Dodaj do ulubionych

Mieszkanie w Sharm elShake

23.05.08, 16:08
Witam.Jest do wynajęcia dla dziewczyny jako współlokatorskie
mieszkanie w Sharm a dokładnie w "Riviera".Oczywiście mieszka
dziewczyna.Super ośrodek z basenami,sklepami,security...w większości
mieszkańcy to staff lub rodziny arabskie.Spokojnie,fajny
klimat.Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i wspólną łazienką.
gg 9912667.Pozdrawiam.
Sali.
Obserwuj wątek
    • elsalvador1 Re: Mieszkanie w Sharm elShake 27.05.08, 20:20
      Ponawiam zapytanie.
      Sali
    • michciuu Re: Mieszkanie w Sharm elShake 27.05.08, 22:23
      all inclusive jest? bo jak nie to kicha...
      • elsalvador1 Re: Mieszkanie w Sharm elShake 29.05.08, 18:50
        michciuu napisał:

        > all inclusive jest? bo jak nie to kicha...
        To kicha jednak.Zawsze możesz zamieszkać w markecie ;-)))
    • nitulina Re: Shake 28.05.08, 00:04
      A będzie Shake Shake ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka