Gość: Dawid IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.04, 22:42 Powiedzcie mi prosze jakimi samolotami dysponuje AIR POLONIA na lotach czarterowych z Warszawy do Sharmu?? I jak ktoś leciał to czy te samoloty są w dobrym stanie technicznym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Re: AIR POLONIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 14:38 Leciałam z nimi właśnie do Sharmu w zeszłym roku w lipcu - samoloty Boeing 737 na moje oko "prawie spod igły". Jedynym mankamentem był totalny brak puntualności przewożnika - opóźnienia około 1-2 godz. - to norma. Pozdrawiam i życzę wysokich lotów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xtd Re: AIR POLONIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 15:07 Jakoś z tydzień temu był fajny artykuł o AP w "Nie", ale natym forum to zapewne tylko ja czytuję takie "szmatławce"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Machoni Re: AIR POLONIA IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 06.07.04, 16:21 Dziś pytanie, dzis odpowiedź: www.airpolonia.com.pl/info/onas/nasza_flota.php www.airpolonia.com.pl/info/onas/nasza_flota.phpPozdrawiam M Odpowiedz Link Zgłoś
adams123 Re: AIR POLONIA 06.07.04, 19:21 Maja 2 sztuki B737-400 i jedna sztuka B737-300 plus teraz latajacy dla niech w barwach Fischer-a B737-300. No najnowsze to one niestety nie sa. Odpowiedz Link Zgłoś