym brakiem podstawowej informacji na temat (jak
        już wyżej wspomniał jeden z moich przedmówców) zarządzania nieruchomościami,
        ale nawet nie zadała sobie trudu aby zapoznać się z tematem bliżej czy choćby
        skonsultować go z jakimkolwiek ekspertem w dziedzinie. Po prostu "palnęła"
        bzdurę, tylko dziwię się, że jej przełożony dopuścił takiego knota do
        publikacji. Jak Pani chce to podrzucę Pani jeszcze kilka sensacyjek! Że PiS to
        mało! Także komornicy wynajmują tam pomieszczenia (URZĘDNICY PAŃSTWOWI !),
        Okręgowa Izba Radców Prawnych (SKANDAL!!! PRAWNICY!!!) a do niedawna nawet
        PROKURATURA REJONOWA i NFZ (wcześniej KASA CHORYCH) !!!. Bierzcie się za nich
        wszystkich bo oni wszyscy dopuścili się krętactw ! Nie wspomnę już o
        kilkudziesięciu innych firmach i instytucjach biorących udział w tym potwornym
        przekręcie !!! Ale zostawiając sarkazm... Nie można nie odnieść wrażenia, że
        albo Gazeta otwarcie zaangażowała się politycznie podobnie zresztą jak opluwane
        przez nią „Radio Maryja”, albo po prostu dziennikarze są skrajnie
        nieprzygotowani do pracy w gazecie aspirującej do miana niezależnej i
        profesjonalnej. Z żalem obserwuję spadek poziomu dziennikarstwa w ostatnim
        czasie na Waszych łamach, czego niestety tekst P. Róży jest tylko niechlubnym
        potwierdzeniem. Sugerowanie nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma można
        odczytać jedynie jako jednoznaczne opowiedzenie się po jednej ze stron w
        kategoriach politycznych. Ciekawe tylko czy przeszlibyście do porządku
        dziennego gdyby inny dziennik napisał: „Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że
        osoby z kierownictwa Agory (i po nazwiskach) brały udział w ubiciu interesu z
        Rywinem, Kwiatkowskim, Jakubowską i kasą dla SLD...” Manipulacja mniej więcej
        tej samej jakości... Chyba dopiero jak ktoś Was puści do sądu i bekniecie
        kilkaset tysięcy za wypisywanie wyssanych z palca bzdur, to może wtedy
        będziecie baczniej zwracać uwagę na odpowiedzialność za słowa...
      • szymonrabinowicz Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja 10.12.05, 17:13
        Czytając ten artykuł (nie tylko zresztą ten, czytając ogólnopolskie wydanie)
        zaczynam odnosić wrażenie, że dziennikarze "Gazety" osiągają poziom
        tzw. „czasopism brukowych". Mogę zrozumieć, że z przyczyn powiedzmy, których
        trudno w tej chwili z całą pewnością dowieść, dziennik jest skrajnie anty
        Pisowski a więc antyrządowy, anty - Kaczyński itp, itd. Mimo wszystko jednak
        uważam, że gazeta, której (jak sądzę) ambicją jest nie tylko informować ale i
        być medium "opiniotwórczym" powinna baczniej zwracać uwagę na to, jaką wiedzę
        posiadają jej dziennikarze. Niestety autorka powyższego artykułu P. Róży
        wykazała się nie tylko skrajnym brakiem podstawowej informacji na temat (jak
        już wyżej wspomniał jeden z moich przedmówców) zarządzania nieruchomościami,
        ale nawet nie zadała sobie trudu aby zapoznać się z tematem bliżej czy choćby
        skonsultować go z jakimkolwiek ekspertem w dziedzinie. Po prostu "palnęła"
        bzdurę, tylko dziwię się, że jej przełożony dopuścił takiego knota do
        publikacji. Jak Pani chce to podrzucę Pani jeszcze kilka sensacyjek! Że PiS to
        mało! Także komornicy wynajmują tam pomieszczenia (URZĘDNICY PAŃSTWOWI !),
        Okręgowa Izba Radców Prawnych (SKANDAL!!! PRAWNICY!!!) a do niedawna nawet
        PROKURATURA REJONOWA i NFZ (wcześniej KASA CHORYCH) !!!. Bierzcie się za nich
        wszystkich bo oni wszyscy dopuścili się krętactw ! Nie wspomnę już o
        kilkudziesięciu innych firmach i instytucjach biorących udział w tym potwornym
        przekręcie !!! Ale zostawiając sarkazm... Nie można nie odnieść wrażenia, że
        albo Gazeta otwarcie zaangażowała się politycznie podobnie zresztą jak opluwane
        przez nią „Radio Maryja”, albo po prostu dziennikarze są skrajnie
        nieprzygotowani do pracy w gazecie aspirującej do miana niezależnej i
        profesjonalnej. Z żalem obserwuję spadek poziomu dziennikarstwa w ostatnim
        czasie na Waszych łamach, czego niestety tekst P. Róży jest tylko niechlubnym
        potwierdzeniem. Sugerowanie nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma można
        odczytać jedynie jako jednoznaczne opowiedzenie się po jednej ze stron w
        kategoriach politycznych. Ciekawe tylko czy przeszlibyście do porządku
        dziennego gdyby inny dziennik napisał: „Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że
        osoby z kierownictwa Agory (i po nazwiskach) brały udział w ubiciu interesu z
        Rywinem, Kwiatkowskim, Jakubowską i kasą dla SLD...” Manipulacja mniej więcej
        tej samej jakości... Chyba dopiero jak ktoś Was puści do sądu i bekniecie
        kilkaset tysięcy za wypisywanie wyssanych z palca bzdur, to może wtedy
        będziecie baczniej zwracać uwagę na odpowiedzialność za słowa...
      • szymonrabinowicz Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja 10.12.05, 17:13
        Czytając ten artykuł (nie tylko zresztą ten, czytając ogólnopolskie wydanie)
        zaczynam odnosić wrażenie, że dziennikarze "Gazety" osiągają poziom
        tzw. „czasopism brukowych". Mogę zrozumieć, że z przyczyn powiedzmy, których
        trudno w tej chwili z całą pewnością dowieść, dziennik jest skrajnie anty
        Pisowski a więc antyrządowy, anty - Kaczyński itp, itd. Mimo wszystko jednak
        uważam, że gazeta, której (jak sądzę) ambicją jest nie tylko informować ale i
        być medium "opiniotwórczym" powinna baczniej zwracać uwagę na to, jaką wiedzę
        posiadają jej dziennikarze. Niestety autorka powyższego artykułu P. Róży
        wykazała się nie tylko skrajnym brakiem podstawowej informacji na temat (jak
        już wyżej wspomniał jeden z moich przedmówców) zarządzania nieruchomościami,
        ale nawet nie zadała sobie trudu aby zapoznać się z tematem bliżej czy choćby
        skonsultować go z jakimkolwiek ekspertem w dziedzinie. Po prostu "palnęła"
        bzdurę, tylko dziwię się, że jej przełożony dopuścił takiego knota do
        publikacji. Jak Pani chce to podrzucę Pani jeszcze kilka sensacyjek! Że PiS to
        mało! Także komornicy wynajmują tam pomieszczenia (URZĘDNICY PAŃSTWOWI !),
        Okręgowa Izba Radców Prawnych (SKANDAL!!! PRAWNICY!!!) a do niedawna nawet
        PROKURATURA REJONOWA i NFZ (wcześniej KASA CHORYCH) !!!. Bierzcie się za nich
        wszystkich bo oni wszyscy dopuścili się krętactw ! Nie wspomnę już o
        kilkudziesięciu innych firmach i instytucjach biorących udział w tym potwornym
        przekręcie !!! Ale zostawiając sarkazm... Nie można nie odnieść wrażenia, że
        albo Gazeta otwarcie zaangażowała się politycznie podobnie zresztą jak opluwane
        przez nią „Radio Maryja”, albo po prostu dziennikarze są skrajnie
        nieprzygotowani do pracy w gazecie aspirującej do miana niezależnej i
        profesjonalnej. Z żalem obserwuję spadek poziomu dziennikarstwa w ostatnim
        czasie na Waszych łamach, czego niestety tekst P. Róży jest tylko niechlubnym
        potwierdzeniem. Sugerowanie nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma można
        odczytać jedynie jako jednoznaczne opowiedzenie się po jednej ze stron w
        kategoriach politycznych. Ciekawe tylko czy przeszlibyście do porządku
        dziennego gdyby inny dziennik napisał: „Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że
        osoby z kierownictwa Agory (i po nazwiskach) brały udział w ubiciu interesu z
        Rywinem, Kwiatkowskim, Jakubowską i kasą dla SLD...” Manipulacja mniej więcej
        tej samej jakości... Chyba dopiero jak ktoś Was puści do sądu i bekniecie
        kilkaset tysięcy za wypisywanie wyssanych z palca bzdur, to może wtedy
        będziecie baczniej zwracać uwagę na odpowiedzialność za słowa...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka