jedynykwiatuszek81 29.06.10, 22:48 Gdzie na takie usg?co polecacie?pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majcikg Re: usg połówkowe 3d w łodzi 29.06.10, 23:43 Polecam dr Kaczmarka w Gamecie Odpowiedz Link Zgłoś
jedynykwiatuszek81 Re: usg połówkowe 3d w łodzi 29.06.10, 23:52 A jaki jest tam koszt tego badania,łącznie z echem serca?Dziękuję za odp. Odpowiedz Link Zgłoś
mamomi Re: usg połówkowe 3d w łodzi 29.06.10, 23:52 Dr Kaczmarek (Piotr) w Gamecie lub Sonomedika na Nowej 6/12. Odpowiedz Link Zgłoś
dasia_p Re: usg połówkowe 3d w łodzi 30.06.10, 09:05 Tez polecam Piotra Kaczmerka nie znam lepszego specjalisty w Sonomedice szybciej zrobisz niz w Gamecie ale zawsze można zadzwonic i spytać o terminy i aktualną cene leczenie.gameta.pl/klinika/kontakt-lodz.html sonomedika.pl/kontakt.htm Odpowiedz Link Zgłoś
jedynykwiatuszek81 Re: Piotra Kaczmarka :-) nt 30.06.10, 12:19 Dziękuję Wam bardzo za info,pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
keira.pl Re: usg połówkowe 3d w łodzi 01.07.10, 18:48 przejrzyj ten wątek, tam wypowiedziało się sporo dziewczyn : forum.gazeta.pl/forum/w,600,112608801,112608801,specjalista_od_usg_w_lodzi.html Odpowiedz Link Zgłoś