Gość: Kasia IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.03.04, 20:15 Czy to jest na strasznym zadupiu? Jest coś obok? Gdzie ta TABA i jak ten hotel wygląda w rzeczywistości? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.03.04, 17:42 Co to za hotel, że nikt o nim nic nie wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.04, 18:57 A kiedy do tego Radisona lecisz i z jakim towarzystwem.Coś mogę Ci wyjasnić .Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 19.03.04, 21:48 Alfa Star ma taką opcję Fortuna 5 gwiazdek. Dowiedziałam sie w biurze, że klienci z fortuny5 lądują w hotelu Radisson Sas w miejscowości Taba. Opisy tej miejscowości są ok, hotele widzę, że tylko same najlepszy, ale to jest na jakims odludziu. Chciałam się dowiedziec czy się nie zanudzimy przez tydzień skoro nie ma gdzie wyjść poza hotel. Chcę odpocząć, i owszem, ale poza widokami,że dech w piersiach zatyka chciałabym też iść na jakis bazar z miejscowymi wynalazkami i zobaczyć innych ludzi. Dwa dni bez ludzi wytrzymam, ale wiecej nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 09:33 Słuchaj.zależ czego się spodziewasz.Napewno nie jest to miejsce,które stanowi bazę wypadową na zwiedzanie Egiptu.Wszędzie jest daleko: Kair,Luxor itp.Ale jak chcesz odpocząc i to bez rodziny i rozgardiaszu,to polecam.Jest tam sopkoj,obsługa kultura,bez arabskiego wrzask.jak brakuje Ci cywilizacji,to polecem centrum Warszawy. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 20.03.04, 10:28 Bardzo Ci dziękuje za rady, życzliwe. A Egipt widziałam już kilka razy, więc wiem, że jest to daleko. Moje pytanie nie dotyczyło zwiedzania, ale samego hotelu. Naucz sie słuchać (czytać), a nie komentować, bo nie o to chodzi obserwatorze na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 11:42 Wybacz.Nie było to moją intencja,ale jak ktoś był tam juz kilka razy,to może zapragąć by wypocząć za spokojem /bez nachaalnych handlarzy,klaksonoww itp/ Sorry jak Cię uraziłem Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 12:43 P.S.A jakbyśmy sie tam spotkali,to masz w przeprosiny u mnie drinka:),bo niebawem się tam wybieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.03.04, 14:12 Przeczytałam recenzje na brytyjskich i niemieckich stronach, są fatalne,bardzo źle mówią o obsłudze, wyżywieniu i wręcz o brudnych naczyniach. Sam hotel ma 4 gwiazdki nie 5. Ja rezygnuję chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 18:05 a ja dostałam od Polaka zdjęcia z tego hotelu i napisał mi jak było, był zachwycony. Jak wrócę to sama ocenię i opiszę. Lecę 3 kwietnia, aobserwator kiedy, żeby mógł spełnic swoją obietnicę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 20:13 Też lecę 3 i słoa dotrzryymuje.Wyatuje Poznań Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 20.03.04, 20:32 ja wylatuję z Warszawy - Alfa. Może rzeczywiście sie spotkamy, fajnie. Z kim jedziesz? A może wejdziesz na gg? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 21:03 Słucha jadę samChbee trochę wypoczą dlateg t wybralem,=.Jęsli by byl dobry kompan t w asartrzemmmmmzeniu ymunowy ma m beapłarnr zanianę s SDN na DBK. Gwarantowane przez Alfę. W rzie kontaktow podaej mail.Drink i tak aktualany. Pozrawoam Stefan ?niestety olbdoy? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 21:24 ja też jadę sama, ale nie sama. gg 5900507. Fajnie, bedzie z kim pogadać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia do Ewy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 18:10 wiesz co Ewa, duzo rzeczy czyta sie na różnych stronach. Hotel wygląda rewelacyjnie, znalazłam mnóstwo zdjęć i stron, szkoda tylko ze nic nie ma w okolicy, ale myślę, że kanion i piekna plaża mi to wynagrodzi. W różnych hotelach byłam i w różnych miejscach na swiecie i stwierdziłam, że ten jest (przynajmniej na zdjęciach) jednym z lepszych. Oczywiście może w Sharm są super hotele, ale za takie pieniądze, że szkoda gadać. A sklepy z egipską tandeta są mi do szczęścia nie potrzebne. Wiem tylko, że nie zniosę pustego hotelu, musze widzieć ludzi.Zresztą po tym jak poczytałam sobie opinie o hotelach na Sharm stwierdzam, że ludzie najlepiej opisują te najtańsze. jak hotel ma 4 gwiazdki, to już wybrzydzają, a jak pięć, to już im wszystko nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: do Ewy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.03.04, 18:18 Ja też się zastanawiam nad tym hotelem, czytałam tu na forum opinie i były różne, ale te które znalazłam na www.reviewcentre.com/reviews11058.html mnie przeraziły. Nie jestem rozkapryszoną nuworyszką, po prostu chcę raz spędzić wakacje bez "ale ale" a o to w Egipcie ciężko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: do Ewy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 18:22 www.radisson.com/reservation/hotelSearch.do;jsessionid=Ac88K2WuPLRKEviwbpsvBCGMPGekAbLPEqWxhQ70AxMs6NhukTRx!1557544894!169870418!7001!7002 to jest link do strony firmowej radisson : www.radisson.com Potem wpisz Taba i wyskoczy Ci ten hotel, jesli link wpisany nie będzie działać. jak byk napisane 5 gwiazdek. czy myslisz, że taka sieć kłamałaby? Jeśli tak, to po co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: do Ewy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 18:25 Jak podasz mi swój adres e-mail, to wysle Ci opinie goscia z tego hotelu, Polaka i zdjęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: do Ewy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 19:05 www.holidays-exposed.com/r/accom_one/2004001.html Ewa znalazłam jeszcze inne opinie, sa w miarę podobne, chociaż jedzenie różnie ludzie oceniają, co świadczy o tym, że co człowiek, to inny gust smakowy. Ja już podjęłam ostateczną decyzję i jade tam. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: do Ewy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 18:42 www.kasbah.com/resort_hotels/taba_egypt.htm Ewa, zobacz na tej stronie są ceny i gwiazdki 3 hoteli z tego regionu. Cena tez chyba o czyms swiadczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: do Ewy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.03.04, 19:17 Proszę o zdięcia i dziękuję za linki :) ewaawe@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: do Ewy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 19:54 wysłałam to co od kogos dostałam, było wiecej zdjęć, ale nie wszystkie przepuścił serwer. Maja mi jeszcze dosłać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.03.04, 20:02 Dzięki serdeczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.04, 21:30 Najśmieszniejsze jest to, że sama sobie odpowiedziałam na te wszystkie pytania. Liczę, ze ktos tam jeszcze będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efd Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.tnt15.stk3.swe.da.uu.net 29.03.04, 11:10 Pomimo, ze hotel ladny nie polecam. Zadupie kompletne (kilkanascie km od granicy z Izraelem) i jesli lubisz sie ruszac to kiszka - wszedzie daleko i praktycznie jestes skazana na taksowki zamawiane w hotelu (ceny kosmiczne). My troche jezdzilismy, ale trzeba bylo wlozyc w to duzo wysilku. Bylismy w Izraelu (do granicy stopem, od granicy taksowka zamowiona z hotelu - bylo juz pozno). No ale teraz chyba Izrael lepiej sobie odpuscic. Pojechalismy tez do Dahab autobusem - nie polecam!! wlecze sie ze 3 godz i brud nie z tej ziemi. Ale i tak bylo warto, by ponurkowac w Blue Hole. Wracalismy busikem taxi wzietym z Dahab (b.tanio). Pojechalismy tez innym razem do Dahab a stamtad przez jakas agencje (jakich mnostwo) wzielismy nocna wyprawe na gore Mojzesza - uuu, nie jest lekko ale warto! W hotelu nuda. Jakies dziwne towarzystwo. Na spacer nie ma gdzie pojsc - wszedzie wkolo budowy. Malo zieleni - hotel nowy i wszystko swiezo posadzone. Zapomnij o polazeniu po bazarach czy cos takiego. Naprawde jestes skazana w 100 % na hotel. Moze trafia sie fajni ludzie - czego Ci zycze. Obsluga taka sobie. Jedzenie dobre. Czysto. Pokoje duze, ladne, czyste. Lazienki kiepskie. Ladny basen. Plaza taka sobie. ALE CO NAJGORSZE TO BARDZO LICHE MIEJSCA DO NURKOWANIA CZY SNORKLINGU. Raf praktycznie nie ma. Poprzedno (kilka mies. temu) bylismy w Sharm - Hotel Dreams Beach i po przyjezdzie do Taby miny nam zrzedly. Prosilismy rezydenta o przeniesienie nas do Sharm, nawet do hotelu 4 czy 3 gwiazdkowego z zamiana all inclusive w Tabie na HB w Sharm. Niestety biuro (Alfa Star)ma klientow i ich prosby gdzies. Pociecha niech bedzie, ze spokoj i mozna sie prawdziwie zrelaksowac. Jesli masz sporo kasy wykupujesz wycieczki u rezydenta. Milego pobytu. E Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.espol.com.pl 30.03.04, 01:04 jadę do tego hotelu we wrześniu i mówiąc szczerze z Twojego maila wynika, że dobrze wybrałem. o to mi chodziło. a swoją drogą: jak się wybiera 5***** hotel po to, żeby później ciułać na wycieczkach i jeździć zasyfionymi autobusami to coś jest nie tak. jak się bawić to do końca. z klasą. pozdrawiam ps. napisz lepiej jak drinki w all inclusive i jeżeli masz jakieś ciekawe zdjęcia z hotelu to będę zobowiązany neo@list.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 14.04.04, 22:36 Troszkę średnio rozumiem ten wyjazd busem do Dahab żebu ponurkowac w BlueHole Przeciez można było płynąć stateczkiem nurkowym z Taby w lepszych "okolicznościach" jakaś ściema rzeczywiście. Ja tam jadęw połowie maja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obser Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 22:43 Świeżutkich zdjęć mam masę tylko podaj ile pojemności mogę Ci wysłać na skrzynkę,żeby przyjęła jednorazowo.Co do drinków to przygotuj się na najgorsze.Jest tego masa i Twoja wątrobianka będzie miała dużo pracy.Hotel jest super.Oczywiście wybierz opcję All,bo finansowo Cię zmarnują,a tak to hulaj dusza. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.espol.com.pl 15.04.04, 18:32 mam na szczęście all, więc będzie zabawa. z wątrobą też nie ma problemu, zaprawiona. do wyjazdu zostało niecałe 5 m-cy. pobiegałem trochę po stronach netowych eilatu, czyli sąsiedniej mieściny Taby tuż za granicą. jest tam fajne delfinarium. można sobie zarezerwować snurkowanie z delfinami. rezerwacja przez internet, płatne kartą, godzina pływania 225 szekli, czyli około 250 PLN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N. Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.04.04, 18:59 Noooo jeśli największy Izraelski porti kurort na MC nazywasz mieściną to gratuluję znajomości geografii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.espol.com.pl 16.04.04, 00:49 ...największy izraelski kurort nad Morzem Czerwonym... a przepraszam bardzo: to ile jest tych kurortów izraelskich nad tym morzem? na 12 km wybrzeża. znasz jakieś inne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N. Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.04.04, 14:23 Eilat to ponad 22 tysięcy mieszkańców w tej chwili, znany port, trochę przemysłu. Trzeba być ignorantem żeby nazywac Eliat mieściną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.espol.com.pl 16.04.04, 18:27 słuchaj no, pajacu. nazywasz mnie ignorantem i zarzucasz nieznajomość geografii chroniąc się za anonimowością internetu. eilat ma 48 tysięcy mieszkańców. nie nazwałem go mieściną z braku szacunku tylko z wynikało to z kontekstu wypowiedzi. mieszkam w mieście portowym, które ma ponad 400 tysięcy mieszkańców i z mojego punktu widzenia eilat jest małym miasteczkiem, czyli mieściną. a pisząc "...największy Izraelski porti kurort na MC..." sam z siebie robisz durnia bo to jedyny izraelski port nad morzem czerwonym. i to na dodatek nie tylko geograficznego durnia, ale i ortograficznego, bo przymiotniki pisze się małą literą. pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totalerror Re: Bylam w Radisson SAS w Tabie - nie polecam IP: *.icpnet.pl 19.04.04, 11:06 Witam!!! Mam zamiar wybrac sie do tego hotelu w Lipcu (z Alfastar, byłem z nimi w zeszłym roku w Hurgadzie, byłem zadowolony) Czy moge prosić osoby z forum ktore były w tym hotelu lub maja jakies materiały na jego temat o przesłanie tego na moj E-mail mmcomputer@post.pl) mozna wysyłać zdjecia duza skrzynka nawet do 100MB Dzieki Maciej z Poznania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mjaj Re: Hotel Radisson w Taba-był ktos z Was??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.07.04, 19:03 tu sobie poczytaj, jest tylko chyba jedna negatywna opinia jakiegos tlustego angola :-) www.holidays-uncovered.co.uk/frames.htm Odpowiedz Link Zgłoś