IP: 5.2.* / *.chello.pl 06.01.05, 18:54
Łooooo Jezu jak to słysze tak mi sie chce tańczyć że szok !
Obserwuj wątek
    • Gość: tttttty Re: Y.M.C.A IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.05, 19:48
      o co chodzi ??? słyszałęm że jest tam fajny basen czy to prawda???
      • Gość: Gay Re: Y.M.C.A IP: 5.2.* / *.chello.pl 07.01.05, 11:57
        To Taka piosenka zespołu Village Peoplemająca zachęcić młodych chłopców do
        wstąpienia do szeregów Young Male Christian Asociation czyli Organizacja
        Młodych Katolików Płci Męskiej ale wyszedł z tego międzynarodowy hymn dla
        gejów.Ale piosenke i teledysk polecam świetna jest !
      • heronea Re: Y.M.C.A 10.01.05, 20:28
        Ja tam chodze na warsztaty ceramiczne...Ale prawda mija się z fałszrstwem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka