Dodaj do ulubionych

Z Eximem w Sharm

01.01.04, 15:56
Witam wszystkich w Nowym Roku, właśnie wróciliśmy z hotelu Sharming Inn w
Sharm el Sheikh, z Eximem i było świetnie!!
Hotel ok, obsługa świetna, jedzenie rewelacyjne (4 kg na plusie :( )
pogoda niezła, rafy kolorowe, super!!

jedyne dwa minusy a propos Eximu:
- rezydenci chyba nie mają prowizji od sprzedanych wycieczek-nam odwołali
Kair bo nie było chętnych (nie chce mi się wierzyć),
- zabrali nas na lotnisko (odlot) dwie godziny wcześniej niż powinni, tzn.
lot był od początku zaplanowany na 19.15, a oni wcisnęli kit, że o 17.30,
więc siedzieliśmy na podłodze na lotnisku - za dużo ludzi, za mało fotelików.

Strefa bezcłowa w Sharm to totalna drożyzna, mała buteleczka soczku i mała
woda 15 LE. Lepiej zaopatrzyć się we wszyskto w mieście przed wyjazdem.

Polecam wycieczkę łodzią do Ras Mohamed lub na wyspę Tiran, w eximie ceny
tansze niz w porcie, super odpoczynek z trzema postojami na nurkowanie
powierzchniowe lub głębinowe, lunch i napoje w cenie. Kaseta z wycieczki 20$,
lepiej kupić w pare osob i przegrac, poza tym na mojej brakuje 20 minutowej
panoramy Luxoru (która była w cenie).
Mozna tez wynająć prywatną łódź (400$ max 8 osób) i wtedy za jednym zamachem
opłyniecie i Ras Mohamed (park narodowy) i wyspe tiran.

Dla tych którzy chcą zakosztować sportów wodnych (narty, katamaran, rowerki,
surfing, spadochron za motorowka itp itd) polecam plaże w centrum Naama Bay-
tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Egipcjanie są świetni, dbają o gości i nic nie mogę im zarzucić, no może
jedynie sklepikarzom, którzy do znudzenia chcą ci coś wcisnąć z 300%
faktycznej wartości. ale coż oni z tego żyją. poza tym jest to naród tak
wesoły, wyluzowany i szczęśliwy, że po powrocie przeraża mnie stres, pośpiech
i nerwówka panująca w naszym kraju. :(

podrawiam wszsytkich w Nowym Roku i zycze udanych wypraw do egiptu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka