lech.wysocki0
22.06.04, 09:01
Witajcie!
Pytałem już o to wcześniej jako gość, bez większego odzewu. Czyżby w tym
czasie nikt nie leciał do El Gouny??!!!
Może teraz będę miał więcej szczęścia.
Przyjemnie pogadać na lotnisku a potem w hotelu...
Pozdrawiam
Leszek fifty years old