Dodaj do ulubionych

usg połówkowe 3d w łodzi

29.06.10, 22:48
Gdzie na takie usg?co polecacie?pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • majcikg Re: usg połówkowe 3d w łodzi 29.06.10, 23:43
      Polecam dr Kaczmarka w Gamecie
      • jedynykwiatuszek81 Re: usg połówkowe 3d w łodzi 29.06.10, 23:52
        A jaki jest tam koszt tego badania,łącznie z echem serca?Dziękuję za odp.
      • mamomi Re: usg połówkowe 3d w łodzi 29.06.10, 23:52
        Dr Kaczmarek smile (Piotr) w Gamecie lub Sonomedika na Nowej 6/12.
        • dasia_p Re: usg połówkowe 3d w łodzi 30.06.10, 09:05
          Tez polecam Piotra Kaczmerka smile nie znam lepszego specjalisty smile
          w Sonomedice szybciej zrobisz niz w Gamecie ale zawsze można
          zadzwonic i spytać o terminy smile i aktualną cene

          leczenie.gameta.pl/klinika/kontakt-lodz.html

          sonomedika.pl/kontakt.htm
          • dasia_p Re: Piotra Kaczmarka :-) nt 30.06.10, 09:05

            • jedynykwiatuszek81 Re: Piotra Kaczmarka :-) nt 30.06.10, 12:19
              Dziękuję Wam bardzo za info,pozdrawiam!
    • klarysa1111 Kozarzewski 30.06.10, 22:39
      Dr Kozarzewski - Diason
    • keira.pl Re: usg połówkowe 3d w łodzi 01.07.10, 18:48
      przejrzyj ten wątek, tam wypowiedziało się sporo dziewczyn :
      forum.gazeta.pl/forum/w,600,112608801,112608801,specjalista_od_usg_w_lodzi.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka