lena063 10.05.07, 09:50 Czy polecacie jako lokal na przyjęcie weselne? Jak oceniacie? Warto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ale Re: Restauracja Karczówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 18:42 znajomy z pracy miał tam małe przyjęcie na 50 osób z dj. Chwalił sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F. Re: Restauracja Karczówka IP: *.dsl.bell.ca 10.05.07, 19:05 ...nareszcie normalna nazwa restauracji...brawo ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zombard Re: Restauracja Karczówka IP: 83.18.172.* 10.05.07, 20:43 no ja tam bylem we wrzesniu zeszlego roku na weselu kolegi. ogolnie sala bardzo fajna, elegancka. tylko nie bierzcie przypadkiem zespolu co go poleca wlasciciel bo jest targiczny. i obsluga mogla by byc troszke lepsza Odpowiedz Link Zgłoś
twojahanus Re: Restauracja Karczówka 10.05.07, 23:05 Sala spoko, tylko te filary. Gości nie widać, nic nie widać. Odpowiedz Link Zgłoś