Dodaj do ulubionych

Pieluchy jednorazowe...

27.10.05, 10:04
Mam wielki problem i juz nie wiem co robić. Mój synek nma 2 miesiące
wypróbowałam Pampersy (uczulają go), biedronkowe Dada (przeciekają nam co do
jednej crying) i teraz zaczęłam bordowe Rossmana (też nam przeciekają crying), mam już
dosyć kupowania nowych firm i sprawdzania a później męczenia się z całą
paczką. Dlatego mam prośbę, może któraś z mam używa Haggiesów, Belli,
fioletowych Tesco, albo jeszcze jakiś innych i mogłaby mi przesłać 2-3
pieluchy do wypróbowania. Mogę pokryć koszt przesyłki, albo wymienić się mam
jeszcze 2 biedronkowe pieluchy, kilka pampersów no i rossmana. Mój synek waży
5 kg i używamy rozm. midi, czyli 2-3.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • vaniliaa1 Re: Pieluchy jednorazowe... 27.10.05, 10:08
      napisz do huggisow, to za darmo przysla Ci probkewink www.huggies.com.pl bardzo
      symaptyczny Pan odpisuje na kazdego maila i zawsze przysylaja probkiwink
      • justinka_27 Re: Pieluchy jednorazowe... 27.10.05, 11:23
        fioletowe tesco to to samo co biedronkowe dada smile
    • jasama3 Vanilla 27.10.05, 11:19
      wystarczy napisać maila? bo chodziłam po stronie i szukałam jakiejś ankiety ale
      nie ma więc poprostu chyb aswoimi słowami maila napiszę
      Pozdrawiam
      • jasama3 vaniliaa1 27.10.05, 11:20
        przepraszam za przekręcenie nicka
        • vaniliaa1 Re: vaniliaa1 27.10.05, 12:03
          nie ma problemusmile tak napisac maila, podac adressmile napewno przyslasmile nie znam
          osoby, ktorej by nie przyslalismile
    • jasama3 Re: Pieluchy jednorazowe... 27.10.05, 12:23
      napisałam a teraz czekam smile
      napewno dam znać jak dostanę
      Dzieki
      pozdrawiam
      Ewa
      • gabi683 Re: Pieluchy jednorazowe... 27.10.05, 13:39
        Ja napisałm i dostałm HAGISSY trzy sztuki .
        • jasama3 Re: Pieluchy jednorazowe... 03.11.05, 10:46
          dostałam maila od tego miłego pana a teraz czekam na listonosza smile
          szkoda tylko ze na takich próbkach reklamowych nie da się przeżyć..
          • ania198 Re: Pieluchy jednorazowe... 03.11.05, 11:49
            Ja właśnie wczoraj dostałam emaila od bardzo miłego Pana i czekam na przesyłeczkę smile
          • jasama3 Re: Pieluchy jednorazowe... 07.11.05, 17:19
            dostałam 5 sztuk kolorowych pieluszek w różnych rozmiarachsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka