Gość: mieszkaniec
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.12.05, 09:33
..no dobrze buduja nam super, hipermarket
a czy ktos pomyslal o zmodyfikowaniu ruchu
na slichowicach
mam na mysli skrzyzowanie szajnowicza z grunwaldzka
juz teraz rano (i nie tylko)jest ciezko wyjechac
z szajnowicza od strony sklepikow (budek)
miedzy slichowicami i dalnia
a co bedzie jak wybuduja ? smiem sie tylko domyslac
wg mnie na tym skrzyzowaniu potrzebne jest rondo
o walorach ronda chyba nie musze sie wypowiadac
jesli sa juz jakies informacje na ten temat
prosze o wpisy
Pozdrawiam
mieszkaniec domatora