Dodaj do ulubionych

Wybuch petardy w szkole. Dziewięciu poszkodowanych

30.10.08, 06:51
"o sprawie z uczniami będzie też rozmawiać szkolnych pedagog"

a wystarczyłby za młodu odpowiednio zastowany ojcowski pasek. No ale
wiem, teraz postęp i nowoczesnosć mamy i będzie "pedagogf". I jak
zawsze z tymi postępowymi metodami figę z tego wyjdzie. Lepiej
podziałają kary dyscyplinarne.

Pozdrawiam

Losiu
Obserwuj wątek
    • Gość: r Wybuch petardy w szkole. Dziewięciu poszkodowanyc IP: *.alcatel.de 30.10.08, 07:16
      "A w Chęcinach jest szkoła?" ;-)
    • Gość: zenek Re: Wybuch petardy w szkole. Dziewięciu poszkodow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 07:27
      teraz mamy pedagogów żeby bronili chuliganów - oni są tak pokrzywdzeni przez
      los, moze pochodza z rozbitej rodziny. Dajcie im nagrodę. Tak trzymajcie.
      • Gość: Dla Ciebe Pan Re: Wybuch petardy w szkole. Dziewięciu poszkodow IP: *.eranet.pl 30.10.08, 08:08
        H@H@ no ale jazde pewnie mieli też bym tak odpalił petarde :D
    • polar_bear pytanie do losiu4 30.10.08, 08:18

      a wystarczyłby za młodu odpowiednio zastowany ojcowski pasek. No ale
      > wiem, teraz postęp i nowoczesnosć mamy i będzie "pedagogf". I jak
      > zawsze z tymi postępowymi metodami figę z tego wyjdzie. Lepiej
      > podziałają kary dyscyplinarne.
      >
      A nie przyszło ci do głowy, że często w takich wypadkach rodzice (jakże dalecy
      od 'postepu'!) bywają gorsi od swoich dzieci?
      Męt walący pasem swoją (załóżmy) latorośl i tak wychowujący go na porządnego
      człeka - tak to sobie wyobrażasz?
      • Gość: marta Re: pytanie do losiu4 IP: 82.139.30.* 30.10.08, 08:30
        I jak rodzice są gorsi, to młodocianych bandytów nie trzeba już karać?
        • Gość: pz Jacy bandyci, smutasie? IP: *.chello.pl 30.10.08, 09:14
          Chłopaki się zabawili niekonwencjonalnie. jeśli chodzą do sredniej
          szkoły, to są na pewno porzadnymi ludźmi.
          • Gość: marta do 8 lat więzienia IP: 82.139.30.* 30.10.08, 15:34
            Ja stworzenia sytuacji zagrożenia dla zdrowia i życia, nie uważam za
            wyznacznik "bycia porządnym człowiekiem". Daj znać, jak twoje dziecko
            wyląduje w szpitalu, bo wątpliwi dowcipnisie bawili się
            niekonwencjonalnie. Ciekawe czy wtedy też będziesz tak pobłażliwy.
            • Gość: pz Re: do 8 lat więzienia IP: *.chello.pl 30.10.08, 16:50
              Nie takie petardy się odpalało i żyję i nic mi się nie stało. A w
              więzieniu to sama się zamknij - za głupotę.
              • Gość: marta Re: do 8 lat więzienia IP: 82.139.30.* 30.10.08, 21:15
                Piszesz: Nie takie petardy się odpalało i żyję i nic mi się nie stało.

                Śmiem wątpić czy nic ci się nie stało, na rozum z pewnością dodatnio
                ci to nie wpłynęło.
        • polar_bear Re: pytanie do losiu4 30.10.08, 19:58
          > I jak rodzice są gorsi, to młodocianych bandytów nie trzeba już karać?

          Taki wniosek z mojego pytania? Nadmiar wyobraźni!
          Napisałem że pomysł losiu4 typu: 'najlepiej niech ojciec smarkaczowi dupę
          paskiem złoi' nadaje się do owej (złojonej czy nie) d...
          • losiu4 Re: pytanie do losiu4 03.11.08, 09:52
            polar_bear napisał:

            > > I jak rodzice są gorsi, to młodocianych bandytów nie trzeba już
            > > karać?

            > Taki wniosek z mojego pytania? Nadmiar wyobraźni!
            > Napisałem że pomysł losiu4 typu: 'najlepiej niech ojciec
            > smarkaczowi dupę paskiem złoi' nadaje się do owej (złojonej czy
            > nie) d...

            wyjątki od reguły sa zawsze. Kłopot w tym, że wyjątki (tzn. ojciec -
            kat) tzw. postępowi wuchowawcy uznają za normę, a normę (kochający
            rodzice) - za wyjątek. Stara wybiórcza sztuczka,aż dziwne ze ktoś
            sie jeszcze daje na to nabierać. Oczywiście że ojca - kata nalezy
            ukarac.

            a Twoje słowa to:
            "A nie przyszło ci do głowy, że często w takich wypadkach rodzice
            (jakże dalecy od 'postepu'!) bywają gorsi od swoich dzieci?
            Męt walący pasem swoją (załóżmy) latorośl i tak wychowujący go na
            porządnego człeka - tak to sobie wyobrażasz?"

            jakieś dalsze kombinacje bedziesz robił? czy dalej zdziwiał po
            wybiórczemu?

            Pozdrawiam

            Losiu
    • Gość: nauczyciel Wybuch petardy w szkole. Dziewięciu poszkodowanyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:54
      A co grozi p. Dyrektor Aleksandrze Sz. za to , że po 1,5 godz.
      poinformowała straż i policję i kto bedzie z nia rozmawiał. Pani
      pedagog?
    • Gość: rodzic Re: Wybuch petardy w szkole. Dziewięciu poszkodow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 20:42
      Ty byś chyba nawet po puszczeniu bąka ewakuował całą szkołę!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka