Dodaj do ulubionych

mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat

13.07.04, 10:44
Kochani!
Zwracam się z zapytaniem czy może jakaś mama nie ma zbednych ubranek dla
dzieci w wieku 5 mcy (74 cm) do 8 lat.
Chodzi o rodzinę z Pruszkowa k. Warszawy. Matka jest b.dzielna i świetnie
wychowuje dzieciaki, tryskają radością pomimo biedy. Nie mają środków
czystości, jedzenia i ubran. Jedzenie ostatnio jakos zdobywamy dla nich, ale
najgorzej z ubraniami. Te po starszych dzieciach tak się zużyły, ze wczoraj
szukaliśmy po ciuchulandach spioszek i sweterków dla najmłodszego dziecka, bo
dosłownie nie ma co nosić.Tata dzieci jest w więzieniu, bo nielegalnie
podłączył prąd.
proszę - czy ktos z Warszawy i bliskich okolic nie miałby zbędnych ubranek?
Mogłabym je wtedy ewent. odebrac samochodem.

dziękuję.Kasia
Obserwuj wątek
    • iwonasz2 Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 13.07.04, 11:47
      Witam!
      Proszę na priv o namiary na MOPR, gdzie można potwierdzić sytuację tej rodziny.
      Postaram się pomóc
      pozdrawiam
      Iwona
    • sion2 Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 13.07.04, 13:49
      Ok. jutro postaram się podać dokładne namiary na priv. zarówno Ośrodka Pomocy
      Społecznej gdzie są zarejestrowani jak i ich adres

      • polaszea Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 13.07.04, 18:40
        Podaj mi proszę na priva adres rodziny i wiek najmłodszych dzieci - może coś
        znajdę dla nich. Mój mail: polaszea@poczta.fm
        Ania mama Zuzi i Marcina
    • olivka27 Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 13.07.04, 21:51
      Ja mam pełno ubranek,właśnie miałam je gdzieś oddać.Tylko nie wiem czy je odbierzesz,ja jestem z Radomia.Jeśli nie,to daj jakiś adres,postaram sie wysłać.
      • sion2 Re:kochani! 14.07.04, 10:54
        Dzisiaj moja znajoma, która teraz głównie organizuje im pomoc zbierze wymiary
        dzieci dokładne oraz cały adres i ja wam powysyłam na priv. ja jestem sama
        unieruchomiona w domu przez chorobe i tylko mam dostep do komputera i tak
        pomagam (+ zywnością). Wiem, ze sa zarejestrowani w Osrodku Pomocy społecznej w
        Pruszkowie przy ul. Helenowskiej , podam wam telefon tam.
        Dzieci to jest 3 chłpoców : 5 mcy, ok, 2 lat i 6 lat
        dziewczynki 7 i 8 lat.
        Eh, mam nadzieję, ze nikt nie pomysli, ze jestem kolejnym wcieleniem Groszka,
        który tu starszy sad((
        jak by co to zajrzyjcie na forum "wychowanie w wierze" tam jest pełno moich
        postów smile))

        acha i tej rodzinie BARZDO jest potrzebny proszek Jelp ze wzgledu na uczulenia,
        dostali jakies szajstwo do prania i w rezultacie teraz trzeba było kupić maść
        za 50 zł, bo były duze problemy skórne. Ale oczywiście nikogo nie namawiam az
        do takiego wydatku - może ktos ma zbedny zapas smile)

        pozdr. Kasia.
    • sion2 Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 15.07.04, 10:56
      dziewczyny wysyłam wam adres tej pani na priv.
      dzięki
      Kasia
    • 197575a Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 15.07.04, 12:36
      Poproszę o adres tej rodziny na mój meil gazetowy, i o rozmiar ubranek dla
      maluszków: 5 miesięcy i ok. 2 latka. Mam córkę , ale śpiochy są przecież
      unisex. Czekam i pozdrawiam. Ada
    • male_gonzo Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 15.07.04, 16:42
      Napisałam na priv.
    • mwarszaw1 Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 15.07.04, 23:30
      Możesz wysłać mi adres domowy, chętnie sama coś im zawiozę! Jeśli to możliwe to
      proszę też o numer telefonu do tej rodzinki, bo chciałabym się zapowiedzieć!
      Pzdr. Wyślij mi te info na adres mwarszaw@tlen.pl
      • maria_rosa Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 16.07.04, 11:08
        Ja również poprosze na priv.

        pozdrawiam,
    • sion2 Re:jakieś problemy techn 18.07.04, 20:15
      wysłałam dziś zbiorowo z mojego konta pyw.do was wszystkich a doszło tylko do
      smaja

      nie wiem czemu
      próbuję jeszcze raz

      buziaki dla waszych pociech smile))))))
    • sion2 Re: wysłałam telefony 19.07.04, 10:59
      siostraz - szefowa miejscowego Caritsu, która czasem daje im paczki może
      potwierzdać sytuacje rodziny - wysłałam wam telefon do niej smile)))

      pozdr. Kasia
    • sion2 Re: mama + piątka dzieci 5 mcy - 8 lat 21.07.04, 17:42
      wjeżdzam do końca lipca
      możecie w razie czego dzwonic na numery, które wam wysłałam

      miłych wakacji życzę kazdemu

      Kasia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka