IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 17:44
Słuchajcie, "ciągnie" mnie coś w prawej nodze. Może to efekt dźwigania
ciężarów w pracy, ale może to rwa kulszowa? W rodzinie bywa... Ała. Co mam
zrobić?
Obserwuj wątek
    • geograf Re: Ała :-( 16.07.03, 18:31
      "ciągnie"...w rodzinie też mieli, a moze to efekt
      reumatyzmu? (początkowego)?
      Może kąpiel w ciepłej wodzie?
      nie wiem...
      • keltoi Re: Ała :-( 16.07.03, 18:34
        geograf napisał:

        > Może kąpiel w ciepłej wodzie?
        Kąpiel w ciepłej wodzie z 4-6 paczkami drożdży. To pomaga i na reumatyzm (ja i
        mama) i na rwę (tata).
        Pozdrowienia!
        • Gość: Dzidka Jest tylko jeden drobiazg.. IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 18:56
          > Kąpiel w ciepłej wodzie z 4-6 paczkami drożdży.

          Mam tylko kabinke prysznicową :-(
          Ale pomysł - interesujący.
    • kasiaprim Zdiagnozowałam: 16.07.03, 19:16
      Zdiagnozowałam.
      Wszystkie objawy wskazuja na polaczenie wielu chorób, czyli ani chybi jest to
      SZTYNGIEL.
      Nazwa rzadka, ale uznawana jako regionalizm i słowko-klucz wszedzie.
      Na SZTYNGLA sie nie zapada.
      SZTYNGIEL WCHODZI np. w ramie, w noge itp.
      Innymi slowy mozna rzec, ze Cie zacugowalo.
      Jak sie zwal, tak sie zwal - polecam Voltare 100.
      No, i wizyte u lekarza, of course...
      -K'

      PS
      Sprawdz , czy nie odczujesz ulgi po poeieszeniu sie na np drzwiach.
      Nie chodzi mi o calkowita i wiekuista ulge po powieszeniu sie skutecznym, tylko
      mysle o taki powieszeniu, jak na drabinkach gimnastycznych. Uchwyt dlonmi,
      swobodnie zwisasz, stopy nie dotykaja podlogi, a kregosłup jest odciazony i
      obciazony wlasnym ciezarem. Niewiele osob ma w domu drabinki- moga wystarczyc
      drzwi, ale nogi trzebe podciagnac, by nie dotykaly ziemi.
      Czasami pomaga...
      Uszy w gore!
      -K'
      • kasiaprim Re: Zdiagnozowałam: 16.07.03, 19:17
        sorki -, oczywiscie chodzi o VOLTAREN 100
      • aric666 Sztyngiel 17.07.03, 08:15
        cholerstwo nad cholerstwami. Ja mam najczęściej od zawiania, i jak to to wlezie
        w szyje, to nijak sie obejrzeć za siebie...grrrr...
    • Gość: micin Re: Ała :-( IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 20:37
      Jeśli to 'romantyzm' to współczuję, bo znam ten ból, zwłaszcza z lat
      dziecięcych. Kiedyś była taka maść 'kotek'. Ale już chyba nie produkują.
      Niestety, nie wiem, co mogłabym Ci doradzić;-(((
    • aard Najogólniej rzecz biorąc 17.07.03, 10:52
      Kasiaprim ma rację. Słuchaj jej w każdym calu, a zwiśniesz we właściwym czasie
      i kierunku :-)
      Zdrówka życzę!
      • Gość: Dzidka Pozwisam więc.. IP: 193.128.25.* 17.07.03, 10:54
        > Kasiaprim ma rację. Słuchaj jej w każdym calu, a zwiśniesz we właściwym
        czasie
        > i kierunku :-)

        Pomysł ze zwisaniem mnie bardzo zaintrygował. Powiem Wam dzisiaj, jak wyszło.
        Moze być śmiesznie, ponieważ nie odważę się zwisnąć na drzwiach od łazienki,
        ani na wewnętrznych do mieszkania, bo są nędznej jakości. W grę wchodzą jedynie
        solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. A one otwierają się na klatkę
        schodową :-)
        • border Re: Pozwisam więc.. 17.07.03, 20:02
          Gdzie mieszkasz?
          Chce to zobaczyc- koniecznie!
          Ale sam pomysl wyglada racjonalnie...
          • Gość: Dzidka Re: Pozwisam więc.. IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 20:12
            border napisała:

            > Gdzie mieszkasz?

            W Poznaniu :-)
    • teoo Re: Ała :-( 17.07.03, 20:20
      Najeść się trzeba garści salicilanów czyli aspiryny bayerowskiej 8 sztuk przez
      3 dni ale nie na pusty żołądek.Tak mi dawno temu przekazywał lekarz jak miałem
      bóle stawowe czy jakieś tam,gdyż dawka uderzeniowa dobrze robi i ogrzeje przy
      okazji wewnętrznie całe ciało.A do dźwigania szukać warto płci brzydkiej to
      chętnie pomorze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka