Gość: Gay IP: 5.2.* / *.chello.pl 06.01.05, 18:54 Łooooo Jezu jak to słysze tak mi sie chce tańczyć że szok ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tttttty Re: Y.M.C.A IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.05, 19:48 o co chodzi ??? słyszałęm że jest tam fajny basen czy to prawda??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gay Re: Y.M.C.A IP: 5.2.* / *.chello.pl 07.01.05, 11:57 To Taka piosenka zespołu Village Peoplemająca zachęcić młodych chłopców do wstąpienia do szeregów Young Male Christian Asociation czyli Organizacja Młodych Katolików Płci Męskiej ale wyszedł z tego międzynarodowy hymn dla gejów.Ale piosenke i teledysk polecam świetna jest ! Odpowiedz Link Zgłoś
heronea Re: Y.M.C.A 10.01.05, 20:28 Ja tam chodze na warsztaty ceramiczne...Ale prawda mija się z fałszrstwem... Odpowiedz Link Zgłoś