sion2
13.07.04, 10:44
Kochani!
Zwracam się z zapytaniem czy może jakaś mama nie ma zbednych ubranek dla
dzieci w wieku 5 mcy (74 cm) do 8 lat.
Chodzi o rodzinę z Pruszkowa k. Warszawy. Matka jest b.dzielna i świetnie
wychowuje dzieciaki, tryskają radością pomimo biedy. Nie mają środków
czystości, jedzenia i ubran. Jedzenie ostatnio jakos zdobywamy dla nich, ale
najgorzej z ubraniami. Te po starszych dzieciach tak się zużyły, ze wczoraj
szukaliśmy po ciuchulandach spioszek i sweterków dla najmłodszego dziecka, bo
dosłownie nie ma co nosić.Tata dzieci jest w więzieniu, bo nielegalnie
podłączył prąd.
proszę - czy ktos z Warszawy i bliskich okolic nie miałby zbędnych ubranek?
Mogłabym je wtedy ewent. odebrac samochodem.
dziękuję.Kasia