Gość: Dzidka IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 17:44 Słuchajcie, "ciągnie" mnie coś w prawej nodze. Może to efekt dźwigania ciężarów w pracy, ale może to rwa kulszowa? W rodzinie bywa... Ała. Co mam zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
geograf Re: Ała :-( 16.07.03, 18:31 "ciągnie"...w rodzinie też mieli, a moze to efekt reumatyzmu? (początkowego)? Może kąpiel w ciepłej wodzie? nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
keltoi Re: Ała :-( 16.07.03, 18:34 geograf napisał: > Może kąpiel w ciepłej wodzie? Kąpiel w ciepłej wodzie z 4-6 paczkami drożdży. To pomaga i na reumatyzm (ja i mama) i na rwę (tata). Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzidka Jest tylko jeden drobiazg.. IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 18:56 > Kąpiel w ciepłej wodzie z 4-6 paczkami drożdży. Mam tylko kabinke prysznicową :-( Ale pomysł - interesujący. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaprim Zdiagnozowałam: 16.07.03, 19:16 Zdiagnozowałam. Wszystkie objawy wskazuja na polaczenie wielu chorób, czyli ani chybi jest to SZTYNGIEL. Nazwa rzadka, ale uznawana jako regionalizm i słowko-klucz wszedzie. Na SZTYNGLA sie nie zapada. SZTYNGIEL WCHODZI np. w ramie, w noge itp. Innymi slowy mozna rzec, ze Cie zacugowalo. Jak sie zwal, tak sie zwal - polecam Voltare 100. No, i wizyte u lekarza, of course... -K' PS Sprawdz , czy nie odczujesz ulgi po poeieszeniu sie na np drzwiach. Nie chodzi mi o calkowita i wiekuista ulge po powieszeniu sie skutecznym, tylko mysle o taki powieszeniu, jak na drabinkach gimnastycznych. Uchwyt dlonmi, swobodnie zwisasz, stopy nie dotykaja podlogi, a kregosłup jest odciazony i obciazony wlasnym ciezarem. Niewiele osob ma w domu drabinki- moga wystarczyc drzwi, ale nogi trzebe podciagnac, by nie dotykaly ziemi. Czasami pomaga... Uszy w gore! -K' Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaprim Re: Zdiagnozowałam: 16.07.03, 19:17 sorki -, oczywiscie chodzi o VOLTAREN 100 Odpowiedz Link Zgłoś
aric666 Sztyngiel 17.07.03, 08:15 cholerstwo nad cholerstwami. Ja mam najczęściej od zawiania, i jak to to wlezie w szyje, to nijak sie obejrzeć za siebie...grrrr... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: Ała :-( IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 20:37 Jeśli to 'romantyzm' to współczuję, bo znam ten ból, zwłaszcza z lat dziecięcych. Kiedyś była taka maść 'kotek'. Ale już chyba nie produkują. Niestety, nie wiem, co mogłabym Ci doradzić;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
aard Najogólniej rzecz biorąc 17.07.03, 10:52 Kasiaprim ma rację. Słuchaj jej w każdym calu, a zwiśniesz we właściwym czasie i kierunku :-) Zdrówka życzę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzidka Pozwisam więc.. IP: 193.128.25.* 17.07.03, 10:54 > Kasiaprim ma rację. Słuchaj jej w każdym calu, a zwiśniesz we właściwym czasie > i kierunku :-) Pomysł ze zwisaniem mnie bardzo zaintrygował. Powiem Wam dzisiaj, jak wyszło. Moze być śmiesznie, ponieważ nie odważę się zwisnąć na drzwiach od łazienki, ani na wewnętrznych do mieszkania, bo są nędznej jakości. W grę wchodzą jedynie solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. A one otwierają się na klatkę schodową :-) Odpowiedz Link Zgłoś
border Re: Pozwisam więc.. 17.07.03, 20:02 Gdzie mieszkasz? Chce to zobaczyc- koniecznie! Ale sam pomysl wyglada racjonalnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzidka Re: Pozwisam więc.. IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 20:12 border napisała: > Gdzie mieszkasz? W Poznaniu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
teoo Re: Ała :-( 17.07.03, 20:20 Najeść się trzeba garści salicilanów czyli aspiryny bayerowskiej 8 sztuk przez 3 dni ale nie na pusty żołądek.Tak mi dawno temu przekazywał lekarz jak miałem bóle stawowe czy jakieś tam,gdyż dawka uderzeniowa dobrze robi i ogrzeje przy okazji wewnętrznie całe ciało.A do dźwigania szukać warto płci brzydkiej to chętnie pomorze. Odpowiedz Link Zgłoś