Dodaj do ulubionych

AIR POLONIA

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.07.04, 22:42
Powiedzcie mi prosze jakimi samolotami dysponuje AIR POLONIA na lotach
czarterowych z Warszawy do Sharmu??
I jak ktoś leciał to czy te samoloty są w dobrym stanie technicznym.
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: AIR POLONIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 14:38
      Leciałam z nimi właśnie do Sharmu w zeszłym roku w lipcu - samoloty Boeing 737
      na moje oko "prawie spod igły". Jedynym mankamentem był totalny brak
      puntualności przewożnika - opóźnienia około 1-2 godz. - to norma. Pozdrawiam i
      życzę wysokich lotów.
      • Gość: xtd Re: AIR POLONIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 15:07
        Jakoś z tydzień temu był fajny artykuł o AP w "Nie", ale natym forum to
        zapewne tylko ja czytuję takie "szmatławce"...
    • Gość: Machoni Re: AIR POLONIA IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 06.07.04, 16:21
      Dziś pytanie, dzis odpowiedź:
      www.airpolonia.com.pl/info/onas/nasza_flota.php
      www.airpolonia.com.pl/info/onas/nasza_flota.phpPozdrawiam
      M
    • adams123 Re: AIR POLONIA 06.07.04, 19:21
      Maja 2 sztuki B737-400 i jedna sztuka B737-300 plus teraz latajacy dla niech w
      barwach Fischer-a B737-300.
      No najnowsze to one niestety nie sa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka