beakinka70
07.02.10, 19:11
Na stronie travelmaniacy.pl przeczytałam następującą informację:
"◦Władze egipskie uważają, że statywy przy robieniu zdjęć/filmów
używane są jedynie przez specjalistów (w celach zarobkowych), więc
korzystanie z nich wymaga specjalnego zezwolenia, co wiąże się
oczywiście z biurokratyczną ścieżką i dodatkowymi opłatami. Nie
warto więc ciągnąć ze sobą statywów. Chyba, że chcecie się użerać z
policją turystyczną na każdym kroku."
Czy to prawda?
Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie ? Będę wdzięczna za
wypowiedzi.
Pozdrawiam