dariusznow
23.06.14, 08:10
wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-polacy-na-biedawczasach/d0gyx
Dla mnie SZOK 3% spędzi urlop za granicą
Nie dziwota, że forum ciągnie "na oparach"
Niektórzy z tego forum wyrabiają kilkaset % normy narodowej w kwestii wyjazdów :O
Nie wspomnę o cairo, który urlopuje za pół albo całą lubelszczyznę..... choc ostatnio zamilkł cosik ;O