Gość: mobilny
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
30.03.06, 15:57
Podobno po podaniu hasła "Wiosna w Karen" przy zakupie notebooka dostaje się
torbę gratis. Chodzi o salon w Kielcach na Starodomaszowskiej - koło szpitala
na Kościuszki. Może ktoś to sprawdził? Proszę o info.
A tak w ogóle to jest dobry sklep? Ktoś tam już kupował? Jak w praktyce
wygląda serwis i obsługa posprzedażowa?