Mam wielki problem i juz nie wiem co robić. Mój synek nma 2 miesiące
wypróbowałam Pampersy (uczulają go), biedronkowe Dada (przeciekają nam co do
jednej

) i teraz zaczęłam bordowe Rossmana (też nam przeciekają

), mam już
dosyć kupowania nowych firm i sprawdzania a później męczenia się z całą
paczką. Dlatego mam prośbę, może któraś z mam używa Haggiesów, Belli,
fioletowych Tesco, albo jeszcze jakiś innych i mogłaby mi przesłać 2-3
pieluchy do wypróbowania. Mogę pokryć koszt przesyłki, albo wymienić się mam
jeszcze 2 biedronkowe pieluchy, kilka pampersów no i rossmana. Mój synek waży
5 kg i używamy rozm. midi, czyli 2-3.
Pozdrawiam