Dodaj do ulubionych

Kangurowe przedszkole

02.02.06, 16:02
Drogie mamy, w tym przedszkolu nie ma już miejsc na przyszły rok w grupie dla
3-latków. Polećcie proszę inne prywatne przedszkole w Krakowie.
K.
Obserwuj wątek
    • kasia1302 Re: Kangurowe przedszkole 02.02.06, 19:56
      Przede wszystkim proponowałabym inny tytuł wątku (przeciez nie chodzi o
      informacje o Kangurowym, ale o innych prywatnych). Z tego co się orientuję to
      dobrą opinię mają (do wszystkich dzwoniłam):
      1. Scherzo - przedszkole artystyczne
      2. Montesorri - świetna metoda
      3. Rainbow - przedszkole z językiem angielskim (znam Brytyjkę, która tam uczyła
      angielskiego, bardzo chwaliła to przedszkole).
      Wszystkie mają strony internetowe, miały w tamtym tygodniu jeszcze wolne
      miejsca i niestety wysokie ceny.
    • weronka77 Re: Kangurowe przedszkole 24.02.06, 13:31
      A gdzie to kangurowe? Maja strone www?Wiecie cos na temat cen i zajec?
      Wprawdzie Juleczka pojdzie dopiero w przyszlym roku ale juz chcialam sie
      zainteresowac i rozjerzec za czyms fajnymwink
      dziekuje
          • edytafg1 Re: Kangurowe przedszkole 24.02.06, 16:23
            hej, a powiedzcie m iczy tokangurowe to faktycznie pzredszkole? bo jak czytam
            to pisza tylko o osrodku pracy tworczej -nie widze od ktorej do ktorej t
            ojestczynne i ile za miessiac- jesttylko info ze 700zl za rok- ale to chyab
            niemozliwe?
            • weronka77 Re: Kangurowe przedszkole 24.02.06, 20:56
              Dzwoniłam dzisiaj tam.Wpisowe jednorazowa opłata 690 to jest na pokrycie
              wycieczek,materiałów typu kredki,plastelina.Miesięcznie ok 600zł z
              jedzeniem.Angielski od drugiego roku 2 razy w tygodniu 30min,do wyboru jeszcze
              gimnastyka korekcyjna,taniec i rytmika.Jednak nie przekonała mnie zbytnio osoba
              z którą rozmawiałam i dlatego zdecydowałam się ostatecznie na Rainbow i tam
              też "zaklepałam" sobie miejsce a raczej Juleczcewink
              • miciamicia Re: Kangurowe przedszkole 01.03.06, 17:55
                ale to dziwne, co piszesz, interesowalam sie, wiem, ze angielski maja 3 latki
                juz od lutego, rytmike od poczatku, korekcyjna dla wszystkich wlasciwie od 4-
                latkow, bo wczesniej nie wolno (kregoslupy sie ksztaltuja czy jakos tam),
                taniec jest w jednym roku a w innych latach zajecia z przyrody albo z plastyki,
                do tego francuski i teatr...
                nie ma nic do wyboru.... raczej. Zajcia sa w grafiku, po prostu, do tego chodza
                dzieciaki CODZIENNIE na spacer co bardzo wyroznia to oprzedszkole na tle
                Krakowa, zwlaszcza publicznych, gdzie w niektorych zima w ogole sie nie chodzi.
                Dla mnie to bardzo wazne.
                Moze ktos sie akurat bardzo spieszyl.... albo cos sie pokrecilo.
                Alwe wiem, ze w Rainbow tez jest fajnie ponoc.

Aha, kangurek na Dietla to nie przedszkole ale zajecia popoludniowe albo
                przedpol. krotsze.... tzw.tworcze, w malych grupkach, oprocz przedszkoal i
                szkoly
                a kangurowe przedszkole jest zwiazane z kangurkiem i jest na Hofmana, na
                stronie www.kangura, trzeba kliknac na baner przedszkole....
                tez z tym mialam problem na poczatku.>wink
                ale juz wszystko jasne
    • kukuxu Re: Kangurowe przedszkole 02.03.06, 13:08
      Byłam na stronie- fajna smile ale i tak lepiej zobaczyc na żywo wiec zadzwonilam.
      Rzeczyuwiscie teraz brak miejsc ale zostałam wpisana na dodatkową listę
      oczekujących - chyba z powodu dużego zainteresowania bedą się jakoś
      rozszerzać... Poki co czekam i szukam gdzie indziej. A wy co postanowilyscie?
      kukuxu
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka