Gość: Michal
IP: *.complex.com.pl
23.12.03, 08:09
To jak to w koncu jest.. nakladanie mandatow na parkujacych bez uchwaly
sejmu a jedynie z uchwala radnych miasta jest zgodna z prawem ??? Przeciez
trybunal konstytucyjny pod tym wlasnie katem uniewaznil obowiazujace nakazy
platnosci za parking, podobno wedlug prawa tylko sejm moze uchwalic
rozporzadzenie nakladajace kary mandatowe... ja sie juz pogubilem w tym ...
pozdrawiam zyczac Wesolych Swiat, i mniejszych kosztow dla kierowcow w
przyszlym roku...:)(zart:))