bartosz1210 06.03.06, 11:32 może ma ktoś niepotrzebny monitor stan obojetny pilnie potrzebny bartosz kontakt bartosz1210@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karolcia56 Re: Monitor warszawa 06.03.06, 18:24 witaj.wiem ze moj szwagier mial jakis monitor,ale niestety nie dziala(trzeba wymienic jakas czesc ktora kosztuje grosze,ale nie chcial sie bawic)jestes zainteresowany??jesli tak napisz na karolcia22-83@tlen.pl bo post zniknie a ja zapomne sprawdzic. Odpowiedz Link Zgłoś