Gość: l IP: *.elarnet.pl / *.elartnet.pl 06.06.06, 11:58 Czy w hotelu Sea Live (Sharm)jest mozliwosc ogladania mundialu a jezeli nie to gdzies na miescie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: taki_jeden Re: Mundial IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 15:24 Chyba tylko na pustyni nie będzie możliwości oglądania mundialu Jak znam życie - w hotelach w każdym większym holu będzie telewizor w każdym barze, w każdym sklepie - WSZĘDZIE!!! - gdzie się nie ruszysz. Byłem w Egipcie jak był mecz - Egiptu z chyba Algerią - rok temu oj działo się, działo... Odpowiedz Link Zgłoś