minigry.amor.pl 03.08.09, 19:25 Gortat to duma Łodzi. Narazie tego nikt nie zauważa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
teddy-bear30 Gortat pod... Gortatem 05.08.09, 01:26 ja patrze na gortata, i zdajsie mu przyswieca dewiza Dikembe Mutombo, za co go lubie (jak wjedziesz windą na szczyt, to nie zapomnij jej posłać z powrotem w dół, zeby kto inny mógł tez wjechac) Odpowiedz Link Zgłoś