Gość: m
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.09.03, 13:41
Jeszcze raz spróbuję. Chciałabym zapytać te osoby, które uczestniczyły w
wycieczkach do parku
podwodnego Ras Mohamed i na wyspę Tiran (snurkowanie) o ich subiektywne
odczucia. Gdzie są fajniejsze rafy, widoczki, rybki, itp. i na którą lepiej
się zdecydować. Z góry dziękuję za posty.