Dodaj do ulubionych

pytanie-obraz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20 lat temu
pytalam juz na kafeterii,ale chce zapytac jeszcze tu- obserwuje ten obraz( to
nie reklama ;P) i zastanawiam sie czy kupic..? warto??? bo nie jest drogi.

allegro.pl/item136750343__zlota_noc_ogromny_tryptyk_bcm_.html
Obserwuj wątek
    • Gość: annika Re: pytanie-obraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20 lat temu
      pytalam juz na kafeterii,ale chce zapytac jeszcze tu- obserwuje ten obraz( to
      nie reklama ;P) i zastanawiam sie czy kupic..? warto??? bo nie jest drogi.

      allegro.pl/item136750343__zlota_noc_ogromny_tryptyk_bcm_.html
      • Gość: Aga Re: pytanie-obraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20 lat temu
        W mój gust nie trafia ale w gusta mojego, 18-letniego syna tak. Kwestia gustu -
        sama widzisz.
      • justihr Re: pytanie-obraz 20 lat temu
        Hej

        Chociaż nie jest w moim guście, to całkiem ciekawie wygląda na tych zdjęciach.
        Pytanie czy wiesz juz gdzie go umieścisz i czy będzie tam pasował. Proponuję
        pobawić się jakimś narzędziem (chociażby Paint) i spróbować umieścić go na
        zdjęciu pokoju czy też innego pomieszczenia, w którym ten obraz miałby wisieć i
        sprawdzić czy będzie pasował.

        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka