Dodaj do ulubionych

Argumenty....

15.09.06, 09:07
Bez urazy, ale mnie argumenty Leszka balcerowicza przekonują w pełni.
Mam świadomość całego okresu działalności Balcerowicza. Cenię i szanuję to co
zrobił.
Uważam, ze postawa i wypowiedzi publiczne pana Zawiszy są conajmniej naganne,
a w wielu wypadkach wydają się być łamiące prawo.
Pisanie w jednym wątku o tych dwu panach jest z pewnoiścią też brakiem
przyzwoitości.
Nie jest jak sadzę przyjętym , jednym tchem mowić o oszczercy i autorytecie.
Jestem zwolennikiem Balcerowicza i uważam ze trzeba o tym mówić podobnie jak
o słuszności postaw prof Waltosia, Jacka Kuronia, ministrów spraw
zagranicznych o których wypowiadał się jeden z ministrów zapaleńców w
poszukiwaniu afer oraz wsztystkich tych, którzy w czasie gdy była pora nie
dekowali się za plecami.
trudny
Obserwuj wątek
    • skks Re: Argumenty.... 15.09.06, 09:13
      Ależ kogo normalnego obchodzą "argumenty"?
      Balcerowicz musi odejść i już!
      • trudny2002 Re: Argumenty.... 15.09.06, 09:20
        Odejdzie jak będzie pora...a argumenty są zawsze potrzebne....tylko zawisza i
        jemu podobni sądzą ze pokrzykiwanie i opluwanie to dobre gesty na utrwalenie
        się w pamięci...
        trudny
        Jak trzeba to ja też cichym nie musze być....a i przez Łysą Polanę czasem
        jeźdźę:)))
        • kikoo1 Re: Argument J. Kuronia... 15.09.06, 09:59

          • trudny2002 Kiko czasem... 15.09.06, 10:01
            lepiej jest zmilczeć miast palnąć coć o czym powszechnie wiadomo, zę to nie
            przyniesie chwały'trudny
            Ale jak jesteś nie tak mało urocza jak wspominano może niegrzecznie na
            forum...to ja otwarty jestem:)
            • kikoo1 Re: Kiko czasem... 15.09.06, 10:06
              oj Trudny,Trudny - jakże dobrego nicka sobie wybrałeś.
              :))
              • trudny2002 ciekawe...z tym nickiem... 15.09.06, 10:16
                no a kobieta moze być tylko piękna, prawda?
                trudny
                • kikoo1 Re: ciekawe...z tym nickiem... 15.09.06, 10:25
                  Są różne kategorie piękna, dobra i prawdy.
                  • trudny2002 Re: ciekawe...z tym nickiem... 15.09.06, 10:33
                    kikoo1 napisała:

                    > Są różne kategorie piękna, dobra i prawdy.

                    No popatrz...rózne są , powiadasz...piękno ma kategorie, dobro i prawda...
                    To bardzo ciekawe...ale nie powiesz mi, zę nie warto podejmować prób, co?
                    trudny
                    nawet jeśli to zaledwie piękne, dobre że nie wspomnę iż nie wie nikt czy
                    prawdziwe:)
                    trudny
                    • Gość: kikoo1 Cykl hrabiego Draculi IP: *.net.autocom.pl 15.09.06, 15:59
                      Gdy nastaje ciemność, niewytłumaczalny instynkt nakazuje mu opuścić
                      bezpieczną kryjówkę i szukać żeru..., gdzieś w Transylwanii, na szczęście!
                      Prawda?
    • Gość: Filip Re: Argumenty.... IP: *.dsl.bell.ca 15.09.06, 16:17
      Bez urazy, ale mnie argumenty Leszka balcerowicza przekonują w pełni.
      Mam świadomość całego okresu działalności Balcerowicza. Cenię i szanuję to co
      zrobił.
      Uważam, ze postawa i wypowiedzi publiczne pana Zawiszy są conajmniej naganne,
      a w wielu wypadkach wydają się być łamiące prawo.
      Pisanie w jednym wątku o tych dwu panach jest z pewnoiścią też brakiem
      przyzwoitości.
      Nie jest jak sadzę przyjętym , jednym tchem mowić o oszczercy i autorytecie.
      Jestem zwolennikiem Balcerowicza i uważam ze trzeba o tym mówić podobnie jak
      o słuszności postaw prof Waltosia, Jacka Kuronia, ministrów spraw
      zagranicznych o których wypowiadał się jeden z ministrów zapaleńców w
      poszukiwaniu afer oraz wsztystkich tych, którzy w czasie gdy była pora nie
      dekowali się za plecami.
      trudny
      • Gość: kikoo1 Dwugłos do dyskusji! IP: *.net.autocom.pl 15.09.06, 21:18
        jw
      • kocinos Re: Argumenty.... 15.09.06, 22:54
        W ekonomii, jak w życiu - coś za coś. Mała inflacja, silna i wymienialna
        złotówka, nowe technologie "przywiezione" z zachodu e.t.c. - to krasnoludki
        spowodowały?
        A ta nieustająca wiara we wrogi spisek tam, gdzie funkcjonują "brutalne", ale
        ogólnie istniejące prawa...
        Dlaczego Kraków nie od razu zbudowano? - BO SIĘ NIE DAŁO....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka