10.11.06, 13:46
Szukam dobrego, sprawdzonego logopedy dla 5 letniego chlopczyka.
Do systematycznych 1-2 w tygodniu zajec czysto logopedycznych.
W granicach 40-50 zl za spotkanie.
Moze jakas Mama moze kogos polecic?
Obserwuj wątek
    • kaja49 Re: Logopeda 11.11.06, 20:05
      Wysłałam Ci maila.
      • makoba Re: Logopeda 04.01.07, 22:37
        Bardzo prosilabym o namiary i ja.
        Pozdrawiam serdecznie.
        Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka