Dodaj do ulubionych

Restauracja Karczówka

10.05.07, 09:50
Czy polecacie jako lokal na przyjęcie weselne? Jak oceniacie? Warto?
Obserwuj wątek
    • Gość: ale Re: Restauracja Karczówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 18:42
      znajomy z pracy miał tam małe przyjęcie na 50 osób z dj. Chwalił sobie...
      • Gość: F. Re: Restauracja Karczówka IP: *.dsl.bell.ca 10.05.07, 19:05
        ...nareszcie normalna nazwa restauracji...brawo !
    • Gość: zombard Re: Restauracja Karczówka IP: 83.18.172.* 10.05.07, 20:43
      no ja tam bylem we wrzesniu zeszlego roku na weselu kolegi. ogolnie sala bardzo
      fajna, elegancka. tylko nie bierzcie przypadkiem zespolu co go poleca
      wlasciciel bo jest targiczny. i obsluga mogla by byc troszke lepsza
    • twojahanus Re: Restauracja Karczówka 10.05.07, 23:05
      Sala spoko, tylko te filary. Gości nie widać, nic nie widać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka