Gość: koko Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 23:30 To kara za zasmiecenie WOLI pieprzonymi blokowiskami! Odpowiedz Link Zgłoś
kormiii Leopard upada. Będą kolejne bankructwa 11.04.09, 13:54 Jak na razie na szczęście to tylko słysze o kryzysie, mam nadzieje że do mnie nie dojdzie. www.wykopgier.pl/gry-online/404/mario-rampage/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa a co z inwestycja na szlaku angel IP: *.mck.krakow.pl 15.04.09, 09:25 czy udalo sie juz komus odebrac mieszkanie, bo przedluza sie to w nieskonczonosc, oni tez upadna ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matylda Re: a co z inwestycja na szlaku angel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 14:14 Obawiam się, że tu też skończy się dopłatami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszły wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 14:48 W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej - prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester” sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen. Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszły wł. Leopard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 14:52 W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej - prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester” sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen. Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszły wł. Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 15:02 W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej - prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester” sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen. Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.technika.net.pl 17.04.09, 15:38 a możesz mi wyjaśnić jak się zameldować w cudzym (Leoparda) mieszkaniu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszły wł. Re: Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 16:17 Na podstawie tytułu do lokalu. Jest nim umowa przedwstepna notariana + przekazanie lokalu, umowa najmu, użyczenia, itd.!, z także ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszły wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 16:19 W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej - prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester” sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen. Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 16:23 przyjdzie syndyk i zrobi licytacje jesli do tego dojdzie - i zameldowanie tu tak naprawde niewiele pomaga czy pomieszkiwanie - ( ludzie zostana z tych lokali siła usunięci ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszły właść. Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 17:03 W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej - prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester” sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen. Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przszła wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:35 Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na obronę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przszła wła. Leopard upada. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:36 Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na obronę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przszła wła. Leopard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:37 Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na obronę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przszła wł. Leopard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:38 Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na obronę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: voojtas S....y sie nachapali i sobie teraz mogą upadać IP: *.171.134.2.static.crowley.pl 29.04.09, 15:22 Inna sprawa że nasze społeczeństwo jest tak ogłupione że szkoda cokolwiek więcej o tym pisać.Ja sam wstrzymałem się z kupnem mieszkania i teraz na czysto będę miał zaoszczędzone około 140 tyś. TRZEBA MYŚLEĆ BO W TYM KRAJU WSZYSCY CZYCHAJĄ JAK CIĘ OKRAŚĆ !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszła wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 13:21 W dniu wczorajszym, tj, 05. 05. 2009 r. ogłoszono upadłość Leoparda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszła wł. Leopard upada. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 13:22 W dniu wczorajszym, tj, 05. 05. 2009 r. ogłoszono upadłość Leoparda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przyszła wł. Leopard upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 13:24 W dniu wczorajszym, tj, 05. 05. 2009 r. ogłoszono upadłość Leoparda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Krakus Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.09, 14:49 Luuudzieeee!!! Czy Wyście poszaleli??? Płaciliście nieswoimi pieniędzmi za coś czego jeszcze nie ma??? Braliście kredyt na "dziurę w ziemi"??? I macie do kogoś pretensje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.06.09, 11:43 Do end nowak; to nie są nieudacznicy, to są doktorzy od przekętów.Już na początku iwestycji mają wkalkulowane straty, z tym że oni nic nie tracą, bo inwestują za pożyczone pieniądze w bankach lub inne! Idąc dalej; prawo działa na korzyść nieuczciwych dewloperów w Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww sami na siebie ukręcili bicz IP: 89.108.213.* 18.06.09, 22:28 wykręcając ceny mieszań w kosmos. Ludzie i ich portfele zostali na ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kowbojzuzia zapamietajcie! Telkom Telos będzie następny IP: *.89.103.50.static.crowley.pl 13.08.09, 13:56 A ja wiem co będzie dalej. V-Prezes Leoparda Zagorec po pięknym przekręcie został prezesem Telkom Telos. Facio nie zna się kompletnie na produkcji telefonów, a chodzi mu tylko o teren po firmie. Wniosek? Telkom Telos też bedzie zbankrutowany. A zagocowi nic się nie stanie - spadnie jak zwykle na cztery łapy dzięki dobrym prawnikom. A CBA śpi spokojnie. Zapamiętajcie! Tak będzie i to już niedługo bo kasa jest mu potzrebna Odpowiedz Link Zgłoś