Dodaj do ulubionych

WĄTEK DO POGADANIA O...NICZYM part 2

28.04.11, 07:46
Tak jak obiecałam, nowy wątek.

Wczoraj miałam ciężki dzień, dodatkowo z synem byłam u lekarza i nie mamy dobrej diagnozy sad
Tak więc u mnie dupa wielka (na szczęście nie fizycznie)

--
Wózkomania
Obserwuj wątek
    • agnes_nyc saras 29.04.11, 08:17
      moze nie doczytalam

ale dlaczego sprzedajesz maclarena ??
      --
      forum.gazeta.pl/forum/f,101614,Wozki_Dzieciece_Wozkomania.html
      https://www.suwaczek.pl/cache/b7911682fe.png
        • agnes_nyc Re: saras 29.04.11, 20:56
          no niestety tak juz jest hehehe

jade autem i sie rozgladam za wozkiem zawsze zerkne co to za model hehehe

a dzis widzialam wozek na wielkich kolach z tych starodawnych ale super wygladal szkoda ze nie szlam obok niego bo na bank bym laske zaczepila a jechalam autem
          --
          • joann_80 Re: saras 29.04.11, 21:12
            znaczy ,że jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu zarządzając tym forum big_grin

jeszcze nawiąże do tematu trzydniówki. Okazało się ,że mój synek jednak nie przechodził tego ustrojstwa trzeci raz. Miał po prostu gorączkę , która trwała dwa dni i tak samo zniknęła jak się rozpoczęła. Jakieś pomysły?
            • gatta28 Re: saras 29.04.11, 23:22
              jeszcze nawiąże do tematu trzydniówki. Okazało się ,że mój synek jednak nie prz
              > echodził tego ustrojstwa trzeci raz. Miał po prostu gorączkę , która trwała dwa
              > dni i tak samo zniknęła jak się rozpoczęła. Jakieś pomysły?

Pomysłów brak, ale dla pocieszenia napisze, że właśnie przechodzimy przez to samo. Od wtorkowego wieczoru gorączka do lekko ponad 38 stopni i żadnych innych objawów. Dzisiaj już prawie bez podwyższonej temp. Stawiam na zęby.
              --
              https://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09ks2lgxejn.png
              "Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
          • coco_rosie Re: saras 29.04.11, 21:21
            Ja też się gapię jak głupia, w końcu komuś wjadę w zderzak przez to wink
            Ostatnio się wyginałam nieźle, żeby zobaczyć co to za fajny wózek, a okazało się że to była jakaś staruszka z bardzo nowoczesnym balkonikiem ułatwiającym chodzenie big_grin
      • saras-wati Re: saras 06.05.11, 22:06
        heh, nie widziałam tego wątkususpicious dlaczego sprzedaję questa...? właściwie to nie wiem...trochę mi się nie podoba, haha!!
        mini nie kupię trzeci razwink przynajmniej tak mi się wydaje...tym swiftem zamknęłam sobie drogę, bo właściwie, to nie wiem, co mi potrzebne...ostatnio swój zakupoholizm przelałam z wózków na nosidła i kupiłam sobie nowe tuli(tym razem na specjalne zamówienie dobrałam sobie kolory i jestem zadowolona) oraz mandukę orange dream - no cudna jestsmile

co bee...niepokoją mnie Wasze relacjesad w cameleonie stelaż się bardzo szybko rysuje, a bee cały czas są jakieś problemyuncertain gdyby nie to, to pewnie już jechałby ten z fioletową budką...w takich wózkach powinno być wszystko na tip topwink dlatego nieśmiało postawię tezę, że jednak MB wiedzie prymsuspicious

no i myślę sobie w między czasie, co kupić jak sprzedam questawink

didis, no ja miałam questa już i powiem szczerze, że teraz zrobił na mnie lepsze wrażeniesmile miła tapicerka, lekkismile jak stoi złożona w szafie, to nawet ładny się wydaje, ale potem patrzę na niego i szlag mnie trafia...

może przetestowałabym jane sonic evo, ale tego z tą brzoskwiniową tapicerkąwink
        • agnes_nyc Re: saras 07.05.11, 07:12
          saras bee+ ma problem z wibrowaniem ale tylko wozki zakupione w 2010 juz wymienili stelaze w nowym wiec te limitowane sa juz zapewne z nowymi stelarzami
          --
          • sylki Re: saras 07.05.11, 08:26
            Jezuu jak ja was mam dość tongue_out
            przestanę chyba czytać nooo, kurde już chce dwa wózki (tylko nie wiem po co)
            chce bee+ i BJCM 4
            aaaa, to wszystko przez was
            --
            Wózkomania
            • agnes_nyc Re: saras 07.05.11, 08:41
              sylki ja tez juz przestaje lubic Dime i Isabel hehehe

Ogolnie jestem zla na tesciowa i jej coreczke oczywiscie dla niej wozki ktore kupuje to dla szpanu bo one nic innego nie widza w wozku za 2 tys a tego za 500 zl - no szlag mnie trafi

miesiac temu bylismy z bee w kolorze niebieskim a moj maz zalozyl budke zolta i oczywiscie uwaga uu kupiliscie nowy wozek - chcialam kupic sobie sukienke na wesele to tez uwaga a bo kupiliscie mieszkanie i sukienka i wesele noz ku....wa mac czy ja jej zagladam w portfel jakby mnie nie bylo stac to bym nie kupila. Ogolnie dla tesciowej i jej coreczki to jestem wielka dama bo kupuje markowe rzeczy noz kuzwa jesli mi sie podoba to kupuje lubie byc elegancko ubrana a nie chodzic jak dziad. Tesciowa szukala mi sukienki w swoim stylu czyli jak dla starszej Pani i to taka zebym ja jeszcze na miasto mogla wykorzystac nie typowo weselna - uuffff wiecej tu nie przyjezdzam sad

Jak kupie bj 4 kolowca to juz wogule szlag trafi

niecierpie takich ludzi

sorki za prywate ale musialam sie wygadac
              --
      • sylki Re: jak wstawic sygnaturke? 30.04.11, 09:30
        Wejdz w ustawienia i trochę niżej masz pole gdzie można wpisać treść sygnaturki. Po wpisaniu dajesz zapisz, by sygnaurka zaczęła działać musisz się wylogować i zalogować ponownie.
        Aktywne sygnaturki czy też obrazki robi się trochę inaczej.
        --
        Wózkomania

https://th1222.photobucket.com/albums/dd500/Austin_Candler/th_cute_panda.gif
    • saras-wati nałóg 09.05.11, 12:11
      wiecie, to rzeczywiście jest nałóg...siedzę i myślę, że źle się czuję, że nie kupić jakiegoś wózka...no, a nie mogę sobie wymyślić pretekstuuncertain niestety zakup nosideł nie jest tak pasjonujący, jak wózkówwink

siostrę namówiłam na swifta, no i chyba go kupi z gondolkąwink a ja myślę, czy faktycznie sprzedawać tego questa? czy powód, że mi się nie podoba jest wystarczający?
        • didis nałóg cd. 10.05.11, 09:08
          hehe, saras ja Ci pisałam nie kupuj questa, kup beebig_grin i co?!
          Ale coś w tym jest z tym nałogiem. Ja przestałam kupować nowe wózki - kupuję akcesoria. Ostatnio na ebay wylicytowałam letni zestaw do stokke. Koleś jednak nie chciał wysłać do Polski, a jak mój mąż zobaczył cenę 430zł wyszło z przesyłką to się wściekł. Serio. Więc w rezultacie i tak musiałabym zrezygnować.
          Nic mnie tak nie cieszy jak nowe rzeczy to wózkabig_grinbig_grin Nawet na urodziny wolę coś takiego dostaćsmile więc po tej akcji zdecydowałam - powstrzymuję się. Dobrze, że do MB i Bee mam wszystkie dodatki, ale do stokke brakuje mi tych bardzo drogich i niezbyt potrzebnych (zestaw zimowy i letni).
          Saras powodzeniawink
          --
          Dobrawka
          Wit
          • lucyna_1980 Re: nałóg cd. 10.05.11, 09:14
            W ogóle by się przydał specjalny wątek o akcesoriach wózkowych. Jak któraś coś fajnego kupi albo znajdzie w necie żeby mogła podrzucić zdjęcie albo linka.
            --
            https://www.suwaczki.com/tickers/gyxwdf9h3m91mjkp.png
    • saras-wati didis 10.05.11, 21:37
      didis, jaką masz mandukę? ja sprezentowałam sobie orange dream i tylko, jak ją dostałam, to przestała mi się podobać...generalnie wolę design tuli i beco...no, ale koniecznie uparłam się na mandukę i niestety nigdzie nie mogłam dostać moonlight ani olivebush...jestem niepocieszonasad
      Dobrze, ze ubieram się na ciemno, to ta kolorowa manduca, jakoś będzie wyglądać...
      • didis Re: didis 10.05.11, 22:09
        Ja mam limitka:
        https://www.manduca-baby-carrier.eu/manduca-skyline-plum.jpg
        tylko w kolorze niebieskim i nie mogę znaleźć
        Ale ten jest piękny:
        https://www.naturbabyshop.at/images/product_images/popup_images/manduca_le_jardinnuit_cw_st_01.jpg
        Twój też znalazłam i mocno mi się podobabig_grin
        --
        Dobrawka
        Wit
        • didis Re: didis 10.05.11, 22:12
          Powiem Ci jednak, że ja prawie wcale nie używam - mój dzieć nie jest ani chustowy ani nosidełkowy. On naprawdę lubi wózkismile
          Córeczka uwielbiła zaś chusty.
          Szczerze mówić zastanawiam się czy nie sprzedać moich chust i nosidła. Prawie wcale nie używam i jakoś mnie to już nie kręcismile
          --
          Dobrawka
          Wit
          • sylki Re: didis 10.05.11, 22:48
            Didis sprzedaj, będziesz miała na dodatki do stokke'a
            a moje dziecko mi dzis awanturę urządziło bo chciało spac w cameleonie, na szczęście pocieszyła się buggsterem big_grin

--
            Wózkomania
        • saras-wati Re: didis 11.05.11, 08:43
          no ładnasmile ja też limitka kupiłam, bo te zwykłe nie podchodziły mi kolory...ech...ja to niestety mam problem taki, że moje małe woli nosidła...będę polowała na moonlight lub olive bush, tylko nigdzie ich nie widziałam, jak kupowałam swoją....

a wiesz, żałuję, że nie wybrałam bamboo flame...właściwie to jeszcze mogę oddać moją, bo nie minęło 10 dni...wymieniać? tylko znając życie, jak wymienię, to będę żałować...
          • didis Re: didis 11.05.11, 09:59
            Wymieniaj albo oddaj, bo znając życie będziesz żałowała, że nie kupiłaś. Ja np. Kupiłam kolor pod męża i bardzo żałuję, bo był piękny turkus, ale mało męski, a on i tak nie nosi....
            --
            Dobrawka
            Wit
            • saras-wati Re: didis 11.05.11, 10:12
              hmm...a może poszperam na ebayu i udałoby mi się te limitki z poprzedniego roku dostać? myślisz, że jest szansa?

ja właśnie przyjrzałam się bamboo flame i już chyba tak bardzo mi się nie podobawink

a ta Twoja w granacie jest supersmile turkus ma s-listka i też mi się bardzo podobał, właściwie to był ten tze. petrol - superbig_grin

btw - ostatnio polubiłam questawink choć pewnie i tak go sprzedam...najbardziej denerwuje mnie jego wygląd - mam wrażenie, ze nie zmienili nic od 50 lat...a mogli go jakoś ładniej wystylizować, no i przede wszystkim zrobić inne kolory tapicerek!
                • saras-wati Re: didis 11.05.11, 10:43
                  mi nie do końca lulu też podchodzi, bo jak sam stoi, to ślicznie wygląda, ale jest zbyt pstrokaty i trzeba by jakoś jednolicie malucha ubierać...mi najbardziej odpowiadają wózki jednolite, jak urbanywink

no mam zgryz z tą manduką - nie podoba mi się tak bardzo, by piać z zachwytu, ale też nie nie podoba mi się na tyle, by ją zwrócićsad no i myślę, że to ostatnie 4 miesiące, kiedy mogę młodą nosić, bo już spora się robisad
                  wiesz, didis, to ewidentny zakupoholizm....muszę tą energię na jakiś bardziej pożyteczny grunt przelać - może fanatyczna nauka języków obcych - na tapecie hiszpański, turecki i francuski, haha - i idę szukać takiego forumsmile
    • lucyna_1980 Czy jest tu jakiś psycholog??? 13.05.11, 16:02
      Każdorazowo, co odsyłam wozek do reklamacji zaczynam przekopywać net w poszukiwaniu nowego wózka.
      Poprzednio jak mi go zabrali skończyło się zakupem MB Swifta, teraz szukam w sumie nie wiem czego - "czegoś na pocieszenie" albo "jakiegoś fajnego gadżetu" do wózka, albo wózka... tylko jakiego?
      Jak mi bedą to bee tak co chwilę zabierali to zbankrutuję smile
      Czy można się z tego wyleczyć? Ale jak?
      Net odciąć ? - najprościej ...ale on w komórce nawet jest.
      Cholera inne kobiety to na pocieszenie kupują sobie bluzkę, perfumy a ja jakaś dziwna jestem smile
      • sylki Re: Czy jest tu jakiś psycholog??? 13.05.11, 16:09
        tiaa skąd ja to znam haha
        W chwili obecnej nawet jak nie sprzedam bugaboo, to wiem, że będę musiała wręcz kupić do niego jakiś gadżet, tak na pocieszenie big_grin.
        Więc lepiej niech sie sprzeda, bo chce bee+ którego i tak kupię wink
        --
        Wózkomania
    • sylki sprzedałam cameleona :D 14.05.11, 11:42
      W sumie super, ale kurde żal mi noo strasznie mi żal mimo wszystko, ale jak będę miała kasiore, to sobie kupię jeszcze raz ;P na stelażu nowej generacji big_grin
      Mąż mój mnie zamknie w wariatkowie, ale co tam big_grin

Bedę miała bee+ bede miała bee+ big_grin
      --
      Wózkomania
        • marge.s Re: JESTEM NIENORMALNA! 14.05.11, 22:46
          Taaaaa skad ja to znam big_grin
          ale to czekanie i drazenie tematu i wybieranie tez ma swoje uroki wink

Ja swojego Bee+ juz mam ale zazdroszcze Ci tego podekscytowanie przed kupnem nowej "zabawki" wink

A co do budy bedziemy w kontakcie, moze bym ta bude wyslala przez tate do Polski o ile w miedzyczasie sie nie rozmysle wink - jesli tak sie stanie to z gory prosze o wybaczenie bo dzisiaj gadam tak a jutro wstane popatrze na ten kolorek budy i jeszcze stwierdze inaczej. No ale to bedzie potwierdzac tylko to, ze bynajmniej do normalnych nie naleze wink
          Ale pamietaj Sylki jak co to jestes pierwsza do ktorej zapukam z propozycja suspicious
      • srebrno-listka Re: JESTEM NIENORMALNA! 18.05.11, 16:55
        Alez na tym forum to NORMALNE big_grin
        ja teraz choruję na czarne bj mini big_grin choc nie mam pojęcia po co mi on. No i bardzo podoba mi się takie coś big_grin, choć bratanica będzie u mnie tylko do końca maja i stara bliźniacza emma jak najbardziej się sprawdza, a i mój malec lubi w niej spać, bo sie może rozłożyć. big_grin
        --
        https://lb2f.lilypie.com/QWJ7p1.png
        biżuteria | Wózkomania | zdjęcia
      • dima1312 Sylki 18.05.11, 11:06
        bardzo ładny!!! szkoda ze pewnie będzie troszke się brudził,ale śliczny!wiesz ze chciałam pisać do ciebie apropos Cameleona... chciałam znowu go kupić....ale wczoraj wsadziłam synka w sklepie i wszystko super ale buda...niestety odpadł...
        • sylki Re: Sylki 18.05.11, 11:11
          NO własnie obawiam się siedziska sad mam teutonie turkusowa więc sie brudzi na pewno.
          Czy siedzisko w bee jest sciągalne, dokładnie tapicerka? Mogę w prlace prać?

Co do cameleona, to żałuję go strasznie bo piękny jest sad
          A pojeździłam nim może 4 miesiące, nie wiem czy nie kupię znów haha
          --
          Wózkomania
          • didis Re: Sylki 18.05.11, 11:19
            Kupiłaś bee i ci przejdzie jak wózek dojdzie - mnie w bee drażni nisko siedzonko, co przy starszym dziecku będzie jednak fajne, a zaczęło mi przeszkadzać przez stokkebig_grin
            --
            Dobrawka
            Wit
          • dima1312 Re: Sylki 18.05.11, 11:21
            co do bee to budkę sobie zdejmiesz i doczyścisz a siedzisko to na mokro lekko gąbeczką i gotowe.Ja chciałam kupić Cameleona na wyjazd bo synek śpi cały czas w wozku siedzisko jest świetne ale buda tak nisko...fatalnie,jak zobaczyłam twoją coreczkę na zdjęciu to wtedy się zapaliłam poprosiłam Izabel o fotki,ale w sklepie okazało się ze o Cameleonie mogę zapomnieć,
            • sylki Re: Sylki 18.05.11, 11:26
              Niee, no moja córka budę miała ewidentnie na głowie, ale jej to nie przeszkadzało wink bo lubiła w nim siadać.

Czyli co nie sciągnę tapicerki z siedziska do prania sad?
              Kurde a jak mi się nie dopierze jasne siedzisko gąbką. Czarne mozna sobie czyścić i tak nic niewidać przeciez uncertain
              --
              Wózkomania

• marge.s Re: Sylki 18.05.11, 11:33
                Nie martw sie, ja juz to wczoraj przerabialam wink
                Wrocilam ze spaceru, nie mam jeszcze wkladki wiec mala siedzi bezposrednio na tapicerce, a tu (przepraszam za tak doslowne opisywink) mega kupa wylala sie malej z pieluszki wink niestety przecieklo na wozek, szybko zdjelam tapicerke, sciaga sie bardzo latwo i do pralki.
                Wypralam w 40stopniach i wysuszylam w suszarce - wyglada jak nowa big_grin kompletnie, zero oznak prania ale ja mam czarna.
                W przypadku jasnej istnieje niebezpieczenstwo "wybicia" sie brudu podczas prania. Wierze jednak, ze Bugaboo wie co robi i raczej taki problem nie wystapi.

Ale pomijajac to wyglada PRZESLICZNIE big_grinbig_grinbig_grin

GRATULUJE suspicioussuspicioussuspicious
          • womysia Re: Sylki 18.05.11, 12:03
            hmmm. ja bym się nie zdecydowała. jeśli podobała ci się ta wersja najbardziej, to moim zdaniem budka off-white + wkładka sand wyglądałyby w duecie równie dobrze.

--
            'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
            • sylki Re: Sylki 18.05.11, 12:27
              Kupione, zapłacone
              trudno najwyżej będę żałować.
              Szczerze, to wkładki mi się nie podobają

womysia napisała:

> hmmm. ja bym się nie zdecydowała. jeśli podobała ci się ta wersja najbardziej,
              > to moim zdaniem budka off-white + wkładka sand wyglądałyby w duecie równie dobr
              > ze.
              >

--
              Wózkomania

• womysia Re: Sylki 18.05.11, 12:58
                może nie będzie źle, najwyżej będziesz często czyściła. liczę, że z tego materiału wszystko się spiera bez problemu.

--
                'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
                • sylki Re: Sylki 18.05.11, 13:29
                  Poprosiłam o zmiane koloru, mimo że bardzo podoba mi się bez sad
                  Jestem strasznie niezdecydowana uncertain
                  Nie będę pisać co wziełam, przyjedzie to zrobię zdjęcia wink

--
                  Wózkomania
                • lucyna_1980 Re: Sylki 18.05.11, 15:53

No to kurczę pojechałaś po całości smile Piękny ten wózeczek. Sama się czaję na budkę off white i znając siebie pewnie i tak ją kupię bo jest śliczna a co z tego że nie praktyczna.. smile
                  Zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia poproszę jak dojedzie.smile
                  • lucyna_1980 Re: Sylki 18.05.11, 15:57
                    Ale że co? Nie będzie beżu? sad
                    Sylki to siedzisko jest zdejmowalne i pralne w całości. Dałabyś radę przez lato a koniec jesieni i tak montujesz śpiwór.

No to jaki kolor w końcu wybralaś? Gadaj bo Ci dziurę w brzuchu wywiercimy, a jak nie pomoże to pięty będziemy przypiekać aż wymiękniesz i nam się tu zwierzysz smile
                    • sylki Re: Sylki 18.05.11, 16:02
                      Wymiękłam, mimo ze piękny jest summer, to wiem, że plułabym sobie w morde przy każdej plamce. Wiem też że później byłby spiwór, ale przez lato nie wiem co by było z tym siedziskiem.
                      Nie wzięłam budki off white wink, bo skoro Agnes po 1 spacerze ma ubrudzoną żółtą, to ja przy białej miałabym masakre uncertain
                      Chciałam light green, ale niestety dostępność może pod koniec czerwca sad
                      Więc wybrałam inna ;P

Fotki może już w piątek
                      --
                      Wózkomania
                        • sylki Re: Sylki 18.05.11, 16:18
                          Tak z allegro.
                          Trochę żałuję braku odwagi do beżu, bo już żałuję zmiany sad
                          A przecież nie będę pisać znów że jednak summer ma mi wysłać uncertain
                          Powiedzcie, że dobrze zrobiłam biorąc ciemne siedzisko?
                          Z różem lepiej się kombinować będzie
                          --
                          Wózkomania
                          • lucyna_1980 Re: Sylki 18.05.11, 16:26
                            Nie będę ściemniać, ze różowa buda z beżową wkladką wygląda źle - bo wygląda bardzo fajnie. I tak samo by wygląła różowa z beżowym siedziskiem.
                            A jak się później zaczęłam zastanawiać to w sumie sama nie kupiłabym Summer Edition bo można zakombiniwać z beżową wkładką i budą white off i wyglada tak samo. A jednak czarne siedzisko - to czarne. Na plamę gąbka z wodą i mydelkiem i wio! smile Bo jednak niektóre plamy są niespieralne.
                            Chyba dobrze zrobilaś że jednak zamienilaś - będzie praktyczniej.
                            • sylki Re: Sylki 18.05.11, 16:30
                              A jednak smile
                              Będzie Summer Edition to już postanowione, zadzwoniłam do pana z all i wróciłam do summer.
                              Szczerze, zawsze miałam jasne wózki i nigdy problemu.
                              Jestem niezdecydowana jak nic, ale to postanowione. Wszyscy mają czarnego bee+ a ja będę miała beżyk hahaha
                              --
                              Wózkomania
                              • emily_valentine bee+ 18.05.11, 16:55
                                To i ja się do Was dopiszę smile
                                Dzisiaj dostałam 2 przesyłki. Najpierw z 4kids z wkładką i kubkiem, a drugą z wózkiem od pana z allegro. Zmieniłam budkę, bo najpierw zamówiłam niebieską, ale ostatecznie mam czarny wózek i niebieską wkładkę. Ale umęczyłam się strasznie z montażem, jestem zmachana jak koń po westernie. Zajęło mi to prawie 2 godziny i co chwila chciałam zajrzeć na forum i Was podpytać co i jak. Ale dałam radę. Teraz czeka nas pierwszy spacer smile I muszę jeszcze dokupić pałąk i torbę wink

--
                                Maksio
                                https://s2.pierwszezabki.pl/038/0384379d0.png?1409 https://www.suwaczki.com/tickers/dqprwn15g1sb7u8c.png
                                • sylki Re: bee+ 18.05.11, 17:01
                                  ooo zazdroszę że już, mój jutro powinien zostać wysłany, więc łudzę się ze do piątku dojdzie.
                                  A pan z allegro bardzo miły big_grin
                                  --
                                  Wózkomania
                                  • emily_valentine Re: bee+ 18.05.11, 17:10
                                    Pan miły, pomęczyłam go pytaniami wink Do mnie przesyłka szła niecałą dobę, więc do Ciebie pewnie też szybko dojdzie smile
                                    Ale trochę się rozczarowałam tym montażem uncertain Myślałam, że dokupię sobie jeszcze jakąś budkę i wkładkę i będę zmieniać hop-siup, ale chyba sobie daruję, bo to jednak trochę męczące jest uncertain
                                    Dziewczyny, czy zakładacie na rękę tę rączkę od wózka?

--
                                    Maksio
                                    https://s2.pierwszezabki.pl/038/0384379d0.png?1409 https://www.suwaczki.com/tickers/dqprwn15g1sb7u8c.png
                                    • womysia Re: bee+ 18.05.11, 17:13
                                      ja usunęłam ten bandaż na rękę, bo mi się nie podobał tongue_out

--
                                        • womysia Re: bee+ 18.05.11, 17:24
                                          emily, dziękuję! kosz mi się okropnie nie podoba na bee+, z resztą, ja zawsze mam plecaczek ze sobą, więc raczej nie chcę obciążać wózka dodatkowo bambetlami na dole, tylko będę je nosić na plecach smile

--
                                • womysia Re: bee+ 18.05.11, 17:13
                                  emily, gratulcje! pokazuj fotki! smile
                                  sylki, ważne, że jesteś zadowolona!
                                  też uważam, że pan z allegro jest bardzo miły i kompetentny, no i ma cierpliwość big_grin

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/hd/ec/dceh/aofbgbeA1OfSnQQlNX.jpg

--
                                  • malenstwo2010 sylki :) 18.05.11, 17:35
                                    niezła z Ciebie agentka z tą zamianą kolorów, ale ja też nie mogłam się zdecydować jaki kolor fusiona wziąć smile Kolorki wzięłaś śliczne, elegancko będzie wyglądał wózio. Czarnych wózków jest teraz bardzo dużo a na te w bardzo jasne kolory ludzie się przeważnie nie decydują bo boją się że będą się właśnie brudzić. Tak czy inaczej będziesz zauważalna i to bardzo smile Gratuluję
                • coco_rosie Re: Sylki 19.05.11, 22:54
                  A ja dla odmiany - zdeklarowana przeciwniczka maców i parasolek w ogóle - dorwałam dziś w sklepie czarnego maclarena xt.
                  Bardzo mi się spodobał i sama jestem w szoku. Myślicie, że warto dla dwulatka?

Saras-wati, przekonałaś się do spacerówek? Bo pamiętam, że usilnie próbowałaś wink
                  • saras-wati coco_rosie 20.05.11, 09:26
                    no nie wiem czy się przekonałam, ale...miałam onyxa dwa miesiące temu(tego z najnowszej kolekcji poz mianachwink), a teraz mam questa od miesiącawink oczywiście do swifta się nie umywają, ale zaczynam doceniać plusy lekkiego wózkasmile

xt - podoba mi się, że mają stelaże w kolorach tapicerek, choć tegoroczna kolorystyka questa i xt jest okropnasad

a wiesz, co odkryłam? że xt ma płytsze siedzisko od xt - przynajmniej tak wyczytałam w necie(może ktoś zmierzy?
    • mama1dawidka czy bb bee jest napewno taki fajny? 18.05.11, 21:39
      przetestowalam juz multum wózków i co śmieszne buggster nie przypadl mi jakos do gustu
      taki sztywny jest w kazdym wózku znajde jakies ale normalnie to juz powolimoge jakas prace doktoracka pisac na temat poszczególnych modeli...

noi bardzo mocno zastanawiam sie nadal nad bee dziewczyny a wiecie moze gdzie sa jakies okazje na niego?
      noi czy jest on wyzszy od buggstera?
      bo na zywo go widzialam i wydawalmie sie troche niski a głupiomi było podejsc i sie spytac sad

--
      https://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv7385hljm4u.png
      https://www.suwaczki.com/tickers/zem320mmgsul9ah5.png
    • coco_rosie Re: WĄTEK DO POGADANIA O...NICZYM part 2 19.05.11, 22:56
      Sorki, wklejam jeszcze raz, bo poprzednio jakoś dziwnie się podpięłam.

A ja dla odmiany - zdeklarowana przeciwniczka maców i parasolek w ogóle - dorwałam dziś w sklepie czarnego maclarena xt.
      Bardzo mi się spodobał i sama jestem w szoku. Myślicie, że warto dla dwulatka?

Saras-wati, przekonałaś się do spacerówek? Bo pamiętam, że usilnie próbowałaś wink
    • saras-wati a jakbym tak... 27.05.11, 20:49
      wymieniła dwa wózki, na jeden...to na jaki? siedzę i myślę, myślę i siedzę...swift jest idealny...do questa nawet się przyzwyczaiłam - genialnie lekki i taki delikatny z wyglądu, choć naprawdę wytrzymały...tylko problem mam inny...moja córka nie cierpi jeżdżenia wózkami...zawsze wkładam ją z krzykiem, a moment, w którym rozpinam jej pasy i pozwalam wyjść, to chyba najszczęśliwszy punkt spaceru...do lasu podjeżdżamy samochodem...biegnie sobie, a jak się zmęczy, to woli wejść do nosidła(ja już mniej przy jej wadze)...

zima przed nami, to fakt, ale zimą tym bardziej nie będzie siedziała w wózku, bo po pierwsze lepiej się poruszać na powietrzu, a na jakieś zakupy i tak podjeżdżamy samochodem... pomyślałam sobie, że może szkoda tych wózków, by stały nieużywane? może kupić coś jak si lub jane sonic albo bjcm z 4 kołami?

jednak czy jak pozbędę się swifta, to nie zapłaczę się? czy faktycznie chcę go wymienić? czy to tylko ta mania się odzywa? ech...poza tym, to nie mam gdzie trzymać wielu wózków, więc posiadanie jednego byłoby najlepszym wyjściem...tylko jakiego?
      • didis Re: a jakbym tak... 27.05.11, 21:05
        smile
        Trochę mania, wiesz, że nie dostaniesz nic lepszego niz swift... Oczywiście znajdziesz masę bardzo logicznych argumentów by kupić nowy wózek. Kup, ale za swiftem się zapłaczeszsmile

--
        Dobrawka
        Wit
          • sylki Re: a jakbym tak... 27.05.11, 21:11
            EEE tam, nawet jeżeli by wypuścili małe wózki, nie oznacza, że byłyby tak super świetne jak te dwa big_grin

didis napisała:

> Ja zmienię wózki na nowy tylko pod warunkiem, że stokke lub MB wypuszczą paraso
            > lkębig_grin

--
            Wózkomania

• didis Re: a jakbym tak... 27.05.11, 21:14
              sylki napisała:

> EEE tam, nawet jeżeli by wypuścili małe wózki, nie oznacza, że byłyby tak super
              > świetne jak te dwa big_grin
              Prawda, ale bym spróbowałabig_grin

--
              Dobrawka
              Wit
                • saras-wati Re: a jakbym tak... 27.05.11, 21:46
                  ale nie potrzebuję dwóch wózków...ale z drugiej strony zostawić tylko MB? wtedy nie zawsze chce mi się go zabierać - wkładanie do bagażnika etc...faktycznie parasolka MB, to byłaby idealna sprawasmile
                      • lucyna_1980 Re: a jakbym tak... 28.05.11, 01:08
                        No w sumie swifta możesz sprzedać..... bo jeszcze mozesz przetestować ten rocznik który ja mam smile Ja juz sobie nie wyobrażam funkcjonować bez niego i Ty pewnie też to wiesz,
                        ale widzę ze coś Cię korci, oj korci..... smile
                        Wyślę Ci w prezencie młotek, abyś głupie pomysły wybiła sobie z głowy! smile
                        • saras-wati Re: a jakbym tak... 28.05.11, 07:31
                          to podam Ci adres na priv i ślijwink

właściwie, to korci mnie wszystko, czym jeszcze nie jeździłam...a w ogóle, to chyba chciałabym mieć jeden wózek - jakoś nie potrafię dzielić swej miłości na kilka egzemplarzysmile

ale nie wiem, czy będę potrafiła rozstać się z questem...strasznie go polubiłam, choć nie wiem za co...jest brzydki, ma sporo wad...a trzeciego wózka nie będę miał nawet gdzie postawić - skromna wózkownia jest zastawiona i głupio mi tam trzymać więcej niż jeden wózek, quest leży w bagażniku mojego wozu,,,jeszcze jest miejsce w meżowym bagażniku, hahasuspicious