Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia laktatorów PILNE

06.02.07, 20:19
Dziewczyny, bardzo proszę pomóżcie! Muszę wypożyczyć laktator elektryczy
(ręczny mam) bo mamy problemy z karmieniem a maluch ma dopiero 3 tygodnie.
Nie wiem gdzie szukać, znalazłam kilka adresów poradni ale nie podają czy
wypozyczają laktatory elektryczne. Poratujcie proszę!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • anna_mrozi Re: Wypożyczalnia laktatorów PILNE 07.02.07, 11:37
      Klub "Centrum dla mam", przy Piotrkowskiej; było już o tym na forum, kilka
      miesięcy wcześniej - poszukaj, podawałam konkretne namiary; mają tam laktatory
      Medeli (? chyba tak się nazywająsmile
      Powodzenia!
      i najlepiej, gdybyś miała życzliwą położną/doradczynię laktacyjną, która Ci
      pomoże (z własnego doświadczenia)
    • hariett Re: Wypożyczalnia laktatorów PILNE 07.02.07, 20:05
      W Madurowiczu jest podany taki nr tel. wypożyczalni laktatorów 642-02-42. Moze
      mają elektryczne. Nie wiem dokładnie jakie są koszty wypożyczenia, ale wydaje
      mi sie że warto kupić nowy dla siebie. Dzisiaj byłam w hurtowni Ami na
      Zbąszynskiej i były laktatory firmy Tufi za ok 120 zł ( dokładnie nie pamietam
      ceny)
      Moze po obliczeniu kosztów wypozyczenia, bedzie sie bardziej opłacało kupić
      nowy
      • misia12.12 Re: Wypożyczalnia laktatorów PILNE 10.02.07, 22:19
        Ten namiar z Madurowicza jest aktualny. Wypozyczenie 3 zl dziennie. laktatory
        nie sa nowe i wyladaja tak sobie. Ale bardzo skuteczne. Mnie pomoglosmile

        MamaMisi
    • filipinka79 Re: Wypożyczalnia laktatorów PILNE 11.02.07, 20:12
      Dziekuję Wam bardzo. A czy możecie mi jeszcze powiedzieć czy płaci się jakąś
      kaucję i czy trzeba się wcześniej umawiać czy wystarczy po prostu podjechać.
      Jestem spoza Łodzi i nie usmiecha mi się jechac na ślepo.
      Dzięki jeszcze raz !!!
      • misia12.12 Re: Wypożyczalnia laktatorów PILNE 11.02.07, 20:18
        Wypożyczalnia jest na Dąbrowie na ul. Gojawiczyńskiej. Najlepiej zadzwoń i się
        umów i zarezerwuj sobie laktator to nie będzie niespodzianek. kaucji się nie
        płaci tylko podpisuje umowę - weksel na 500 zł. Wypożyczają na miesiąc ale
        możesz zwrócić wcześniej lub przedłużyć. Za wszystko płacisz gdy oddajesz
        sprzęt.
        Serdecznie pozdrawiam
        MamaMisi
        • filipinka79 MISIA12.12 11.02.07, 20:36
          nie wiesz może jaki jest tam telefon? Albo dokładniejszy adres? Bo w spisie
          poradni laktacyjnych jakie znalazłam w necie nie ma tej poradni.
          • misia12.12 Re: MISIA12.12 13.02.07, 20:28
            ul. Zapolskiej 51 m 10 tel. 6420242
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka