twinnie1
14.10.06, 23:54
Witam serdecznie,
Od mniej więcej dwóch miesięcy zaglądam na to forum w poszukiwaniu
użytecznych informacji oraz ciekawostek na temat Egiptu. Jako że wybieram się
tam po raz pierwszy i chciałabym, aby wyjazd ten był wspaniałą przygodą dla
mnie i dla mojej córki, staram się przygotować jak najlepiej skorzystać z
doświadczeń innych. Tymczasem wśród wątków obecnych na forum coraz trudniej
znaleźć ciekawą informację lub życzliwą radę wśród kłótni, lejącego się
jadu, a nawet wyzwisk.... Bardzo proszę, nie zaśmiecajcie tego miejsca
niepotrzebnymi i jałowymi dyskusjami, to nic nikomu nie daje a sprawia, że
coraz mniej się chce tu zaglądać. O ile się orientuję, to forum służy do
wymiany informacji i dzielenia się wiedzą, a nie jako ring. I niech tak
lepiej zostanie, z pożytkiem dla wszystkich.
Pozdrawiam,
Ewa