elsalvador1
23.05.08, 16:08
Witam.Jest do wynajęcia dla dziewczyny jako współlokatorskie
mieszkanie w Sharm a dokładnie w "Riviera".Oczywiście mieszka
dziewczyna.Super ośrodek z basenami,sklepami,security...w większości
mieszkańcy to staff lub rodziny arabskie.Spokojnie,fajny
klimat.Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i wspólną łazienką.
gg 9912667.Pozdrawiam.
Sali.