anna.k777
25.05.12, 07:29
Do 31maja można składać o dodatkowe 100zł,za miesiąc kwiecień,maj,czerwiec,rozporządzenie wyszło 8,maja,w dzienniku ustaw jest od 18maja.Czasu mało na składanie i jak zwykle w ostatniej chwili podane do wiadomości.Wyczytałam w wyborczej dzisiejszej.