Gość: janek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 00:56 hahaha IV rzeczpospolita! a to dopiero poczatek... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: arab A moze zrobic Kibuc dla pismakow z Wyborczej IP: *.200.188.9.dial.online.kz 09.12.05, 03:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sexteen Czerwone Kielce!!!... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 06:33 Urzędnikom z Magistratu się nie podoba!!!...A kogo to obchodzi?...Mam nadzieję,że uda się przewietrzyć UM w tej kadencji z tych nieudzczników - bazujacych wyłącznie na koligacjach / tzw.plecach /.Niekompetencja!!...Lenistwo!...Libertynizm!!..Kunktatorstwo!!...O portunizm!...itp...Nie wspominając o braku kultury!... Niektóre udzędniczki są apetyczne:-).. i to tyle...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babetka Pani Aniu Roży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 06:48 Jest Pani kobietą. A jak powszechnie wiadomo kobiety są o wiele inteligentniejsze od mężczyzn. Dlatego dziwię się, że popełniła Pani taki tekst. To, że urzędnicy są kretynami, to nowością nie jest. Ale po Pani spodziewałam się o wiele więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIKT Babetko Ty Seksistko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:45 ... "jak powszechnie wiadomo kobiety są o wiele inteligentniejsze od mężczyzn." Babetko, czy to znaczy że: kobietki to wybitnie inteligentne bestyje, a chłopy to matoły!!!! Wybacz ja nadal będę dzielił ludzi na mądrych i głupich. Ale nie na mężczyn=kretynów, idiotów, imbecyli itd i kobiety=istotki tylko i wyłącznie wybitnie inteligentne. Z idiotycznym pozdrowieniem tylko Twój NIKT. Tyz chłop. Fajny post. Chaaaaaa, chaaaaaa ....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasno Re: Pani Aniu Roży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 10:14 czy wie ktoś ile można sobie odpisać od podatku na moherowy beret? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babetka Zacznijmy od Bacha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:00 Jest sobie w Kielcach wiele nieruchomości o nieuregulowanym statusie prawnym. I co? Te nieruchomości mają być opuszczone? Mają się zamieniać w malownicze zabytkowe ruiny? Wg koncepcji urzędników tak by wypadało. Ale, jeżeli własność nieruchomości jest sporna, to czy urzędnicy wymagają aby użytkownik lub osoba uchodząca za właściciela płaciła np. podatek od nieruchomości? Jestem przekonana, że tak. Jestem przekonana, że właściciel, lub jak go zwał, biurowca Nidy opłaca taki podatek i urzędnicy skwapliwie ten podatek egzekwują. Jestem także przekonana, że dotychczasowy właściciel ponosi np. koszty eksploatacji. Bo takie koszty ponosić trzeba. Chociażby koszty ogrzewania. Można to oczywiście robić charytatywnie, bo urzędnicy chcą odzyskać nieruchomość, więc nie można wynajmować pomieszczeń i płacić podatek oraz ogrzewać pustostany. To byłoby wg urzędników zgodne z prawem. Ale przecież to normalne nie jest. Normalne to może tylko być dla urzędnika o umysłowości czerwonej mendy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3 zmiana magistrat Re: Zacznijmy od Bacha IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.12.05, 19:35 Bez względu na wynik wyborów, domagam się zrobienia testów IQ kluczowych derektorów i ich zastępców. Nie tylko magistratu, ale spółek, zakładów budżetowych, itp. Rzetelnego rozliczenia z osiągnięć, a nie dobrych chęci ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babetka PiS jak SLD? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:19 I jest sobie PiS poszukujący lokalu. Miasto nie zaproponowało PiS odpowiedniego lokalu. Widać, że nie są to już czasy pana Suchańskiego i innych kanalii, które dla SLD w sposób bezczelnie kryminalny załatwiły lokal i pozwoliły okraść Kielce na kilkaset tysięcy złotych. W takim razie PiS szuka odpowiedniego lokalu aby wynająć na zasadach komercyjnych, a nie po 2,5 zł. za metr tak, jak to zapewnił Suchański SLD. Ale miastu się to nie podoba, bo miasto może kiedyś się wyprocesuje. Nie wiadomo kiedy, ale istnieje szansa. A do tej pory dotychczasowy właściciel ma miastu płacić podatek od nieruchomości i ponosić koszty utrzymania nieruchomości charytatywnie. No bo urzędnicy chcieliby się kiedyś przenieść i rozpocząć remont. I PiS wynajmując ten lokal łamie ponoć prawo. To jak rozumiem w budynku Nidy są sami łamacze prawa. Chyba nawet sąd, bo tam kiedyś był, a może jest, był łamaczem prawa. Ale urzędnik jest bystry niczym woda w klozecie. Urzędnik doszedł do wniosku, że jak się PiS wprowadzi, to już się nie wyprowadzi, bo umowa będzie tak sformułowana, że nie będzie jej można wypowiedzieć. A urzędnik jest wygodny. Jak już ewentualnie odzyska nieruchomość, to chciałby żeby nieruchomość była pusta niczym urzędnika łeb i dziewicza niczym... No właśnie, nie wiem niczym kto dziewicza, bo inicjacja seksualna następuje coraz szybciej. Załóżmy, że dziewicza niczym Jola żona Ola. I jest argument dyskoteki, która nie powinna otrzymać pozwolenia. Dyskoteka, to jest inna blaszka. Dyskoteka powinna spełniać kilka wymogów. Ale kielecki urzędnik wyraźnie żałuje, że nie decyduje o każdym wynajmie. Kielecki urzędnik z nawykami czerwonej mendy powinien decydować o wszystkim. Powinien nawet decydować, o ilości siku, które można zrobić w budynku Nidy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babetka Dlatego dziwię się Pani Aniu Roży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:35 Nie byłabym zdziwiona gdyby ten artykuł popełnił jeden z Pani kolegów np. Pan Piotruś Burda. Ale Panią, Pani Aniu, cenię bardziej, co jak się wydaje powinno być dowodem, że nie jestem homofobką a tym samym antysemitką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babetka A dla czerwonej mendy urzędniczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 07:39 mam proste rozwiązanie – niech sobie UM wynajmie w Nidzie to piętro. Nie trzeba tam nic robić tylko opłacać czynsz. I jak już UM odzyska ten budynek to nie będzie kłopotu z wykwaterowaniem i remontem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanbabetki Re: A dla czerwonej mendy urzędniczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 08:08 Babetko, moze nie udzielaj poparcia PiSowi tak otwarcie, bo PiS w Kielcach przegra w tych wczesniejszych wyborach;). Wbrew sondazom:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babetka Re: A dla czerwonej mendy urzędniczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 08:18 A w którym to miejscu udzieliłam poparcia PiS? Mam nadzieję, że odpowiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiklif Re: A dla czerwonej mendy -Babetki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:01 a tą mendą jest Babetka ofiara spłodzona w tamtej epoce ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja IP: *.crowley.pl 09.12.05, 09:37 Kielecka mutacja wyborczej też zaczyna kąsać na oślep. "I to ma być partia, która liczy się z prawem? Jak można wprowadzać się do budynku, który ma niejasną sytuację prawną?" To jest rzeczowy komentarz urzędnika? Albo powiedział to gamoń, nie mający pojęcia o zarządzaniu nieruchomościami, albo ani chybi jakaś sierota po Stępniu. Ja proszę, żeby licealiści zamieszczający swoje wypociny na forum zechcieli się zastanowić zanim zaczną robić za pożytecznych idiotów. Cóż z tego, że miasto stara się odzyskać ten budynek? To najemca ma być niby czemuś winien? Przecież to sprawa między miastem a Nidą, z czego PiS miałoby się tłumaczyć? Budynek składa się z 8 pięter, na każdym po 3 skrzydła. PiS zajmie jedno ze skrzydeł, jak łatwo policzyć, pozostanie ich jeszcze 23 oraz pomieszczenia na parterze. Ciekaw jestem, dlaczego gazetka nie wywodzi stąd wielce logicznego wniosku o nieuczciwości całej reszty najemców? No jakże oni śmią wynajmować lokale użytkowe w budynku o niejasnym stanie prawnym? Jak to dobrze brzmi, nieprawdaż? Psim obowiązkiem syndyka Nidy (i każdego władającego dowolną nieruchomością o niejasnym stanie prawnym) jest dbać o to, by była jak najlepiej wykorzystywana i przynosiła pożytki. Powierzchni biurowych jest dziś w Kielcach dosyć, to o najemcę trzeba się raczej starać. Każdy, zorientowany cokolwiek w rynku nieruchomości wie doskonale, że budynków o nieuregulowanym stanie prawnym jest w Polsce mnóstwo. Największa liczba władających takimi budynkami to gminy, najwięcej oczywiście w stolicy, pół Warszawy ma wsczęte postępowania administracyjne z wniosku byłych właścicieli, to są tysiące lokali. I co z tego? Czy to oznacza, że tych lokali nie należy wynajmować? Wręcz przeciwnie, przecież nie mogą stać i niszczeć, muszą przynosić pożytki, nikomu poza idiotką z kieleckiej GW nie przyszłoby do głowy zgłaszać jakieś pretensje do najemców, że zechcieli wynająć te lokale. Czy wiesz cymbale, autorko tego nędznego artykuliku ile jest w stolicy biur poselskich i senatorskich z każdej opcji politycznej, usytuowanych w lokalach o niejasnym statusie prawnym? Całe mnóstwo. Pisz kobito o kwiatkach, pietruszce albo innych pierdołach, bo temat cię przerasta i wysnuwasz wniooski godne przedszkolaka. Debilizm tego artykułu mnie powala, nie mogę już dalej pisać... Odpowiedz Link Zgłoś
galardo IV Rzeczpospolita SamoPisu - Sprawiedliwość i 09.12.05, 09:44 Prawo do kąta byle lepiej naszym! Może zajmia UM na rynku. I tak się panoszą tam cały czas!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewcia Re: IV Rzeczpospolita SamoPisu - Sprawiedliwość i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 10:29 Już dawno wiadomo , że prawnicy miejscy a szczególnie Jacek Sz. to ludzie myślacy inaczej.Kiedy wreszcie władze miasta zrozumieją że podpowiadają im bezmózgowcy notowani zresztą w IPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pisiak Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja IP: *.dyn.optonline.net 09.12.05, 10:51 Tera k.... my.Ludzie wy sie bojta my lykniemy wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja IP: 193.24.201.* 09.12.05, 20:35 No proszę - nawet babetka (d. kobylybbb, d. BBB) się przekonał do PIS-u :))) Odpowiedz Link Zgłoś
szymonrabinowicz Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja 10.12.05, 17:13 Czytając ten artykuł (nie tylko zresztą ten, czytając ogólnopolskie wydanie) zaczynam odnosić wrażenie, że dziennikarze "Gazety" osiągają poziom tzw. „czasopism brukowych". Mogę zrozumieć, że z przyczyn powiedzmy, których trudno w tej chwili z całą pewnością dowieść, dziennik jest skrajnie anty Pisowski a więc antyrządowy, anty - Kaczyński itp, itd. Mimo wszystko jednak uważam, że gazeta, której (jak sądzę) ambicją jest nie tylko informować ale i być medium "opiniotwórczym" powinna baczniej zwracać uwagę na to, jaką wiedzę posiadają jej dziennikarze. Niestety autorka powyższego artykułu P. Róży wykazała się nie tylko skrajnym brakiem podstawowej informacji na temat (jak już wyżej wspomniał jeden z moich przedmówców) zarządzania nieruchomościami, ale nawet nie zadała sobie trudu aby zapoznać się z tematem bliżej czy choćby skonsultować go z jakimkolwiek ekspertem w dziedzinie. Po prostu "palnęła" bzdurę, tylko dziwię się, że jej przełożony dopuścił takiego knota do publikacji. Jak Pani chce to podrzucę Pani jeszcze kilka sensacyjek! Że PiS to mało! Także komornicy wynajmują tam pomieszczenia (URZĘDNICY PAŃSTWOWI !), Okręgowa Izba Radców Prawnych (SKANDAL!!! PRAWNICY!!!) a do niedawna nawet PROKURATURA REJONOWA i NFZ (wcześniej KASA CHORYCH) !!!. Bierzcie się za nich wszystkich bo oni wszyscy dopuścili się krętactw ! Nie wspomnę już o kilkudziesięciu innych firmach i instytucjach biorących udział w tym potwornym przekręcie !!! Ale zostawiając sarkazm... Nie można nie odnieść wrażenia, że albo Gazeta otwarcie zaangażowała się politycznie podobnie zresztą jak opluwane przez nią „Radio Maryja”, albo po prostu dziennikarze są skrajnie nieprzygotowani do pracy w gazecie aspirującej do miana niezależnej i profesjonalnej. Z żalem obserwuję spadek poziomu dziennikarstwa w ostatnim czasie na Waszych łamach, czego niestety tekst P. Róży jest tylko niechlubnym potwierdzeniem. Sugerowanie nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma można odczytać jedynie jako jednoznaczne opowiedzenie się po jednej ze stron w kategoriach politycznych. Ciekawe tylko czy przeszlibyście do porządku dziennego gdyby inny dziennik napisał: „Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że osoby z kierownictwa Agory (i po nazwiskach) brały udział w ubiciu interesu z Rywinem, Kwiatkowskim, Jakubowską i kasą dla SLD...” Manipulacja mniej więcej tej samej jakości... Chyba dopiero jak ktoś Was puści do sądu i bekniecie kilkaset tysięcy za wypisywanie wyssanych z palca bzdur, to może wtedy będziecie baczniej zwracać uwagę na odpowiedzialność za słowa... Odpowiedz Link Zgłoś
szymonrabinowicz Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja 10.12.05, 17:13 Czytając ten artykuł (nie tylko zresztą ten, czytając ogólnopolskie wydanie) zaczynam odnosić wrażenie, że dziennikarze "Gazety" osiągają poziom tzw. „czasopism brukowych". Mogę zrozumieć, że z przyczyn powiedzmy, których trudno w tej chwili z całą pewnością dowieść, dziennik jest skrajnie anty Pisowski a więc antyrządowy, anty - Kaczyński itp, itd. Mimo wszystko jednak uważam, że gazeta, której (jak sądzę) ambicją jest nie tylko informować ale i być medium "opiniotwórczym" powinna baczniej zwracać uwagę na to, jaką wiedzę posiadają jej dziennikarze. Niestety autorka powyższego artykułu P. Róży wykazała się nie tylko skrajnym brakiem podstawowej informacji na temat (jak już wyżej wspomniał jeden z moich przedmówców) zarządzania nieruchomościami, ale nawet nie zadała sobie trudu aby zapoznać się z tematem bliżej czy choćby skonsultować go z jakimkolwiek ekspertem w dziedzinie. Po prostu "palnęła" bzdurę, tylko dziwię się, że jej przełożony dopuścił takiego knota do publikacji. Jak Pani chce to podrzucę Pani jeszcze kilka sensacyjek! Że PiS to mało! Także komornicy wynajmują tam pomieszczenia (URZĘDNICY PAŃSTWOWI !), Okręgowa Izba Radców Prawnych (SKANDAL!!! PRAWNICY!!!) a do niedawna nawet PROKURATURA REJONOWA i NFZ (wcześniej KASA CHORYCH) !!!. Bierzcie się za nich wszystkich bo oni wszyscy dopuścili się krętactw ! Nie wspomnę już o kilkudziesięciu innych firmach i instytucjach biorących udział w tym potwornym przekręcie !!! Ale zostawiając sarkazm... Nie można nie odnieść wrażenia, że albo Gazeta otwarcie zaangażowała się politycznie podobnie zresztą jak opluwane przez nią „Radio Maryja”, albo po prostu dziennikarze są skrajnie nieprzygotowani do pracy w gazecie aspirującej do miana niezależnej i profesjonalnej. Z żalem obserwuję spadek poziomu dziennikarstwa w ostatnim czasie na Waszych łamach, czego niestety tekst P. Róży jest tylko niechlubnym potwierdzeniem. Sugerowanie nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma można odczytać jedynie jako jednoznaczne opowiedzenie się po jednej ze stron w kategoriach politycznych. Ciekawe tylko czy przeszlibyście do porządku dziennego gdyby inny dziennik napisał: „Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że osoby z kierownictwa Agory (i po nazwiskach) brały udział w ubiciu interesu z Rywinem, Kwiatkowskim, Jakubowską i kasą dla SLD...” Manipulacja mniej więcej tej samej jakości... Chyba dopiero jak ktoś Was puści do sądu i bekniecie kilkaset tysięcy za wypisywanie wyssanych z palca bzdur, to może wtedy będziecie baczniej zwracać uwagę na odpowiedzialność za słowa... Odpowiedz Link Zgłoś
szymonrabinowicz Re: PiS wynajmuje pomieszczenia w budynku o nieja 10.12.05, 17:13 Czytając ten artykuł (nie tylko zresztą ten, czytając ogólnopolskie wydanie) zaczynam odnosić wrażenie, że dziennikarze "Gazety" osiągają poziom tzw. „czasopism brukowych". Mogę zrozumieć, że z przyczyn powiedzmy, których trudno w tej chwili z całą pewnością dowieść, dziennik jest skrajnie anty Pisowski a więc antyrządowy, anty - Kaczyński itp, itd. Mimo wszystko jednak uważam, że gazeta, której (jak sądzę) ambicją jest nie tylko informować ale i być medium "opiniotwórczym" powinna baczniej zwracać uwagę na to, jaką wiedzę posiadają jej dziennikarze. Niestety autorka powyższego artykułu P. Róży wykazała się nie tylko skrajnym brakiem podstawowej informacji na temat (jak już wyżej wspomniał jeden z moich przedmówców) zarządzania nieruchomościami, ale nawet nie zadała sobie trudu aby zapoznać się z tematem bliżej czy choćby skonsultować go z jakimkolwiek ekspertem w dziedzinie. Po prostu "palnęła" bzdurę, tylko dziwię się, że jej przełożony dopuścił takiego knota do publikacji. Jak Pani chce to podrzucę Pani jeszcze kilka sensacyjek! Że PiS to mało! Także komornicy wynajmują tam pomieszczenia (URZĘDNICY PAŃSTWOWI !), Okręgowa Izba Radców Prawnych (SKANDAL!!! PRAWNICY!!!) a do niedawna nawet PROKURATURA REJONOWA i NFZ (wcześniej KASA CHORYCH) !!!. Bierzcie się za nich wszystkich bo oni wszyscy dopuścili się krętactw ! Nie wspomnę już o kilkudziesięciu innych firmach i instytucjach biorących udział w tym potwornym przekręcie !!! Ale zostawiając sarkazm... Nie można nie odnieść wrażenia, że albo Gazeta otwarcie zaangażowała się politycznie podobnie zresztą jak opluwane przez nią „Radio Maryja”, albo po prostu dziennikarze są skrajnie nieprzygotowani do pracy w gazecie aspirującej do miana niezależnej i profesjonalnej. Z żalem obserwuję spadek poziomu dziennikarstwa w ostatnim czasie na Waszych łamach, czego niestety tekst P. Róży jest tylko niechlubnym potwierdzeniem. Sugerowanie nieprawidłowości tam gdzie ich nie ma można odczytać jedynie jako jednoznaczne opowiedzenie się po jednej ze stron w kategoriach politycznych. Ciekawe tylko czy przeszlibyście do porządku dziennego gdyby inny dziennik napisał: „Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że osoby z kierownictwa Agory (i po nazwiskach) brały udział w ubiciu interesu z Rywinem, Kwiatkowskim, Jakubowską i kasą dla SLD...” Manipulacja mniej więcej tej samej jakości... Chyba dopiero jak ktoś Was puści do sądu i bekniecie kilkaset tysięcy za wypisywanie wyssanych z palca bzdur, to może wtedy będziecie baczniej zwracać uwagę na odpowiedzialność za słowa... Odpowiedz Link Zgłoś