magda505 03.04.06, 09:24 Drogie mamy w czym wysyłacie rzeczy które chcecie oddać innym mamom?Czy kupujecie specjalnie na poczcie paczkę?Czy można w czymś innym? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lakie Re: wysyłka 03.04.06, 09:39 dokładnie, w kartonie najlepiej pójść i poprosić panią w spożywczym, mają tam zawsze masę kartonów i kartoników różnej wielkości i przynajmniej solidnych bo te pocztowe są bardzo prowizoryczne i cienkie, ja im nie ufam chyba żeby okleić je całe taśmą a do tego wcale nie są tanie Pozdrawiam Kasia lakie.bobasy.pl GG 1930647 Mam już WIZYTÓWKĘ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
blu-velvet Re: wysyłka 03.04.06, 09:47 male paczki wysylam w kopercie z "bąbelkami"-są na poczcie do kupienia różne rozmiary-do najwiekszej wchodzi ok kilograma ciuchow.Wieksze w zaleznosci co wysylam albo w reklamowkach owinietych papierem albo w kartonach/w kartonach paczka jest ciezsza/. Odpowiedz Link Zgłoś
zwiatrem Re: wysyłka 03.04.06, 10:44 idę do sklepu i prosze o kartony lub sama je biore kiedy stoja przed sklepem, jednak jak kogos na bąbelkowe (drogie) koperty kogoś nie stać, więc koszt ten zmniejszam tak, że miekkie rzeczy pakuję solidnie w folie , oklejam, potem zawijam starannie papierem oklejam i tak spakowana miekka paczkę rónież można wysłać...przynajmniej kilka mama tutaj tak dostało ode mnie paczkę i poczta zawsze je przyjmuje. Pamiętaj jedank o starannym zaklejeniu kartonu bowiem oni paczkami rzucają. Odpowiedz Link Zgłoś