Dodaj do ulubionych

Gortat pod... Gortatem

03.08.09, 19:25
Gortat to duma Łodzi. Narazie tego nikt nie zauważa.
Obserwuj wątek
    • teddy-bear30 Gortat pod... Gortatem 05.08.09, 01:26
      ja patrze na gortata, i zdajsie mu przyswieca dewiza Dikembe Mutombo, za co go
      lubie
      (jak wjedziesz windą na szczyt, to nie zapomnij jej posłać z powrotem w dół,
      zeby kto inny mógł tez wjechac)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka