IP: *.elarnet.pl / *.elartnet.pl 06.06.06, 11:58
Czy w hotelu Sea Live (Sharm)jest mozliwosc ogladania mundialu a jezeli nie
to gdzies na miescie?
Obserwuj wątek
    • Gość: taki_jeden Re: Mundial IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 15:24
      Chyba tylko na pustyni nie będzie możliwości oglądania mundialu


      Jak znam życie - w hotelach w każdym większym holu będzie telewizor
      w każdym barze, w każdym sklepie - WSZĘDZIE!!! - gdzie się nie ruszysz.



      Byłem w Egipcie jak był mecz - Egiptu z chyba Algerią - rok temu
      oj działo się, działo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka